وبسایت خبری
امروز: جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

پیام دانشجویان موجب دلگرمی مرزداران وطن شد/انتقام خون عزیزان مان را از دولت های ... (۲ روز و ۱۲ ساعت و ۳۶ دقیقه پیش) مبارزه با تفکرات تکفیری یک ضرورت برای علمای اسلام است (۲ روز و ۱۲ ساعت و ۴۵ دقیقه پیش) برخی ضعف خودرا به ملت نسبت می‌دهند/مسئولان مراقب خدعه اروپا باشند (۲ روز و ۱۲ ساعت و ۵۱ دقیقه پیش) سرنخ عوامل حادثه زاهدان یک «زن» بود/ حضور دو پاکستانی در تیم ترور (۲ روز و ۱۳ ساعت پیش) قرار گذاشتیم در مقابل هر شهید سپاه، ۱۰تروریست را به هلاکت برسانیم (۲ روز و ۱۳ ساعت و ۶ دقیقه پیش) مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان برگزار شد (۲ روز و ۱۳ ساعت و ۱۲ دقیقه پیش) ادعای دشمن در ایجاد اخلال در سیستم موشکی ایران دروغ است (۲ روز و ۱۳ ساعت و ۲۰ دقیقه پیش) انتقام سپاه از عوامل حادثه زاهدان/خانه‌ تیمی تروریست‌ها متلاشی شد (۲ روز و ۱۳ ساعت و ۲۶ دقیقه پیش) ۷ مرزبان ربوده‌شده در مرز میرجاوه سالم هستند/دولت پاکستان متعهد به پاکسازی ‌‌ترو... (۲ روز و ۱۴ ساعت و ۵۶ دقیقه پیش) افتتاح بیش از 3 هزار طرح بنیاد برکت در سیستان و بلوچستان (۲ روز و ۱۵ ساعت و ۹ دقیقه پیش)
کلیه اخبار مرتبط با واژه سرلشکر باقری
نظامیان درشرایط سخت پناهگاه مردم هستند/تاکیدبرلزوم دیپلماسی دفاعی
سرلشکر باقری در همایش طب نظامی:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه نیازمند طب رزمی پویا و پیشرفته هستیم، گفت: این طب رزم و نظامیان هستند که در شرایط سخت و بلایای طبیعی می‌توانند پناهگاه مردم باشند.
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷:۴۶
موشک‌ها به نزدیکی منطقه تحت مسئولیت آمریکا اصابت کردند/ تروریستهای اهواز توسط داعش هدایت شدند
توضیحات سرلشکر باقری درخصوص حملات موشکی و پهپادی امروز سپاه

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: منطقه‌ای که داعش در شرق فرات در آن استقرار دارد، تحت تسلط ارتش آمریکاست و موشک‌های سپاه به منطقه‌ای اصابت کرد که به منطقه تحت مسئولیت آمریکا نزدیک است.
دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵:۵۰
ملت ایران سر جنگ باکسی ندارد/در مقابل تجاوزگربه خوبی دفاع می کنیم
سرلشکر باقری رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح کشور

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح بیش از گذشته آماده هستند و چنانچه دست و چشم تجاوزگری به سمت ملت و کشور عزیز ما باشد به خوبی دفاع می‌کنیم.
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۹:۵۲
سرلشکر باقری انتصاب رئیس سازمان تبلیغات اسلامی را تبریک گفت
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی پیامئ

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین قمی به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی را تبریک گفت.
پنج شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹:۳۷
سرلشکر باقری: مراکز استقرار آمریکا در دسترس قدرت دفاعی ایران است
رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای تاکید کرد "تصورات باطل رئیس جمهور آمریکا در مقابل توانمندی‌های حیرت‌آور ملت قهرمان ایران و نیروهای مسلح هرگز عملی نخواهد شد.
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲:۰۳
.درپیامی؛ سرلشکر باقری عید سعید فطر را به روسای ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان ارتش های کشورهای اسلامی تبریک گفت
.سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر

.رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را به روسای ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان ارتش های کشورهای اسلامی تبریک گفت.
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۶:۴۶
.نیروهای مسلح برای توسعه قدرت دفاعی منتظر لبخند هیچ قدرتی نیستند
.سرلشکر باقری در صحن علنی مجلس:

.رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: امروز نیروهای مسلح بیش از هر زمان دیگری از جهت قدرت دفاعی و آمادگی‌های نظامی در اوج به سر می‌برند و در توسعه قدرت دفاعی خود منتظر مجوز و لبخند هیچ قدرتی نیستند.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۹:۴۴
.بازدید فرمانده کل سپاه از مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس
.سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه جمعی از معاونین خود ، به‌منظور سرکشی و بررسی فعالیت‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، در این مرکز حضور یافت.

.سرلشکر جعفری به‌منظور سرکشی و بررسی فعالیت‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، در این مرکز حضور یافت. به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه جمعی از معاونین خود ، به‌منظور سرکشی و بررسی فعالیت‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، در این مرکز حضور یافت. فرمانده کل سپاه و هیئت همراه پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای این مجموعه، از آثار جدید مرکز در حوزه‌های روزشمار، کتب نبردی، اطلس‌ها، تاریخ شفاهی فرماندهان دفاع مقدس، کتب اسنادی، فصلنامه نگین، کتب اجتماعی - فرهنگی و آثار موضوعی دفاع مقدس بازدید کردند. در ادامه این بازدید ، سند راهبردی، برنامه پنج‌‏ساله و روند پیشرفت فعالیت‏‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس ، درنشستى با حضور فرمانده کل سپاه مورد بحث و بررسی قرارگرفت .
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹:۳۲
سرلشکر باقری در همایش مهارت آموزی سربازان: نیروهای مسلح در مقابله با توطئه‌ها موفق بوده‌اند /خدمت سربازی؛ فرصتی مغتنم برای مهارت آموزی

سپاه نیوز: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح تحت فرماندهی فرمانده کل قوا در مقابله با توطئه‌های استکبار موفق بوده‌اند.
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷:۳۳
سرلشکر باقری: شکست کامل راهبردها و سیاست‌های منطقه‌ای استکبار و صهیونیسم گریز ناپذیر است

سپاه نیوز: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تحولات منطقه و دستاوردهای مقاومت اسلامی در نبرد با تروریسم تکفیری تأکید کرد: شکست کامل راهبردها و سیاست های منطقه‌ای استکبار و صهیونیسم گریز ناپذیر است.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲:۰۸
در پیام های جداگانه ای: سرلشکر باقری آزادی موصل را به ملت، دولت، مرجعیت، فرماندهان نیروهای مسلح و بسیج مردمی عراق تبریک گفت

سپاه نیوز: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌هایی جداگانه، آزادی کامل شهر راهبردی و تاریخی موصل و فروپاشی خلافت خودخوانده داعش و تروریست های تکفیری را به ملت، دولت، مرجعیت و فرماندهان نیروهای مسلح و بسیج مردمی عراقی تبریک گفت.
دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۶:۱۶
سرلشکر باقری در پنجمین همایش ملی شناورهای تندرو: دشمن توان بازدارندگی ما را با تمام وجود لمس کرده است/

سپاه نیوز: رئیس ستادکل نیروهای مسلح "شناور تندرو "را معجزه نیروی دریایی سپاه و یک فرهنگ دانست وگفت:اشراف اطلاعاتی و قابلیت های منحصر به فرد و کشف ناپذیر توانمندی های دفاع دریایی ما ، دشمنان را همچنان منفعل و سرگردان نگه خواهد داشت.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵:۱۸
سرلشکر باقری در یادواره شهدای اطلاعات سپاه: نقش ویژه رزمندگان اطلاعات عملیات سپاه در دفاع مقدس/تکفیری‌ها سرنوشتی مانند صدام پیدا خواهند کرد

سپاه نیوز:معاون ستادکل نیروهای مسلح گفت: استکبار از طرفی تکفیری‌ها را گردهم آورده‌اند و از طرفی در یمن از عربستان علیه مقاومت مردمی یمن حمایت می‌کنند غافل از اینکه نهایتا سرنوشتی مانند صدام پیدا خواهند کرد.
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲:۳۱