وبسایت خبری
امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

باید قلمرو اقتدارمان را از منطقه به جهان گسترش دهیم (۱۹ ساعت و ۲۷ دقیقه پیش) فتوای رهبر انقلاب درباره احکام شرعی مسابقات و دریافت پول اعلام شد (۱۹ ساعت و ۳۵ دقیقه پیش) سیل بند ۷۰۰ متری در منطقه بردسکن توسط سپاه احداث شد (۱۹ ساعت و ۴۱ دقیقه پیش) سخنگوی ‌ارشد نیروهای مسلح: ‌‌هیچ‌گاه جبهه تدافعی مقابل آمریکا نداریم / به‌مراتب ... (۱۹ ساعت و ۵۷ دقیقه پیش) کشف بزرگترین محموله شیشه در شرق کشور (۲۰ ساعت و ۷ دقیقه پیش) اعزام کاروان "خدمت و امداد" سپاه به مناطق سیل زده سیستان/ تا آخرین لحظه در کنار ... (۲۰ ساعت و ۱۳ دقیقه پیش) اقدام فوری سپاه برای نجات روستاهای درگیر سیلاب/ ساخت دایک یک کیلومتری با 70درصد ... (۲ روز و ۲۲ ساعت و ۲۹ دقیقه پیش) شوق پرواز (۲ روز و ۲۲ ساعت و ۳۵ دقیقه پیش) روستاهای در معرض سیلاب سیستان با دایک حفاظتی سپاه محافظت شدند (۲ روز و ۲۲ ساعت و ۴۲ دقیقه پیش) مجلس «سنتکام» را تروریست اعلام کرد/ وظایف دولت برای اقدام متقابل (۲ روز و ۲۲ ساعت و ۵۲ دقیقه پیش)
کلیه اخبار مرتبط با واژه مولوی محمدعلی شهنوازی امام جمعه اهل سنت خاش
مولوی شهنوازی: خدمات سپاه بر هیچ‌ ایرانی پوشیده نیست

امام جمعه اهل‌سنت خاش با اشاره به اقدام احمقانه آمریکا در قراردادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی گفت: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف امروز بر هیچ یک از ملت ایران به‌ویژه در مناطق محروم پوشیده نیست.
پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶:۴۰
خدمات نظام در منطقه مانند خورشید تابان در آسمان می درخشد

امامان جمعه اهل سنت شهرستانهای خاش و ایرانشهر با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خدمات نظام، دولت، سپاه پاسداران و سایر نهادها برای عزتمندی و آبادانی کشور را بی نظیر و اظهار داشتند: افراد بصیر و آگاه می دانند که خدمات نظام در منطقه مانند خورشید تابان در آسمان می درخشد.
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۶:۰۶
خدمات بسیج و سپاه مانند خورشید تابان می درخشد
مولوئ محمد علی شهنوازی امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش در خطبه نماز جمعه فرمود.

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: خدمات ارزشمند و ماندگار بسیج و سپاه در کشور و این منطقه مانند خورشید تابان می درخشد.
جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۶:۱۲
مردم با اتحاد خود به زورگویی های سران آمریکایی و رژیم صهیونیستی پاسخ قاطع داده اند
امام جمعه اهل سنت خاش:

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: چهار دهه از انقلاب اسلامی سراسر نور و رحمت و برکت است و ملت ایران به خوبی توانسته اند سختی ها و ناملایمات را پشت سر بگذارند .
پنج شنبه ۳ آیان ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹:۳۸
مولوی شهنوازی: مسئولان وزارت خارجه ایران به اراجیف ترامپ پاسخ دندان‌شکن بدهند

امام‌جمعه اهل‌سنت شهرستان خاش با تاکید بر اینکه برجام بار دیگر بی‌نتیجه بودن مذاکره با آمریکا را ثابت کرد، گفت: مسئولان وزارت خارجه ایران به اراجیف ترامپ پاسخ دندان‌شکن بدهند.
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷:۴۲