وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

سردار حاج خوبیار شهنوازی سرطایفه شهنوازی با صدور پیامی۱۷مرداد،روز خبرنگار را به ... (۱ روز و ۱۶ ساعت و ۵ دقیقه پیش) اعلام آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بندر بیروت (۳ روز و ۱۶ ساعت و ۵۶ دقیقه پیش) با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۸ دقیقه پیش) دبیرخانه اقوام و طوایف استان سیستان و بلوچستان،موفقیت سربازان گمنام امام زمان (ع... (۶ روز و ۱۶ ساعت و ۳۲ دقیقه پیش) «وحدت‌شکنی» شگرد عوامل دشمن/ وحشت جبهه استکبار از وحدت اسلامی و آشنایی ملت‌های م... (۶ روز و ۱۶ ساعت و ۴۶ دقیقه پیش) ارتقای توان موشکی کشور اولویت‌ وزارت دفاع است/ امروز نیروهای مسلح آماده‌تر از هر... (۶ روز و ۱۶ ساعت و ۵۷ دقیقه پیش) نیروهای مسلح فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی را به‌عنوان «فرمان» تلقی می‌کنند (۶ روز و ۱۷ ساعت و ۷ دقیقه پیش) شقی‌ترین دشمنان نظام را در مرصاد نابود کردیم (۱۳ روز و ۱۶ ساعت و ۲۷ دقیقه پیش) هوشمندی ملت ضامن شکست پروژه نفوذ و اراده دشمن در تسلیم ایران است (۱۳ روز و ۱۹ ساعت و ۲۱ دقیقه پیش) فرمانده کل سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه نیروی مقتدر و پیشتاز است که در خط مقدم آرا... (۱۵ روز و ۱۷ ساعت و ۹ دقیقه پیش)
کلیه اخبار مرتبط با واژه امنیت
فرمانده مرزبانی ناجا: تقویت مرزها نقش موثری در برقراری امنیت شهروندان دارد

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: تقویت مرزهای جمهوری اسلامی ایران در برقراری امنیت مطلوب شهروندان و مرزنشینان بسیار موثر است و برای ساخت جاده‌های مرزی، خاکریزها و کانال‌ها نیازمند اعتبار ویژه هستیم.
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹:۰۴
فصل نوین و انقلابی از برخورد با مفاسد و جرائم در حال رقم خوردن است/ آمادگی سپاه در برخورد با مجرمان و متخلفان
پیام تبریک فرمانده کل سپاه به مناسبت هفته قوه قضائیه؛

سرلشکر سلامی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه، انتصاب حجت‌الاسلام رئیسی به سمت ریاست این قوه را طلیعه فصل نوین و انقلابی از برخورد با مفاسد و جرائم و مقابله با منکر توصیف کرد.
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶:۱۷
امنیت؛ ارزشی که باید قدر دانسته شود
مروری بر بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دانشگاه خاتم الانبیاء؛

«اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد، امکان فعالیت‌های اقتصادی، علمی و تحقیقاتی و کارهای فکری و فرهنگی وجود نخواهد داشت، بنابراین حفظ امنیت یک وظیفه فوق‌العاده باارزش است که باید قدر آن دانسته شود.»
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱:۱۶
سپاه همواره نقش بی‌بدیلی در حفظ امنیت کشور ایفا کرده است

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی نقش سپاه در حفظ امنیت کشور را بی‌بدیل دانست و با اشاره به بیانات رهبری در نگاه وسیع فرامرزی از سوی سپاه گفت: فراسرزمینی قدرت دفاعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جهت پاسخ به تعرضات احتمالی دشمن و برای دفاع از مرزهای کشور است.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱:۰۳
هیچ کشوری جرئت تجاوز به مرزهای ایران را ندارد
فرمانده توپخانه نیروی زمینی سپاه:

فرمانده توپخانه نیروی زمینی سپاه گفت:هیچ کشوری جرئت تجاوز به مرزهای ایران را ندارد و توان نظامی ایران در حدی است که هرگونه تجاوز به کشور در سریع‌ترین زمان و به شدت پاسخ داده می شود.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵:۵۸
امنیت موجود در جمهوری اسلامی موجب افتخار است
سردارسرتیپ پاسدارمحمدمارانی

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس سپاه پاسداران در جنوب شرق کشور گفت: افتخار می‌کنیم که در جمهوری اسلامی ایران، امنیتی مناسب داریم و این یک ادعا نیست.
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷:۱۶
عزاداری دهه اول محرم در امنیت و آرامش در جنوب‌شرق برگزار شد
سردارسرتیپ محمدمارانی:

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق کشور گفت: با همراهی مردم و تلاش مجموعه‌های امنیتی عزاداری دهه اول محرم در امنیت و آرامش در جنوب شرق به ویژه سیستان و بلوچستان برگزار شد.
پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۸:۵۰
برگزاری رزمایش بزرگ عاشورائیان در سیستان و بلوچستان

رزمایش بزرگ عاشورائیان سپاه سلمان، با شعار «بسیج، امنیت و اقتدار» با هدف تامین امنیت تاسوعا و عاشورای حسینی در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱:۵۰