وبسایت خبری
امروز: شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

سیاسی / آخرین عناوین سرویس
جزئیاتی از عملیات دستگیری «روح‌الله زم» توسط سازمان اطلاعات سپاه

یک مقام مسئول در سازمان اطلاعات سپاه ابعاد جدیدی از اقدام اطلاعاتی این سازمان در دستگیری روح الله زم سرشبکه جریان معاند آمدنیوز را تشریح کرد.
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷:۱۰
«روح‌الله زم» توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از گرفتار شدن «روح الله زم» سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب آمدنیوز در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگیری وی خبر داد.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱:۵۳
رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است/ با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها با رفتار خصمانه‌ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند، افزودند: امروز سپاه بحمدالله هم در داخل، هم در خارج از کشور دارای عزت است.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹:۱۸
دشمن هیچگاه عامل پیشرفت نمی‌شود/ باید به سمت تولید شناورهای بدون سرنشین حرکت کنیم
سرلشکرسلامی

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان ملت ایران هیچگاه عامل پیشرفت ما نمی‌شوند، گفت: تمام قدرت‌های جهان بدانند که اگر بخواهند با سرنوشت ملت ایران بازی کنند، با سرنوشت آن‌ها بازی می‌کنیم.
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴:۱۴
جانشین فرمانده کل سپاه: امروز ‌در اوج ‌اقتدار قرار داریم
سردارسرتیپ علی فدوی

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اذعان آمریکایی‌ها ‌به قدرت و توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران گفت: ‌امروز ‌در شرایطی قرار داریم که دشمنان به دنبال بازدارندگی قدرت ایران هستند.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲:۳۳
رهبر انقلاب: سیاست فشار حداکثری آمریکا شکست خورد/ کاهش تعهدات هسته‌ای ادامه خواهد یافت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها در سیاست فشار حداکثری شکست خوردند، خاطرنشان کردند: در مسأله‌ هسته‌ای، ما کاهش تعهدات را ادامه خواهیم داد و مسئولیت هم بر عهده‌ سازمان انرژی اتمی است.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴:۰۳
سرلشکر سلامی: هر جنگ جدیدی به محو رژیم صهیونیستی از جغرافیای سیاسی می‌انجامد
فرمانده کل سپاه پاسداران

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز دوست و دشمن دریافته‌اند ظرفیت‌های بازدارندگی انقلاب اسلامی به اوج خود نزدیک شده است، گفت: هر جنگ جدیدی به محو رژیم صهیونیستی از جغرافیای سیاسی عالم منجر خواهد شد.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲:۰۹
سرلشکر سلیمانی: اگر جنگ ۳۳ روزه متوقف نمی‌شد، ارتش رژیم صهیونیستی متلاشی می‌شد

فرمانده نیروی قدس سپاه با ذکر خاطره‌ای از پایان جنگ 33 روزه، به روایت ماوقع ملاقات سفیر اسرائیل و جان بولتون با وزیر وقت خارجه‌ قطر در روزهای آخر جنگ می‌پردازد و می‌گوید: آنها گفتند اگر جنگ متوقف نشود، ارتش اسرائیل از هم می‌پاشد و متلاشی خواهد شد.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰:۴۲
سرلشکر سلامی: ظرفیت انهدام رژیم صهیونیستی فراهم است/ سرمایه در اختیار سپاه، متعلق به مردم است

فرمانده کل سپاه گفت: ما در گام اول انقلاب اسلامی ظرفیت انهدام رژیم جعلی صهیونیستی را فراهم کرده‌ایم، در گام دوم باید این رژیم منحوس از جغرافیای عالم حذف شود و این مهم دیگر آرمان و رؤیا نبوده و هدفی دست‌یافتنی است.
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰:۰۰
توفیقات ارزنده سپاه عامل عصبانیت و استیصال دشمن است
سرلشکر باقری در مجمع فرماندهان سپاه:

رییس ستاد کل نیروهای مسلح توفیقات ارزنده سپاه در عرصه‌های ماموریتی را عامل عصبانیت و استیصال دشمن برشمرد و گفت: امروز بحمدالله بازدارندگی پایدار و مستحکمی برابر توطئه های دشمن به منظور هرگونه تجاوز به ایران اسلامی ایجاد شده است و دشمنان دریافته‌اند که ایران اسلامی توان آمادگی و اراده و شجاعت برخورد را دارد و در دفاع از آرمانها و سرزمین و مردم خود لحظه‌ای تردید نمی‌کند.
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳:۰۸