وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۱۱ دقیقه پیش) لیبرالیسم، دملی که در صورت انقلاب خواهد ترکید (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۲۲ دقیقه پیش) سیگار؛ شاه‌کلید بروز آسیب‌های اجتماعی (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۳۱ دقیقه پیش) سر مزارم برای امام خمینی دعا کنید (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۳۹ دقیقه پیش) ارائه خدمات توسط سپاه و بسیج در مناطق مرزی، عمق استراتژیک نظام (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۴۶ دقیقه پیش) استفاده از سیستم بومی در فضای سایبری برای کاهش تهدید ضروری است (۱ روز و ۱۹ ساعت و ۳ دقیقه پیش) نقش ژاپن در تسلیح صدام و کاهش قدرت دفاعی ایران (۵ روز و ۶ ساعت و ۵۸ دقیقه پیش) رهبر معظم انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم/ با آمریکا مذاکره نخواهیم... (۵ روز و ۷ ساعت و ۹ دقیقه پیش) سرلشکر سلامی: باید فاصله حرف و عمل را کم کرد (۵ روز و ۷ ساعت و ۲۲ دقیقه پیش) سوزن دوزی؛ نقش جان بر دل پارچه (۵ روز و ۷ ساعت و ۵۱ دقیقه پیش)
اجتماعی / آخرین عناوین سرویس
سیگار؛ شاه‌کلید بروز آسیب‌های اجتماعی

با اندکی تحقیق می‌توان دریافت که سیگار سرآغاز استعمال مواد مخدر است. متأسفانه به دلیل عدم توجه برخی مسئولان به این موضوع و عدم تصویب قانون‌های بازدارنده، مصرف سیگار، قلیان و ماده مخدر «گل» در بین دانشجویان افزایش داشته است.
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵:۲۳
کوه تفتان میزبان عروس سیستان و بلوچستان

یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱:۰۰
نوروز در بلوچستان| سفر به گوشه‌ای از بهشت ایران در نوروز ۹۸

شهرستان سیب و سوران، جنوب شرق سیستان و بلوچستان در منطقه حفاظت شده بیرک، میزبان پلنگ ایرانی است.
پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳:۲۳
سیستان و بلوچستان وارث خزانه فرهنگ و آداب و رسوم

فرماندار دلگان و کارشناس مسایل فرهنگی و اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: بافت اجتماعی استان پهناور سیستان و بلوچستان محصول فعل و انفعالات گوناگون تاریخی بوده اما این استان دارای فرهنگ ملی، دینی و منطقه ای و سرشار از عاطفه و احساس و اسطوره پروری و به نوعی یک خزانه فرهنگ و آداب و رسوم می باشد .
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۸:۰۱
مسموم کردن فضا، جو سازی و اتهام زنی اولویت دشمن در فضای مجازی است
سردار ناظری در جمع فعالین فضای مجازی مطرح کرد؛

جانشین سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: دشمنان و مخالفان نظام با سه ترفند مسموم کردن فضا و افکار عمومی، جوسازی و اتهام زنی در فضای مجازی به دنبال برهم زدن آرامش روانی جامعه هستند .
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹:۴۸
تفتان جاذبه گردشگری دشت کویر شرق ایران

تَفتان نام تنها آتشفشان فعال ایران است. این کوه در منطقهٔ جنوب شرقی ایران، در استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته‌است. این قله در حدود چهار هزار متر از سطح آب‌های آزاد ارتفاع دارد و بلندترین قله در منطقه جنوب شرقی ایران است. نزدیکترین شهر به تفتان خاش است .
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸:۴۴
میلاد با سعادت امام علی (ع) و روز پدر مبارک باد

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبری تحلیلی طایفه شهنوازی ساقه های نیلوفری از پایه های عرش بالا رفته و سریر ولایت را به عطر وجودی خود آراسته اند، تا او بیاید و بر تکیه گاه پوشیده از رازقی آن تکیه زند. درون کعبه چه غوغایی است امروز! ملائک، بال در بالْ گستره آسمان ها را پوشانیده اند و جبرائیل و میکائیل و اسرافیل حلقه خانه کعبه شدند تا پر به نور وجود او بسایند! طنین نام او هلهله شادی ملائک است. جام های افلاکیِ عاشقان به سوی او می آیند و گیسوان سیاه شبْ به یُمن وجود او گل خنده های نقره ای را در میان آبشار آسمانی اش تقسیم می کند؛ چرا که امشب علی علیه السلام می آید!...
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳:۴۳
وحدت ملت ایران باعث انزوای استکبار جهانی شده است

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وحدت ملت بزرگ ایران این روزها باعث منزوی شدن هر چه بیشتر سران استکبار جهانی شده است.
چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵:۲۹
پاسداری که خانه‌اش را پایگاه بسیج کرد!
فرازی از زندگی شهید قدیرعلی اکبری در گفت‌وگو با برادر شهید؛

شهدا بهترین الگو برای جوانان هستند. کافی است در میان دلمشغولی‌های روزگار، فرصتی را به خواندن زندگینامه، خاطرات و وصیت‌نامه شهدا اختصاص دهیم و مطمئن باشیم تأثیر خود را در نهاد پاک جوان‌ها خواهد گذاشت.
یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷:۵۲