وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

سیاسی / آخرین عناوین سرویس
جانشین فرمانده کل سپاه: امروز ‌در اوج ‌اقتدار قرار داریم
سردارسرتیپ علی فدوی

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اذعان آمریکایی‌ها ‌به قدرت و توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران گفت: ‌امروز ‌در شرایطی قرار داریم که دشمنان به دنبال بازدارندگی قدرت ایران هستند.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲:۳۳
رهبر انقلاب: سیاست فشار حداکثری آمریکا شکست خورد/ کاهش تعهدات هسته‌ای ادامه خواهد یافت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها در سیاست فشار حداکثری شکست خوردند، خاطرنشان کردند: در مسأله‌ هسته‌ای، ما کاهش تعهدات را ادامه خواهیم داد و مسئولیت هم بر عهده‌ سازمان انرژی اتمی است.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴:۰۳
سرلشکر سلامی: هر جنگ جدیدی به محو رژیم صهیونیستی از جغرافیای سیاسی می‌انجامد
فرمانده کل سپاه پاسداران

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز دوست و دشمن دریافته‌اند ظرفیت‌های بازدارندگی انقلاب اسلامی به اوج خود نزدیک شده است، گفت: هر جنگ جدیدی به محو رژیم صهیونیستی از جغرافیای سیاسی عالم منجر خواهد شد.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲:۰۹
سرلشکر سلیمانی: اگر جنگ ۳۳ روزه متوقف نمی‌شد، ارتش رژیم صهیونیستی متلاشی می‌شد

فرمانده نیروی قدس سپاه با ذکر خاطره‌ای از پایان جنگ 33 روزه، به روایت ماوقع ملاقات سفیر اسرائیل و جان بولتون با وزیر وقت خارجه‌ قطر در روزهای آخر جنگ می‌پردازد و می‌گوید: آنها گفتند اگر جنگ متوقف نشود، ارتش اسرائیل از هم می‌پاشد و متلاشی خواهد شد.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰:۴۲
سرلشکر سلامی: ظرفیت انهدام رژیم صهیونیستی فراهم است/ سرمایه در اختیار سپاه، متعلق به مردم است

فرمانده کل سپاه گفت: ما در گام اول انقلاب اسلامی ظرفیت انهدام رژیم جعلی صهیونیستی را فراهم کرده‌ایم، در گام دوم باید این رژیم منحوس از جغرافیای عالم حذف شود و این مهم دیگر آرمان و رؤیا نبوده و هدفی دست‌یافتنی است.
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰:۰۰
توفیقات ارزنده سپاه عامل عصبانیت و استیصال دشمن است
سرلشکر باقری در مجمع فرماندهان سپاه:

رییس ستاد کل نیروهای مسلح توفیقات ارزنده سپاه در عرصه‌های ماموریتی را عامل عصبانیت و استیصال دشمن برشمرد و گفت: امروز بحمدالله بازدارندگی پایدار و مستحکمی برابر توطئه های دشمن به منظور هرگونه تجاوز به ایران اسلامی ایجاد شده است و دشمنان دریافته‌اند که ایران اسلامی توان آمادگی و اراده و شجاعت برخورد را دارد و در دفاع از آرمانها و سرزمین و مردم خود لحظه‌ای تردید نمی‌کند.
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳:۰۸
استکبار جهانی انسجام‌ ملی را هدف گرفته است

رئیس دفتر عقیدتی، سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا برای ضربه‌زدن به اصل نظام و انقلاب، انسجام ملی را هدف گرفته است بنابراین باید با هوشیاری و بصیرت همگانی در راستای شکست توطئه‌های آنها اقدام کرد.
یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹:۲۷
سردار حاجی زاده: یادگرفتیم حرفمان را به دشمنان بفهمانیم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: در این چهل سال یاد گرفتیم که ایستادگی کنیم و به چه صورت حرف مان را به دشمنان بفهمانیم و امروز باید این را ادامه دهیم و این تجربه در اقتصاد و فرهنگ قطعاً جواب می دهد.
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵:۳۳
رهبر انقلاب: اروپا به تحریم‌های آمریکا پایبند ماند؛ باید از آنها به‌کلی قطع امید کرد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه وعده‌های اروپا ‌پوچ است فرمودند: مطلقا نباید به کشورهایی که دشمنی علنی می‌کنند اعتماد کنیم.
پنج شنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱:۲۵
ما وقتی می‌زنیم شجاعانه آن را می‌گوییم، مگر پهپاد را نگفتیم؟/ بیانیه دروغین اروپایی‌ها اقدامی احساسی بود
سرلشکرسلامی=

فرمانده کل سپاه اقدام کشورهای اروپایی در صدور بیانیه‌ای دروغین علیه کشورمان را احساسی برشمرد و گفت: آنها می‌خواهند با استفاده از فضای این روزهای سازمان ملل، جنگ روانی علیه ما راه بیندازند.
پنج شنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱:۱۷