وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

اعلام آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بندر بیروت (۱۱ ساعت و ۲۵ دقیقه پیش) با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم (۱۱ ساعت و ۳۷ دقیقه پیش) دبیرخانه اقوام و طوایف استان سیستان و بلوچستان،موفقیت سربازان گمنام امام زمان (ع... (۳ روز و ۱۱ ساعت و ۱ دقیقه پیش) «وحدت‌شکنی» شگرد عوامل دشمن/ وحشت جبهه استکبار از وحدت اسلامی و آشنایی ملت‌های م... (۳ روز و ۱۱ ساعت و ۱۶ دقیقه پیش) ارتقای توان موشکی کشور اولویت‌ وزارت دفاع است/ امروز نیروهای مسلح آماده‌تر از هر... (۳ روز و ۱۱ ساعت و ۲۶ دقیقه پیش) نیروهای مسلح فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی را به‌عنوان «فرمان» تلقی می‌کنند (۳ روز و ۱۱ ساعت و ۳۶ دقیقه پیش) شقی‌ترین دشمنان نظام را در مرصاد نابود کردیم (۱۰ روز و ۱۰ ساعت و ۵۶ دقیقه پیش) هوشمندی ملت ضامن شکست پروژه نفوذ و اراده دشمن در تسلیم ایران است (۱۰ روز و ۱۳ ساعت و ۵۱ دقیقه پیش) فرمانده کل سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه نیروی مقتدر و پیشتاز است که در خط مقدم آرا... (۱۲ روز و ۱۱ ساعت و ۳۹ دقیقه پیش) هر جنایت آمریکایی‌ها نابودی ذلیلانه مستکبرین منطقه را سرعت خواهد بخشید (۱۲ روز و ۱۱ ساعت و ۴۶ دقیقه پیش)
کشور / آخرین عناوین سرویس
اعلام آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بندر بیروت
سرلشکر سلامی مطرح کرد؛

فرمانده کل سپاه با صدور پیامی فاجعه انفجار در بندر بیروت را به ملت،دولت و دبیرکل حزب الله لبنان تسلیت گفت و از آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان این حادثه خبر داد.
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۲:۳۲
با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم
رهبر معظم انقلاب:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی در پی فاجعه‌ی انفجار دردناک بندر بیروت، با مردم لبنان ابراز همدردی کردند.
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰:۴۴
سپاه پاسداران زیر چتر ولایت است/تلاش دشمن برای ضربه زدن به انقلاب

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه نیروهای سپاه پاسداران زیر چتر ولایت هستند، افزود: ولایت پذیری و تبعیت از ولایت فقیه باعث موفقیت می‌شود.
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲:۳۶
مجلس یازدهم از انقلابی‌ترین مجالس پس از انقلاب است/ همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با نمایندگان مجلس:

حضرت امام خامنه‌ای با بیان اینکه مجلس یازدهم از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین مجالس پس از انقلاب است، فرمودند: حضور «جوانان پرانگیزه، پر ایمان، پر توان، تحصیل‌کرده و کارآمد» در کنار شماری از مدیران انقلابی و دارای سوابق اجرایی، و نیز شماری از پیشکسوتان دارای سوابق نمایندگی، مجلس یازدهم را به مجلسی بسیار خوب و امیدبخش تبدیل کرده است.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰:۴۶
«بسته اقتصاد مردمی» در ۵ محور در دستور کار مجلس است
قالیباف در دیدار ویدئوکنفرانسی نمایندگان با امام خامنه‌ای:

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم «بسته اقتصاد مردمی» را برای ایجاد «تحول اقتصادی به نفع مردم» در پنج محور در دستور کار خود دارد.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰:۰۰
تعامل بین سپاه و مرزبانی در جنوب شرق کشور سبب امنیت پایدار مرزها می‌شود

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: تعامل بین سپاه و مرزبانی در جنوب شرق کشور موجب امنیت پایدار مرزها می‌شود که ضروریست این تعامل بیش از پیش ارتقا یابد.
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸:۲۶
راهی جز قوی شدن نداریم/ می‌توانیم دشمنان را با شکست‌های سریالی بیشتری مواجه کنیم
سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه گفت: ما در شرایط تحریم و مشکلاتی که دشمنان برای ما ایجاد کردند، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را شکست دادیم؛ امروز که آنان دچار مشکلات اساسی هستند، می‌توانیم آن‌ها را با شکست‌های سریالی بیشتری مواجه کنیم.
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷:۵۱
رزمایش نیروی زمینی سپاه در کردستان/ سردار پاکپور: در موضوع امنیت کشور و ملت ایران با کسی تعارف نداریم

سردار پاکپور از آغاز مرحله نهایی رزمایش «اقتدار شهدای کرد مسلمان» نیروی زمینی سپاه در منطقه عمومی کردستان خبر داد و تاکید کرد: ضدانقلاب و حامیان آنها دریافته‌اند ما در موضوع امنیت کشور و ملت ایران با کسی تعارف نداریم.
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰:۵۶