وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

اقدام سپاه در توقیف کشتی انگلیسی نشانه توانمندی دفاعی ایران است (۸ ساعت و ۵۷ دقیقه پیش) لاریجانی: انگلیسی‌ها دزدی کردند سپاه پاسداران جوابشان را داد (۹ ساعت و ۲۵ دقیقه پیش) برای نخستین بار در ۳۰ سال اخیر دمای خرداد سیستان و بلوچستان نرمال شد (۹ ساعت و ۳۵ دقیقه پیش) آزادی ۲ گروگان توسط رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه (۱۸ ساعت و ۳۶ دقیقه پیش) «هردک» بلوچی زیبا و جذاب برای گردشگران (۱۸ ساعت و ۴۵ دقیقه پیش) سرلشکر محسن رضایی: در مقابله به مثل کوتاه نخواهیم آمد (۱ روز و ۸ ساعت و ۳۴ دقیقه پیش) جمهوری اسلامی و عناصر نظام، خباثت غربی‌ها را بی‌جواب نمیگذارند (۵ روز و ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه پیش) مقابل ظلمی که علیه ایران اعمال می‌شود با مقاومت پیروز می‌شویم (۵ روز و ۱ ساعت و ۲۷ دقیقه پیش) دشمنان به دنبال توقف قدرت موشکی ایران هستند (۵ روز و ۱۷ ساعت و ۴۴ دقیقه پیش) اختلاف‌افکنان بین شیعه و سنی پیاده نظام دشمن هستند (۵ روز و ۱۷ ساعت و ۵۹ دقیقه پیش)
کشور / آخرین عناوین سرویس
لاریجانی: انگلیسی‌ها دزدی کردند سپاه پاسداران جوابشان را داد

رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به توقیف نفتکش انگلیسی گفت: انگلیسی‌ها دزدی کردند سپاه جوابشان را داد.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸:۵۰
آزادی ۲ گروگان توسط رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور در اطلاعیه ای از آزادی ۲ گروگان ربوده شده از استانهای فارس و کرمان خبر داد.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷:۵۲
«هردک» بلوچی زیبا و جذاب برای گردشگران

سنجاب بلوچی یا نخلی که در زبان محلی به آن "هِردِک" گفته می شود و نزد مردم بومی منطقه بلوچستان از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است به سبب زیبایی بویژه هنگام جنب و جوش در میان نخلستان‌ها، جذابیت زیادی برای گردشگران دارد.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹:۰۸
سرلشکر محسن رضایی: در مقابله به مثل کوتاه نخواهیم آمد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما به‌دنبال جنگ نیستیم، ولی در مقابله به مثل کوتاه نخواهیم آمد.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۰:۱۸
مقابل ظلمی که علیه ایران اعمال می‌شود با مقاومت پیروز می‌شویم
سرلشکر صفوی:

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: اکنون نیز با الگوگیری از حماسه مقاومت می‌توانیم در مقابل ظلمی که به عنوان تحریم‌ها علیه ایران اسلامی اعمال می‌شود و نیز عملیات روانی که علیه ملت ما انجام می‌شود تا آن‌ها را از دولت ناامید سازد، پیروز شویم.
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷:۲۲
دشمنان به دنبال توقف قدرت موشکی ایران هستند

معاون سیاسی سپاه پاسداران با اشاره به هراس دشمنان از عظمت و قدرت ایران گفت: دشمنان به دنبال توقف قدرت موشکی ایران هستند.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹:۳۷
تاکید بر ارتقای آمادگی های حوزه پدافند جنگ نوین در نیروی دریایی سپاه
از سوی فرمانده نیروی دریایی سپاه مطرح شد

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از قربانیان سلاح های شیمیایی دشمن است، بر لزوم ارتقای توان و آمادگی های حوزه پدافند جنگ نوین در نیروی دریایی سپاه تاکید کرد.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶:۱۸
انتصاب ۳ عضو فقهای شورای نگهبان برای یک دوره جدید
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد:

حضرت آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای آقایان آیت‌الله یزدی و آیت‌الله آملی‌لاریجانی را با توجه به پایان یافتن دوره عضویت آنان در شورای نگهبان، مجدداً برای یک دوره جدید به‌عنوان عضو فقهای این شورا منصوب کردند. رهبر انقلاب اسلامی همچنین در حکم دیگری، حجت‌الاسلام والمسلمین اعرافی را به جای مرحوم آیت الله مؤمن به عضویت فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶:۵۸
گلوله باران مقرهای تروریست‌ها در مرز اقلیم کردستان با ایران

نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روز چهارشنبه ( ۱۹ تیرماه ) مقرهای فعال و محل استقرار و آموزش گروهک‌های تروریستی ضدانقلاب در این مناطق را هدف قرار داد.
جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱:۴۸
اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار به مناطق مرزی کشور
وزیر کشور مطرح کرد:

وزیر کشور از اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار اعتبار به عنوان کمک هزینه برای ایجاد تاسیسات و تجهیزات کنترلی مناطق مرزی خبر داد.
جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹:۱۷