وبسایت خبری
امروز: شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

سپاه و بسیج در خط مقدم اطاعت از رهبری قرار دارند (۱ روز و ۱۷ ساعت و ۵۳ دقیقه پیش) امام به ما آموخت که می‌توان روی پای خود ایستاد و دست کثیف آمریکا را پس زد (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۱۶ دقیقه پیش) حرکت گسترده آمریکایی‌ها برای تجهیز و آموزش تروریست‌ها علیه ایران (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۲۸ دقیقه پیش) ‏پیام تسلیت سردار حاج خوبیار شهنوازی سردارطایفه شهنوازی به مناسبت فرا رسیدن سالگ... (۳ روز و ۱۶ ساعت و ۲۱ دقیقه پیش) برادر بزرگوار و سرباز با اخلاص ولايت سردار كرمى ترفيع درجه حضرتعالى به سرتيپ تما... (۳ روز و ۱۶ ساعت و ۳۱ دقیقه پیش) دولت تروریست آمریکا باید محاکمه شود/ اجرا نکردن عدالت موجب بروز فقر می‌شود (۳ روز و ۱۶ ساعت و ۴۵ دقیقه پیش) خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در شمال غرب و جنوب کشور (۳ روز و ۱۶ ساعت و ۵۷ دقیقه پیش) اراده حاج‌قاسم جهان اسلام را نجات داد (۶ روز و ۳ ساعت و ۳۵ دقیقه پیش) ترسیم دغدغه‌های مجلس یازدهم در نخستین نطق قالیباف (۶ روز و ۴ ساعت و ۵۳ دقیقه پیش) جامعه توحیدی و غیرتوحیدی از منظر امام خمینی (ره) (۶ روز و ۵ ساعت و ۲۳ دقیقه پیش)
کشور / آخرین عناوین سرویس
حجت الاسلام منتظری: هر فردی فساد را اعلام کند، حمایت قضایی خواهد داشت

دادستان کل کشور گفت: هر فردی اطلاعات درست در رابطه با فساد را اعلام کند حمایت قضایی خواهد داشت.
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰:۳۲
وزیر دفاع: تفکر جهادی و انقلابی لازمه مدیریت جوانان در نظام جمهوری اسلامی است

وزیر دفاع گفت: فکر کردن و کار کردن جوانان در نظام جمهوری اسلامی و وزارت دفاع الزامات مهمی دارد که انقلابی بودن جوانان یکی از مولفه های ضروری این نسل است.
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶:۰۳
سرلشکر صفوی: آمریکا توانایی تغییر چهره راهبردی جهان را ندارد

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به تلاش آمریکا در تغییر چهره راهبردی جهان و منطقه، گفت: آمریکا توانایی تغییر چهره راهبردی منطقه و جهان را بنفع خودش ندارد و تمامی تحولات چین، روسیه و هند به ضرر آمریکایی‌ها در حال رقم خوردن است.
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱:۲۴
سد کردن راه نفوذ سیاسی آمریکا سیاستی منطبق بر مبانی دینی است
سپاه در بیانیه ای تاکید کرد؛

سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت ۱۳ آبان ماه، تاکیدکرد: سد کردن راه نفوذ سیاسی و تسلط امریکا بر ایران از طریق عدم مذاکره با شیطان بزرگ، سیاستی منطبق بر مبانی مستحکم دینی و عقلانی است.
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲:۲۶
جمهوری اسلامی در جایگاه مدعی حقوق انسان است
آیت الله رییسی:

رییس قوه قضاییه گفت: جمهوری اسلامی در جایگاه مدعی حقوق انسان است و متاسفانه آن‌هایی که امروز داعیه دار حقوق بشر و حقوق انسان هستند در جایگاه متهم قرار دارند.
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱:۴۶
خواسته‌های آمریکا تمامی ندارد
رهبر انقلاب در دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان چه گفتند؛

«آنها فعلاً می‌گویند در منطقه فعال نباشید، به جبهه مقاومت کمک نکنید، در برخی کشورها حضور نداشته باشید و توان دفاعی و تولید موشک خود را متوقف کنید و بعد از این خواسته‌ها خواهند گفت از قوانین و حدود دینی دست بردارید و بر موضوع حجاب اسلامی نیز تأکید نکنید، بنابراین خواسته‌های آمریکا هیچ‌گاه تمامی ندارد.»
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸:۱۹
دستور فرمانده معظم کل قوا به سپاه برای محرومیت‌زدایی/ دشمن را با کوچک‌ترین تجاوز ضربه فنی می‌کنیم
سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ملت ایران مرد عبور از گردنه‌های سخت هستند، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هر دشمنی را شکست داده و با کوچک‌ترین تجاوز ضربه فنی ‌و درهم ‌می‌شکنند.
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹:۳۱
اقدامات قضایی 500 واحد تولیدی را احیا کرد/ ناامید کردن مردم در جهت راهبرد دشمن است

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه توانمندسازی بخش خصوصی وظیفه اصلی دولت است، گفت: ۳۲ کارخانه که در استان آذربایجان شرقی با مشکل بوده را با همت و تلاش قوه قضائیه نجات دادیم که این تعداد در کل کشور بیش از ۵۰۰ کارخانه و واحد تولیدی است.
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۷:۴۹
دلسوزان عراق و لبنان بدانند اولویت اصلی علاج ناامنی است/نیروهای مسلح باید مراقب فتنه باشند
رهبر انقلاب در دانشگاه پدافند هوایی:

رهبر معظم انقلاب فرمودند:دلسوزان عراق و لبنان بدانند اولویت اصلی آنان، علاج ناامنی است و مردم این کشورها نیز بدانند مطالبات بحق آنها فقط در چارچوب ساختارهای قانونی قابل تامین است.
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳:۴۷
یادواره شهدا حرکتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

رئیس اداره هنر و ادبیات سپاه پاسداران از شهدا به‌عنوان ستارگان درخشان یاد کرد و گفت: برگزاری یادواره‌های شهدا حرکتی بزرگ در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱:۳۲