وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

اقدام سپاه در توقیف کشتی انگلیسی نشانه توانمندی دفاعی ایران است (۸ ساعت و ۵۹ دقیقه پیش) لاریجانی: انگلیسی‌ها دزدی کردند سپاه پاسداران جوابشان را داد (۹ ساعت و ۲۸ دقیقه پیش) برای نخستین بار در ۳۰ سال اخیر دمای خرداد سیستان و بلوچستان نرمال شد (۹ ساعت و ۳۷ دقیقه پیش) آزادی ۲ گروگان توسط رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه (۱۸ ساعت و ۳۸ دقیقه پیش) «هردک» بلوچی زیبا و جذاب برای گردشگران (۱۸ ساعت و ۴۷ دقیقه پیش) سرلشکر محسن رضایی: در مقابله به مثل کوتاه نخواهیم آمد (۱ روز و ۸ ساعت و ۳۶ دقیقه پیش) جمهوری اسلامی و عناصر نظام، خباثت غربی‌ها را بی‌جواب نمیگذارند (۵ روز و ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه پیش) مقابل ظلمی که علیه ایران اعمال می‌شود با مقاومت پیروز می‌شویم (۵ روز و ۱ ساعت و ۲۹ دقیقه پیش) دشمنان به دنبال توقف قدرت موشکی ایران هستند (۵ روز و ۱۷ ساعت و ۴۷ دقیقه پیش) اختلاف‌افکنان بین شیعه و سنی پیاده نظام دشمن هستند (۵ روز و ۱۸ ساعت و ۲ دقیقه پیش)
کشور / آخرین عناوین سرویس
تسلیت سرلشکر سلامی برای درگذشت مسئول عملیات منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران

فرمانده کل سپاه در پیامی درگذشت ناوسالار یکم پاسدار "بهروز شهبازیان" مسئول عملیات منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران را تسلیت گفت.
پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶:۲۱
انهدام یک تیم تروریستی در منطقه عمومی جوانرود/هلاکت 5 تروریست

روابط عمومی قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه عمومی جوانرود استان کرمانشاه با اقدام دقیق اطلاعاتی و عملیاتی رزمندگان این قرارگاه خبر داد.
پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲:۲۰
رهبر معظم انقلاب تمام قدرتشان را برای ارشاد و هدایت مسئولان و برخورد با فساد داخلی بکار گرفته اند

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب کاملا مراقب اوضاع هستند و تمام قدرتشان را برای ارشاد و هدایت مسئولان و برخورد با فساد داخلی به کار می گیرند.
پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۲:۰۹
نفتکش ایرانی هرچه زودتر رفع توقیف شود
آیت الله رئیسی:

رییس قوه قضائیه در جلسه امروز مسؤلان عالی قضائی گفت: انگلیسی‌ها و بسیاری از کشورهای اروپایی‌ها از دسترسی‌ها و ظرفیت‌های ایران خبر دارند و باید هرچه زودتر دست از توقیف کشتی که مورد توقیف ظالمانه قرار گرفته بردارند و رفع توقیف شود.
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴:۴۲
همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه فردا برگزار می شود

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت : همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه فردا(سه شنبه ۱۸ تیر) با سخنرانی سردار سلامی در مشهد مقدس برگزار می شود.
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶:۳۶
در حال شکستن انحصار قدرت های بزرگ در عرصه فناوری های پیشرفته ارتباطی هستیم

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان به مرور در حال درک و تجربه قدرت واقعی ما هستند، گفت: در حال شکستن انحصار قدرت های بزرگ در عرصه فناوری های پیشرفته ارتباطی هستیم ، به گونه ای که اگردر موضوع فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات و فرماندهی و کنترل اعلام کنیم که در لبه و پیشانی این فناوریها قرار داریم ، اغراق نیست.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴:۱۱
سامانه ارتباطات تاکتیکی «سپهر 110» سپاه رونمایی و تحویل یگان‌های مردم‌پایه شد

سامانه ارتباطات تاکتیکی «سپهر 110» سپاه با حضور سرلشکر سلامی رونمایی و تحویل یگان‌های مردم‌پایه شد.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰:۳۰
سردار «عباس نیلفروشان» معاون عملیات سپاه شد

سردار عباس نیلفروشان با حکم فرمانده کل سپاه به معاونت عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳:۱۴
پشت سر بحران کردستان لانه جاسوسی آمریکا و رژیم بعث عراق قرار داشتند
سرلشکر صفوی:

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: بحران امنیت کردستان اولین تجربه سیاسی - مدیریتی بحران برای مسئولین کشور در مواجهه با توطئه های آمریکایی‌ها بود. پشت سر مسایل کردستان بدون شک لانه جاسوسی آمریکا و رژیم عراق برای پشتیبانی از ضد انقلاب اعم از پشتیبانی سلاح و مهمات و رادیو و تلویزیون قرار داشت.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰:۳۹
خون شهدا طرح‌های استکبار جهانی را با شکست مواجه کرده است

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح با بیان این که خون شهدا طرح‌های استکبار جهانی را با شکست مواجه کرده، است گفت: استکبار جهانی می‌خواهد با معامله قرن بر سر آرمان فلسطین معامله کند اما جوانان فلسطین و مقاومت این اجازه را نخواهد داد.
جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶:۳۹