وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

اقدام سپاه در توقیف کشتی انگلیسی نشانه توانمندی دفاعی ایران است (۹ ساعت و ۲ دقیقه پیش) لاریجانی: انگلیسی‌ها دزدی کردند سپاه پاسداران جوابشان را داد (۹ ساعت و ۳۰ دقیقه پیش) برای نخستین بار در ۳۰ سال اخیر دمای خرداد سیستان و بلوچستان نرمال شد (۹ ساعت و ۴۰ دقیقه پیش) آزادی ۲ گروگان توسط رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه (۱۸ ساعت و ۴۱ دقیقه پیش) «هردک» بلوچی زیبا و جذاب برای گردشگران (۱۸ ساعت و ۵۰ دقیقه پیش) سرلشکر محسن رضایی: در مقابله به مثل کوتاه نخواهیم آمد (۱ روز و ۸ ساعت و ۳۹ دقیقه پیش) جمهوری اسلامی و عناصر نظام، خباثت غربی‌ها را بی‌جواب نمیگذارند (۵ روز و ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه پیش) مقابل ظلمی که علیه ایران اعمال می‌شود با مقاومت پیروز می‌شویم (۵ روز و ۱ ساعت و ۳۲ دقیقه پیش) دشمنان به دنبال توقف قدرت موشکی ایران هستند (۵ روز و ۱۷ ساعت و ۴۹ دقیقه پیش) اختلاف‌افکنان بین شیعه و سنی پیاده نظام دشمن هستند (۵ روز و ۱۸ ساعت و ۴ دقیقه پیش)
کشور / آخرین عناوین سرویس
در حوزه نظامی کاملاً راه را بر دشمن بسته‌ و موازنه را معکوس کرده‌ایم

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ما مکلف به فرمول سازی غلبه بر دشمن در همه سناریوها هستیم، گفت: امروز قدرت جهانی ما معتبر، شناخته شده و دارای ظرفیت بازدارندگی فوق‌العاده‌ای است و در صحنه واقعی توانستیم هیمنه ساختگی و تصنعی آمریکا را که در فضای روانی دنیا به وجود آمده بود، بشکنیم.
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱:۱۲
نمی‌توان ابزار ارتباطی و فضای مجازی را از زندگی بشر حذف کرد

رئیس قوه قضاییه، اعتاب مقدسه را قطب های بی بدیل فرهنگی دانست و بر ضرورت بهره گیری از دهه کرامت برای افزایش نشاط اجتماعی تاکید کرد.
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴:۴۰
ظریف: هیچ وقت حمایت غرب از صدام را فراموش نخواهیم کرد
با یادآوری سالروز حملات شیمیایی علیه مردم سردشت

وزیر امور خارجه کشورمان سالروز حملات شیمیایی هولناک صدام حسین علیه مردم سردشت را با انتشار پیامی در توییتر یادآور شد و گفت ما هیچ وقت حمایت غرب از صدام را فراموش نخواهیم کرد.
شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵:۰۴
هیچ کسی جرات نکرده در طول این مدت به سمت ایران شلیک کند
سردار فدوی:

جانشین فرمانده کل سپاه گفت علیرغم گذشت بیش از ۳۰ سال از پایان جنگ و علی‌رغم اینکه هیچ کسی جرات نکرده در طول این مدت به سمت این کشور شلیک کند، وجه تهدیدات سخت همچنان ادامه داشته است.
پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵:۱۴
سردار تنگسیری: هرگونه تهدید و تجاوزی را با قاطعیت پاسخ می‌دهیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در مسیر پاسداری از حریم دریایی، هوایی و زمینی ایران اسلامی با احدی تعارف نداشته و هرگونه تهدید و تجاوز را با قاطعیت پاسخ می‌دهیم.
پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱:۲۱
ملت ایران با انقلاب اسلامی، خود را از لاک توسری‌خوری خلاص کرد

رهبر معظم انقلاب گفت: ملت ایران با انقلاب اسلامی، خود را از لاک توسری‌خوری خلاص کرد و هویت ایرانی با خصوصیات اسلامی در آن بروز کرد. این ملت طالب عزت و استقلال و پیشرفت است، لذاست که هرچه دشمنان ظالم فشار می‌آورند تأثیری در او نمی‌گذارد.
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶:۲۹
تلاش می‌کنیم دستگاه قضائی ملجأ و پناهگاه مردم شود

رئیس قوه قضائیه امیدآفرینی در همه لایه‌های اجتماعی را لازمه تحول دانست و گفت: تلاش می‌کنیم دستگاه قضائی ملجأ و پناهگاه مردم شود.
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸:۳۲
تحریم‌ های آمریکا صرفا جنبه تبلیغی دارد
ایت الله جنتی:

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: تحریم‌ های آمریکا صرفاً جنبه تبلیغی دارد و اثری در عزم و اراده مردم و مسئولان در راه پیشرفت و عزت ایران ایجاد نخواهد کرد.
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷:۴۱
قدردانی سرلشکر سلامی از نیروهای هوافضا و دریایی سپاه پاسداران
در پی انهدام و کشف بقایای پهپاد متجاوز آمریکایی صورت گرفت؛

فرمانده کل سپاه از اقدام شجاعانه و متهورانه نیروهای هوافضا و دریایی سپاه در انهدام پهپاد جاسوسی متجاوز آمریکا و کشف بقایای آن قدردانی کرد.
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴:۴۹
سپاه پاسداران  با ساقط کردن پهپاد، مشت محکمی به دهان یاوه‌گویی‌های آمریکا زد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با کاری که در ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته آمریکا در خلیج فارس انجام داد، مشت محکمی به دهان یاوه‌گویی‌های سران آمریکای جنایتکار زد.
یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴:۲۴