وبسایت خبری
امروز: شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

سپاه و بسیج در خط مقدم اطاعت از رهبری قرار دارند (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۴۱ دقیقه پیش) امام به ما آموخت که می‌توان روی پای خود ایستاد و دست کثیف آمریکا را پس زد (۱ روز و ۱۹ ساعت و ۳ دقیقه پیش) حرکت گسترده آمریکایی‌ها برای تجهیز و آموزش تروریست‌ها علیه ایران (۱ روز و ۱۹ ساعت و ۱۶ دقیقه پیش) ‏پیام تسلیت سردار حاج خوبیار شهنوازی سردارطایفه شهنوازی به مناسبت فرا رسیدن سالگ... (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۸ دقیقه پیش) برادر بزرگوار و سرباز با اخلاص ولايت سردار كرمى ترفيع درجه حضرتعالى به سرتيپ تما... (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۱۸ دقیقه پیش) دولت تروریست آمریکا باید محاکمه شود/ اجرا نکردن عدالت موجب بروز فقر می‌شود (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۳۳ دقیقه پیش) خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در شمال غرب و جنوب کشور (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۴۴ دقیقه پیش) اراده حاج‌قاسم جهان اسلام را نجات داد (۶ روز و ۴ ساعت و ۲۲ دقیقه پیش) ترسیم دغدغه‌های مجلس یازدهم در نخستین نطق قالیباف (۶ روز و ۵ ساعت و ۴۱ دقیقه پیش) جامعه توحیدی و غیرتوحیدی از منظر امام خمینی (ره) (۶ روز و ۶ ساعت و ۱۱ دقیقه پیش)
کشور / آخرین عناوین سرویس
پیام ۲۲ بهمن ۹۸ این است که ایران باید قوی شود/ رأی مردم به مقاومت است نه مذاکره

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه مردم در تشییع پیکر شهید سلیمانی ثابت کردند که رأی آن‌ها به مقاومت است و نه به مذاکره، گفت: همین خون و همبستگی مردم، به خروج آمریکا از منطقه خواهد انجامید.
سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷:۳۲
حجت الاسلام طائب: غربی‌ها و عوامل داخلی‌شان به دنبال آشوب بروند باید آماده ضربه دستگاه امنیتی باشند

رئیس سازمان اطلاعات سپاه تاکید کرد: غربی­‌ها و عواملشان در داخل کشور بدانند ما نظاره‌­گر فتنه‌­گری و شرارت آنها نخواهیم بود؛ اگر دنبال آشوب بروند باید آماده ضربه ­های محکم دستگاه امنیتی باشند.
سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸:۴۵
 به حرمت خون پاك ذوالفقار در روز ٢٢ بهمن با نداى فجر سليمانى به خيابانها مى اييم تا به رهبر فرزانمان بگوييم من،ما،همه حاج قاسم سليمانى هستيم
طایفه بزرگ شهنوازی بیانیه برای یوم الله 22بهمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی خبری طایفه شهنوازی به حرمت خون پاك ذوالفقار در روز ٢٢ بهمن با نداى فجر سليمانى به خيابانها مى اييم تا به رهبر فرزانمان بگوييم من،ما،همه حاج قاسم سليمانى هستيم ما طايفه بزرگ و مرزدار و ولايت مدار شهنوازى در راهپيمايى ٢٢بهمن با اقتدار مى اييم تا با رهبر فرزانه مان ميثاق مجدد ببنديم و بگوييم كه راه و هدف و تفكر حاج قاسم عزيزمان را الگو قرار داده ايم و بيرق مقاومت و مبارزه با استكبار و ظلم را بدست خواهيم گرفت تا قدس شريف را ازاد كنيم
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳:۵۶
تلاقی اربعین شهید سلیمانی و 22بهمن پیام‌آور پایبندی ایرانیان به مقاومت است
بیانیه سپاه پاسداران:

سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با دعوت از ملت ایران برای حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تلاقی ایام اربعین شهادت سردار سلیمانی با این یوم الله را پیام آور پایبندی ایرانیان به آرمان‌های مقاومت دانست.
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰:۰۱
مهمترین ماموریت سپاه، محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی است

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران گفت: مهمترین ماموریت سپاه محرومیت‌زدایی، اشتغالزایی و مردم‌داری در جامعه است.
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹:۴۷
سردار سلیمانی محور تشکیل جبهه مقاومت بود
سردار وحیدی:

فرمانده سابق سپاه قدس با بیان اینکه سردار سلیمانی محور مقاومت بود، گفت: مردم یا حضور پرشور در انتخابات بار دیگر استکبار جهانی را نا امید خواهند کرد.
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۲:۵۷
«معامله قرن» خودکشی سیاسی ترامپ است/دیپلماسی شجاعانه شهید سلیمانی

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: «معامله قرن» خودکشی سیاسی ترامپ است.
جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳:۱۳
سرلشکر صفوی: «معامله قرن» آخرین تلاش ترامپ برای فرار از شکست در مقابل جبهه مقاومت است

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: معامله قرن آخرین تلاش‌های ترامپ برای فرار از شکست بزرگ در مقابل جبهه مقاومت است و این طرح، ننگین‌ترین معامله در قرن است.
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲:۱۱
حق ملت ایران را با قدرت از دشمنان می‌گیریم/ راه مقاومت با قدرت ادامه می‌یابد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: به همه خدمت گزاران جمهوری اسلامی ایران تاکید می‌کنم با قدرت حق ملت ایران از دشمنان می‌گیریم.
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶:۰۵
سپاه پاسداران: معامله قرن فرجامی جز شکست و فرورفتن در زباله دان تاریخ ندارد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت شدید رونمایی از طرح آمریکایی-صهیونیستی معامله قرن، تاکید کرد: این معامله فرجامی جز شکست و فرورفتن در زباله دان تاریخ نخواهد داشت.
شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳:۳۴