وبسایت خبری
امروز: شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

سپاه و بسیج در خط مقدم اطاعت از رهبری قرار دارند (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۴۶ دقیقه پیش) امام به ما آموخت که می‌توان روی پای خود ایستاد و دست کثیف آمریکا را پس زد (۱ روز و ۱۹ ساعت و ۸ دقیقه پیش) حرکت گسترده آمریکایی‌ها برای تجهیز و آموزش تروریست‌ها علیه ایران (۱ روز و ۱۹ ساعت و ۲۱ دقیقه پیش) ‏پیام تسلیت سردار حاج خوبیار شهنوازی سردارطایفه شهنوازی به مناسبت فرا رسیدن سالگ... (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۱۳ دقیقه پیش) برادر بزرگوار و سرباز با اخلاص ولايت سردار كرمى ترفيع درجه حضرتعالى به سرتيپ تما... (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۲۳ دقیقه پیش) دولت تروریست آمریکا باید محاکمه شود/ اجرا نکردن عدالت موجب بروز فقر می‌شود (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۳۸ دقیقه پیش) خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در شمال غرب و جنوب کشور (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۴۹ دقیقه پیش) اراده حاج‌قاسم جهان اسلام را نجات داد (۶ روز و ۴ ساعت و ۲۷ دقیقه پیش) ترسیم دغدغه‌های مجلس یازدهم در نخستین نطق قالیباف (۶ روز و ۵ ساعت و ۴۶ دقیقه پیش) جامعه توحیدی و غیرتوحیدی از منظر امام خمینی (ره) (۶ روز و ۶ ساعت و ۱۶ دقیقه پیش)
کشور / آخرین عناوین سرویس
طايفه شهنوازى بیانیه در مورد معامله قرن استكبار جهانى/مرگ بر اسرائیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی خبری طایفه شهنوازی استكبار و شيطان بزرگ بداند كه اين ترفند و دسيسه انها قلب ميليونها مسلمان ازاديخواه در راه ازادى قدس شريف و من جمله قلب دلاوران و حماسه سازان دره نالك ،خطه سرحد طايفه بزرگ شهنوازى را جريه دار نمود و هيچ وقت از خون پاك برادران و عزيزان مان همچون سپهبد دلاور حاج قاسم و تمام مجاهدان اسلام كه در راه ازادى قدس شريف جنگيدند نمى گذريم
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰:۲۳
 سرلشکر سلامی: ما تا آخر پای این مردم ایستاده‌ایم و اینجا را ترک نمی‌کنیم

فرمانده کل سپاه در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده شرق هرمزگان گفت: ما تا آخر پای این مردم ایستاده‌ایم و اینجا را ترک نمی‌کنیم تا شرایط به ماقبل و بهتر از قبل برگردد و این مهم نیازمند عزم جدی همه دستگاه‌ها است.
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۷:۲۴
ما با همه کشورها تعامل داریم به غیر از آنهایی که با ما دشمنی می‌ورزند
ایت الله رئیسی:

رییس قوه قضاییه گفت: اقتصاد را شرطی کردن به شرطی که او نگاه کند، امضا کند، لبخند بزند خطاست؛ باید اقتصاد با تعامل با همه کشورها باشد؛ ما با همه کشورها تعامل داریم به غیر از آنهایی که با ما دشمنی می‌ورزند.
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸:۴۷
سردار قاآنی: با همت آزادمردان عالم دشمنان سردار سلیمانی را خواهیم زد/ دشمنان زبانی غیر از زور نمی‌فهمند

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: گرچه دشمنان سردار سلیمانی را ناجوانمردانه زدند اما به لطف الهی و به همت همه آزادمردانی که در سرتاسر عالم خونخواه او هستند انشالله جوانمردانه دشمن او را خواهیم زد.
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹:۳۸
سرلشکر سلامی: «شهید سلیمانی» زنده‌تر از «قاسم سلیمانی» و برای دشمن خطرناک تر از گذشته است

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی زنده‌تر از قاسم سلیمانی و برای دشمن خطرناک تر از گذشته است، گفت: حاج قاسم دشمن را آواره و سرگردان کرده بود و مرد تغییر میدان موازنه در اوج نابرابری بود.
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰:۰۳
جانشین جدید نیروی قدس را بیشتر بشناسید/ سرداری که به تحمیل تلفات به دشمن می‌اندیشد

سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حجازی با حکم فرمانده کل سپاه بعنوان جانشین نیروی قدس سپاه منصوب شد.
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰:۱۷
دشمن شناسی از خصائص رسانه های انقلابی است
سردار معروفی:

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: دشمن شناسی از خصائص رسانه های انقلابی است.
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳:۰۲
زیر پرچم «ولایت» محکم و استوار ایستاده‌ایم

فرمانده سپاه ولی‌عصر خوزستان بعد از تحریم وی توسط آمریکا گفت: آنها هیچ غلطی نمی کنند و همه ما زیر پرچم «ولایت» محکم و استوار ایستاده‌ایم.
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸:۱۱
سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده مستقر شدند

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از استقرار سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده جنوب شرق کشور خبر داد.
پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲:۳۸
ایران یک کشور مقتدر و مهم‌ترین تهدید برای آمریکا است

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: از نظر پنتاگون و اندیشکده‌های مطالعاتی آمریکا، ایران برای آمریکا مهم‌ترین تهدید به شمار می‌رود و برای جلوگیری از این تهدید جنگ نرم علیه ایران به راه انداخته‌اند.
پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱:۳۹