وبسایت خبری
امروز: شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

سپاه و بسیج در خط مقدم اطاعت از رهبری قرار دارند (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۵۵ دقیقه پیش) امام به ما آموخت که می‌توان روی پای خود ایستاد و دست کثیف آمریکا را پس زد (۱ روز و ۱۹ ساعت و ۱۸ دقیقه پیش) حرکت گسترده آمریکایی‌ها برای تجهیز و آموزش تروریست‌ها علیه ایران (۱ روز و ۱۹ ساعت و ۳۱ دقیقه پیش) ‏پیام تسلیت سردار حاج خوبیار شهنوازی سردارطایفه شهنوازی به مناسبت فرا رسیدن سالگ... (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۲۳ دقیقه پیش) برادر بزرگوار و سرباز با اخلاص ولايت سردار كرمى ترفيع درجه حضرتعالى به سرتيپ تما... (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۳۳ دقیقه پیش) دولت تروریست آمریکا باید محاکمه شود/ اجرا نکردن عدالت موجب بروز فقر می‌شود (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۴۸ دقیقه پیش) خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در شمال غرب و جنوب کشور (۳ روز و ۱۷ ساعت و ۵۹ دقیقه پیش) اراده حاج‌قاسم جهان اسلام را نجات داد (۶ روز و ۴ ساعت و ۳۷ دقیقه پیش) ترسیم دغدغه‌های مجلس یازدهم در نخستین نطق قالیباف (۶ روز و ۵ ساعت و ۵۵ دقیقه پیش) جامعه توحیدی و غیرتوحیدی از منظر امام خمینی (ره) (۶ روز و ۶ ساعت و ۲۶ دقیقه پیش)
کشور / آخرین عناوین سرویس
گام دوم انقلاب بسترساز شکست‌های دشمن/ صهیونیست‌ها در بدترین شرایط تاریخ خود هستند
سخنگو سپاه پاسداران مطرح کرد:

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز ۴۰ سال از استقرار جمهوری اسلامی می‌گذرد و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب گام دوم انقلاب گام شکست‌های پی در پی دشمن است.
جمعه ۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸:۲۳
 دشمن نمی‌تواند با یک ملت متحد به مقابله برخیزند
سرلشکر صفوی:

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: دشمن نمی‌ تواند با یک ملت متحد با ۳۳ میلیون جمعیت جوان با فرهنگ عاشورایی به مقابله برخیزند.
پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶:۲۰
 آمریکا جرات تجاوز به ایران را ندارد

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: آمریکایی‌ها به تجاوزگری شهره هستند اما به دلیل توان و آمادگی بالای نیروهای مسلح کشورمان جرات تجاوز به جمهوری اسلامی ایران را ندارند.
پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹:۰۰
سرلشکر سلامی: تعامل با دشمن سخت‌ترین و مقاومت ساده‌ترین مسیر برای رسیدن به نتیجه است

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه برخی فکر می کنند اگر ما با دشمن تعامل کنیم و در مقابل او کرنش کنیم راحت تر به نتیجه می رسیم، گفت: ساده ترین مسیر مقاومت است زیرا مسیر مقاومت مسیر نزول قدرت های الهی است.
جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸:۰۳
وزیر دفاع: ‌قدرت بازدارندگی ایران را با تفکر بسیجی ‌به دست آوردیم

وزیر دفاع گفت: حفظ و ارتقا قدرت بازدارندگی خود را با تفکر بسیجی در همه راهبردها و سیاست ها به دست آوردیم و با این تفکر قدرت آفرین در برابر زورگویی و قلدرمآبی‌های نظام سلطه ایستادگی کردیم.
جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹:۴۸
دادستان کل کشور:تراکم پرونده‌ها در دستگاه قضا ناشی از سوء تدبیر در جامعه است

دادستان کل کشور گفت: تراکم پرونده‌ها در دستگاه قضا ناشی از سوء تدبیر در جامعه است.
جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵:۴۳
آزادی مرزبانان ربوده شده ایرانی از طریق فرمانده ارتش پاکستان پیگیری می‌شود
سردارپاکپور:

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فرمانده ارتش پاکستان به زودی به ایران سفر خواهد کرد و در همین چارچوب بار دیگر موضوع آزادی مرزبانان ربوده شده ایرانی توسط تروریستها، را پیگیری خواهیم کرد.
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹:۲۰
موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان
به مناسبت میلاد پیامبراعظم(ص) و امام جعفر صادق (ع) صورت گرفت؛

به مناسبت حلول ماه ربیع الاول و فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات ۳۵۵۲ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱:۵۳
سردار پاکپور: پهپادها و موشک‌های دقیق‌زن در نیروی زمینی سپاه‌ ساماندهی شدند/ اگر نیروی ماهر و با دانش بالا نداشته باشیم تجهیزات کارایی ندارد

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: پهپادها و موشک‌های دقیق‌زن در نیروی زمینی سپاه به خوبی سازماندهی شده است.
چهارشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵:۰۸
ایران مرکز عملی وحدت جهان اسلام است

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران اسلامی ام القری و مرکز عملی وحدت بین اقوام و مذاهب مختلف در جهان اسلام است.
چهارشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹:۳۱