وبسایت خبری
امروز: شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

 طایفه بزرگ شهنوازی بيانيه تبريك به سبزقامتان و حافظان انقلاب اسلامى و فرزندان گمنام امام زمان (عج )در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در دستگيرى يكى از سرشاخه هاى ضد ايرانى

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی خبری طایفه شهنوازی پيروزيهاى اخیر فرزندان گمنام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان داد این نهاد انقلابی و مردمى و ولايت مدار همان گونه که با قدرت و اقتدار خويش در دفاع از تمامیت ارضی و آرمان‌های انقلاب اسلامی در حفظ امنيت كشور و ايجاد روحيه وحدت در بين ملت بيدار وسلحشور ايران اسلامى در خط مقدم است
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴:۳۲
سردار تولایی: روح الله زم از دو سال پیش در تور اطلاعاتی سپاه بود

مسئول اشراف دفتر فرماندهی کل سپاه گفت: نیروهای اطلاعاتی، مدت های مدیدی بود که روح الله زم و تحرکات وی را زیر نظر داشتند و تقریبا از دو سال پیش در تور اطلاعاتی سپاه پاسداران قرار داشت.
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷:۵۱
معتمدان و ریش‌سفیدان از ارکان تاثیرگذار جامعه هستند
حجت الاسلام محامی:

نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: معتمدان، ریش‌سفیدان، سران‌قبایل و طوایف از ارکان تاثیرگذار جامعه هستند و باید از تاثیرگذاری آنان در برطرف کردن بسیاری از مشکلات بهره گرفت.
جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹:۴۸
تنها راه سعادت و توفیق ما، حرکت در مسیر انقلاب است
سردار گشتاسبی:

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: تنها راه سعادت و توفیق ما، حرکت در مسیر انقلاب است و یکی از این مسیرها طرح اعتلای بسیج است.
جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳:۴۵
دشمن هیچگاه عامل پیشرفت نمی‌شود/ باید به سمت تولید شناورهای بدون سرنشین حرکت کنیم
سرلشکرسلامی

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان ملت ایران هیچگاه عامل پیشرفت ما نمی‌شوند، گفت: تمام قدرت‌های جهان بدانند که اگر بخواهند با سرنوشت ملت ایران بازی کنند، با سرنوشت آن‌ها بازی می‌کنیم.
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴:۱۴
سرلشکر سلامی: سپاه به پیشرفته‌ترین دستاوردهای دفاعی دست‌یافته است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بهره‌مندی سپاه از توان و ظرفیت جوانان مومن و انقلابی و کارآمد ایران اسلامی در دستیابی به اقتدار و توان دفاعی کنونی را امری مهم برشمرد و گفت: در حال حاضر سپاه به پیشرفته ترین و به‌روزترین دستاوردهای دفاعی دست یافته است.
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶:۴۳
سپاه همواره نقش بی‌بدیلی در حفظ امنیت کشور ایفا کرده است

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی نقش سپاه در حفظ امنیت کشور را بی‌بدیل دانست و با اشاره به بیانات رهبری در نگاه وسیع فرامرزی از سوی سپاه گفت: فراسرزمینی قدرت دفاعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جهت پاسخ به تعرضات احتمالی دشمن و برای دفاع از مرزهای کشور است.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱:۰۳
هیچ کشوری جرئت تجاوز به مرزهای ایران را ندارد
فرمانده توپخانه نیروی زمینی سپاه:

فرمانده توپخانه نیروی زمینی سپاه گفت:هیچ کشوری جرئت تجاوز به مرزهای ایران را ندارد و توان نظامی ایران در حدی است که هرگونه تجاوز به کشور در سریع‌ترین زمان و به شدت پاسخ داده می شود.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵:۵۸
طایفه شهنوازی هفته نیروی انتظامی را به حافظان نظم و امنيت جامعه عمومی تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی خبری طایفه شهنوازی "نیروی انتظامی همواره بایدمظهر اقتدار،نظم،مهربانی،رافت ورحمت درجامعه باشد و همچنین مجموعه مطالبات مردم ازاین نیرو است." (مقام معظم رهبری)
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶:۳۵
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق سپاه: امروز با جانفشانی کارکنان ناجا شاهد امنیتی پایدار در کشور هستیم
سردارسرتیپ محمدمارانی

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: امروز به برکت جانفشانی و از خود گذشتگی کارکنان ناجا شاهد امنیتی پایدار و مثال زدنی در جنب شرق کشور هستیم.
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹:۱۰