وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

اختلاف‌افکنان بین شیعه و سنی پیاده نظام دشمن هستند

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اختلاف‌افکنان بین شیعه و سنی، پیاده نظام دشمن هستند، اظهارداشت: اختلاف‌افکنی و ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی بازی کردن در زمین دشمن است.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴:۲۷
گلوله باران مقرهای تروریست‌ها در مرز اقلیم کردستان با ایران

نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روز چهارشنبه ( ۱۹ تیرماه ) مقرهای فعال و محل استقرار و آموزش گروهک‌های تروریستی ضدانقلاب در این مناطق را هدف قرار داد.
جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱:۴۸
فرهنگ ایثار و شهادت کشور را از آسیب‌ها و تهدید و گزند دشمنان دور و حفظ می‌کند.

صاحب‌گل صالحی» فرماندار شهرستان خاش در گفت‌وگو اظهار داشت: خدمت کردن به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و توجه به نیازهای آنان و برپایی یادواره‌های مختلف به معرفی بیشتر شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کمک می‌کند.
پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶:۵۸
در حال شکستن انحصار قدرت های بزرگ در عرصه فناوری های پیشرفته ارتباطی هستیم

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان به مرور در حال درک و تجربه قدرت واقعی ما هستند، گفت: در حال شکستن انحصار قدرت های بزرگ در عرصه فناوری های پیشرفته ارتباطی هستیم ، به گونه ای که اگردر موضوع فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات و فرماندهی و کنترل اعلام کنیم که در لبه و پیشانی این فناوریها قرار داریم ، اغراق نیست.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴:۱۱
اهدای ۱۲۵ سری جهیزیه به زوج های نیازمند زاهدانی

فرمانده قرارگاه شهید میرحسینی از اهدای 125 سری جهیزیه رایگان به زوج های جوان نیازمند زاهدانی خبر داد.
شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۸:۱۹
دشمنان مجبور خواهند شد در مقابل اسلام زانو بزنند/دولت سعودی امنیت و کرامت حجاج را تأمین کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران و کارگزاران حج تاکید کردند: دولت سعودی بدون امنیتی کردن محیط امنیت و کرامت حجاج را تأمین کند.
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹:۰۹
در حوزه نظامی کاملاً راه را بر دشمن بسته‌ و موازنه را معکوس کرده‌ایم

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ما مکلف به فرمول سازی غلبه بر دشمن در همه سناریوها هستیم، گفت: امروز قدرت جهانی ما معتبر، شناخته شده و دارای ظرفیت بازدارندگی فوق‌العاده‌ای است و در صحنه واقعی توانستیم هیمنه ساختگی و تصنعی آمریکا را که در فضای روانی دنیا به وجود آمده بود، بشکنیم.
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱:۱۲
بیانیه حاج جواد شهنوازى مسئول واحد فرهنگى طايفه شهنوازى در مورد ورود شهداى گمنام هشت سال دفاع مقدس

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى تحلیلی خبری طایفه شهنوازی روز پنجشنبه هواى كشورمان را عطر گلهاى بهشتى فرا گرفته بود بوى رفاقت، معرفت، تقوا و يقين و از خودگذشتگى هواى جاى جاى شهر و روستاهاى مان را عطراگين كرده بود لإله هاى سرخ پرپر شده امدند ولى بى نام و نشان بودند
شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱:۳۹
بيانيه طايفه بزرگ و مرزدار شهنوازى در حمايت از مقام عظماى ولايت در پى ياوه گويى ترامپ

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى تحلیلی خبری طایفه شهنوازی،سلام و درود و ارزوى طول عمر با عزت براى مقام عظماى ولايت رهبرم تنها افتخار كشورم نيستى بلكه افتخار جهان اسلام هستى چون بعد از هزار چهارصد سال صداى طنين أنداز اسلام را جهان شنيد و يهود و نصارا بر خود لرزيدند كه أمت رسول الله (ص) مى توانند جهان را در سيطره قدرت خود به دست بگيرند
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۴:۱۱
سناریوی تحریم علیه فرماندهان سپاه حربه ای نخ‌ نما شده است
سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه گفت: سناریوی تحریم علیه فرماندهان سپاه و دیگر ارکان و شخصیت‌های کشور را حربه ای نخ‌نما شده و فاقد ارزش و تاثیر است.
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸:۵۸