وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

اعلام آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بندر بیروت (۱۲ ساعت و ۴۲ دقیقه پیش) با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم (۱۲ ساعت و ۵۴ دقیقه پیش) دبیرخانه اقوام و طوایف استان سیستان و بلوچستان،موفقیت سربازان گمنام امام زمان (ع... (۳ روز و ۱۲ ساعت و ۱۸ دقیقه پیش) «وحدت‌شکنی» شگرد عوامل دشمن/ وحشت جبهه استکبار از وحدت اسلامی و آشنایی ملت‌های م... (۳ روز و ۱۲ ساعت و ۳۳ دقیقه پیش) ارتقای توان موشکی کشور اولویت‌ وزارت دفاع است/ امروز نیروهای مسلح آماده‌تر از هر... (۳ روز و ۱۲ ساعت و ۴۳ دقیقه پیش) نیروهای مسلح فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی را به‌عنوان «فرمان» تلقی می‌کنند (۳ روز و ۱۲ ساعت و ۵۳ دقیقه پیش) شقی‌ترین دشمنان نظام را در مرصاد نابود کردیم (۱۰ روز و ۱۲ ساعت و ۱۳ دقیقه پیش) هوشمندی ملت ضامن شکست پروژه نفوذ و اراده دشمن در تسلیم ایران است (۱۰ روز و ۱۵ ساعت و ۸ دقیقه پیش) فرمانده کل سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه نیروی مقتدر و پیشتاز است که در خط مقدم آرا... (۱۲ روز و ۱۲ ساعت و ۵۶ دقیقه پیش) هر جنایت آمریکایی‌ها نابودی ذلیلانه مستکبرین منطقه را سرعت خواهد بخشید (۱۲ روز و ۱۳ ساعت و ۳ دقیقه پیش)
.پدر شهید اهل سنت حادثه میرجاوه: ما مرزهایمان را رها نمی کنیم
.کلیپ بیست کیلومتری شهادت؛قسمت اول

.​پدر شهید محمد ایوب ریگی (گمشادزهی) از شهدای حادثه میرجاوه گفت: با این جور اقدامات ما مرزهایمان را رها نمی کنیم.
جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۳:۵۸
.تشییع پیکر شهید علی دوست زاده بر دستان مرزداران غیور سراوانی
صبح امروز؛

.پیکر ستوان یکم شهید علی دوست زاده، شهید مدافع وطن صبح امروز بر دستان غیور مردان مرزدار شهرستان مرزی سراوان تشییع شد.
چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰:۵۷
مروری بر خاطرات اولین شهید محراب در سیستان وبلوچستان
.به مناسبت شهادت چهارمین شهید محراب

.دو موتورسوار با لباس نظامی به مسجد نزدیک شدند و «شهید توکلی»غافل از اینکه آنان لباس مبدل پوشیده اند برای خوش آمد گویی نزدیک شد که پس از چند قدم کوتاه صدای تیراندازی فضا را آکنده کرد.
دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۳:۰۹
تشییع پیکر پاک و مطهر شهدای حادثه تروریستی مرز میرجاوه+تصاویر
صبح امروز پیکر پاک و مطهر سه شهید مدافع وطن، 

پیکر پاک و مطهر شهدای حادثه تروریستی مرز میرجاوه، بر دستان مردم انقلابی سیستان و بلوچستان تشییع شد.
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶:۴۳
 متهم پرونده تجاوز در ایرانشهر تسلیم قانون شد
.رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت:

.رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: یکی دیگر از متهمان پرونده تجاوز به دختران در ایرانشهر تسلیم قانون شد
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳:۵۱
 حضور پررنگ طایفه بزرگ شهنوازی در روز جهانی قدس+تصاوير حماسی
حضور پررنگ طایفه بزرگ شهنوازی در روز جهانی قدس+تصاوير حماسی

. حضور پررنگ طایفه بزرگ شهنوازی در روز جهانی قدس+تصاوير حماسی
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۸:۴۷
.فتح خرمشهر برای همیشه الگوی ملل آزادیخواه در عرصه رویارویی با استکبار است
.فتح خرمشهر با پتانسیل معنوی و ارزشی سرشار خود برای همیشه خواهد توانست

.فتح خرمشهر با پتانسیل معنوی و ارزشی سرشار خود برای همیشه خواهد توانست الگوی ملت ایران و بلکه ملل و جوامع حق طلب و آزادیخواه در عرصه رویارویی با قدرت‌های استکباری و سلطه جو قرار گیرد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷:۲۷
.بازدید فرمانده کل سپاه از مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس
.سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه جمعی از معاونین خود ، به‌منظور سرکشی و بررسی فعالیت‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، در این مرکز حضور یافت.

.سرلشکر جعفری به‌منظور سرکشی و بررسی فعالیت‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، در این مرکز حضور یافت. به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه جمعی از معاونین خود ، به‌منظور سرکشی و بررسی فعالیت‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، در این مرکز حضور یافت. فرمانده کل سپاه و هیئت همراه پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای این مجموعه، از آثار جدید مرکز در حوزه‌های روزشمار، کتب نبردی، اطلس‌ها، تاریخ شفاهی فرماندهان دفاع مقدس، کتب اسنادی، فصلنامه نگین، کتب اجتماعی - فرهنگی و آثار موضوعی دفاع مقدس بازدید کردند. در ادامه این بازدید ، سند راهبردی، برنامه پنج‌‏ساله و روند پیشرفت فعالیت‏‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس ، درنشستى با حضور فرمانده کل سپاه مورد بحث و بررسی قرارگرفت .
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹:۳۲
در بیانیه ستاد کل آمده است: شمارش معکوس برای فروپاشی رژیم پوشالی صهیونیستی آغاز شده و در آینده‌ای که چندان دور نخواهد بود، براساس وعده الهی طومار رژیم اشغالگر قدس برای همیشه درهم خواهد پیچید.
بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح :در آینده‌ نه چندان دور، طومار رژیم اشغالگر قدس برای همیشه درهم خواهد پیچید

؛ ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اقدام تحریک‌آمیز و شیطانی رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی را محکوم کرد
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸:۲۹
سپاه پاسداران تنها ارگان نظامی در دنیاست که مردمی است و افراد این نهاد مقدس متعلق به اسلام واقعی است که نشأت گرفته از مکتب حضرت امام حسین (رض)می باشد

سپاه پاسداران تنها ارگان نظامی در دنیاست که مردمی است و افراد این نهاد مقدس متعلق به اسلام واقعی است که نشأت گرفته از مکتب حضرت امام حسین (رض)می باشد:مامردم ولایت مدار طایفه شهنوازی پابه پای نظام مقدس مان وتابع امر ولایت مان پشتیبان سپاه قدس مان بوده وهستیم واز جان مان دریغ نخوهیم کرد و این جان ناقابل مان را فدای رهبرمان کرده واز سرزمین مادری مان ایران اسلامی دفاع کرده ومی کنیم .
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰:۰۱