وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۱۶ دقیقه پیش) لیبرالیسم، دملی که در صورت انقلاب خواهد ترکید (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۲۷ دقیقه پیش) سیگار؛ شاه‌کلید بروز آسیب‌های اجتماعی (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۳۶ دقیقه پیش) سر مزارم برای امام خمینی دعا کنید (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۴۴ دقیقه پیش) ارائه خدمات توسط سپاه و بسیج در مناطق مرزی، عمق استراتژیک نظام (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۵۱ دقیقه پیش) استفاده از سیستم بومی در فضای سایبری برای کاهش تهدید ضروری است (۱ روز و ۱۹ ساعت و ۷ دقیقه پیش) نقش ژاپن در تسلیح صدام و کاهش قدرت دفاعی ایران (۵ روز و ۷ ساعت و ۳ دقیقه پیش) رهبر معظم انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم/ با آمریکا مذاکره نخواهیم... (۵ روز و ۷ ساعت و ۱۴ دقیقه پیش) سرلشکر سلامی: باید فاصله حرف و عمل را کم کرد (۵ روز و ۷ ساعت و ۲۷ دقیقه پیش) سوزن دوزی؛ نقش جان بر دل پارچه (۵ روز و ۷ ساعت و ۵۵ دقیقه پیش)
اخبار /
 رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس

تصاویری از رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در حین پنچرگیری از لاستیک و کامیون حمل و نقل در دوران هشت سال دفاع مقدس را مشاهده می‌کنید.
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵:۵۵
استفاده از سیستم بومی در فضای سایبری برای کاهش تهدید ضروری است

معاون پدافند غیر عامل کشور گفت: استفاده از ابزارها و سیستم بومی و محلی به دور از بستر اینترنت و مقابله با تهدیدات فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در اولویت برنامه پدافند غیرعامل است.
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۳:۵۷
نقش ژاپن در تسلیح صدام و کاهش قدرت دفاعی ایران

ژاپن در کنار کشور‌هایی مثل آمریکا، آلمان، انگلستان و فرانسه به عنوان یکی از کشور‌های حامی صدام در دوران جنگ تحمیلی شناخته می‌شود و اکنون نیز که همانند آن دوران کشور‌های حامی صدام به دنبال محدود کردن قدرت دفاعی ایران هستند، ژاپن نیز دوباره در کنار آن‌ها قرار گرفته است.
پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸:۵۳
منطقه ماووت و آخرین لحظات حیات آسمانی جانشین معاونت اطلاعات نیروی زمینی سپاه

آمده بود برای مشخص کردن کمینگاه ها اما هنوز چند قدمی نرفته بود که...
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲:۰۸
امام‌ خامنه‌ای: مبارزه‌ همه‌جانبه‌ ملت فلسطین در ابعاد نظامی و سیاسی ادامه پیدا کند

رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی، پیروزی را از آن ملت فلسطین دانستند و تاکید کردند که مبارزه‌ همه‌جانبه‌ ملت فلسطین در ابعاد نظامی، سیاسی و فرهنگی تا زمانی که غاصبان، تسلیم رأی این ملت شوند، باید ادامه پیدا کند.
پنج شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵:۰۴
قوم بلوچ از مرزداران واقعی و وفادار به جمهوری اسلامی ایران است

معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: قوم بلوچ از مرزداران واقعی و وفادار به جمهوری اسلامی ایران هستند و باید نظام برای رفاه حال مردم این منطقه بیش از پیش به توسعه زیرساخت های لازم در سراسر استان توجه کند.
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵:۲۱
۶ گروه استهلال در سیستان و بلوچستان ماه شوال را رصد می کنند

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه سیستان و بلوچستان گفت: ۶ گروه استهلال در شهرستان های مختلف استان از بعدازظهر روز سه شنبه هلال ماه شوال را رصد می کنند
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵:۰۷
شیعه و سنی سیستان و بلوچستان دوشادوش هم در حمایت از فلسطین

شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با زبان روزه در هوای گرم حدود 40 درجه منطقه دوشادوش همدیگر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین فریاد آزادی قدس و نابودی اسرائیل را سردادند.
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۹:۰۰
امام جمعه زاهدان؛ دشمن سعی می كند مردم را در خصوص مسئله فلسطین بی احساس كند
روز قدس؛ شکست معامله قرن، تثبیت آرمان فلسطین

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: دشمن امروز با تبلیغات خود سعی می كند مردم را در خصوص مسئله فلسطین بی احساس كند، اما مردم با حضور خود نشان دادند كه در مقابل این فشار روانی ایستاده اند و اعلام كردند كه نسبت به مظلومان جهان بی تفاوت نیستند.
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸:۰۱