وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۷ دقیقه پیش) لیبرالیسم، دملی که در صورت انقلاب خواهد ترکید (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۱۸ دقیقه پیش) سیگار؛ شاه‌کلید بروز آسیب‌های اجتماعی (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۲۸ دقیقه پیش) سر مزارم برای امام خمینی دعا کنید (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۳۶ دقیقه پیش) ارائه خدمات توسط سپاه و بسیج در مناطق مرزی، عمق استراتژیک نظام (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۴۳ دقیقه پیش) استفاده از سیستم بومی در فضای سایبری برای کاهش تهدید ضروری است (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۵۹ دقیقه پیش) نقش ژاپن در تسلیح صدام و کاهش قدرت دفاعی ایران (۵ روز و ۶ ساعت و ۵۴ دقیقه پیش) رهبر معظم انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم/ با آمریکا مذاکره نخواهیم... (۵ روز و ۷ ساعت و ۶ دقیقه پیش) سرلشکر سلامی: باید فاصله حرف و عمل را کم کرد (۵ روز و ۷ ساعت و ۱۸ دقیقه پیش) سوزن دوزی؛ نقش جان بر دل پارچه (۵ روز و ۷ ساعت و ۴۷ دقیقه پیش)
حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران
بسیج ایران در لبنان، سوریه و عراق الگویی برای مقاومت مردم است
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: سپاه و بسیج الگوست و به یک معنا بسیج ایران در لبنان، سوریه و عراق الگویی برای مقاومت مردم بود و به کار گرفته شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبری تحلیلی طایفه شهنوازی به نقل از سپاه نیوز حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ‌با بیان اینکه  سپاه بصیرت و درک سیاسی دارد چون اگر نداشته باشد دین ندارد، اما آنچه که نباید داشته باشد و از آن دوری کند جناح سیاسی است، گفت: بصیرت سیاسی شرط واجب بسیج و سپاه است. باید درک درستی از دشمن، توطئه های دشمنان و نقشه‌های آنها داشت، زیرا بدون آنها نمی‌توان ثابت قدم بود اما جناح بندی سیاسی و محدود شدن در یک جناح برای سپاه ممنوع است که امام خمینی(ره) و رهبری هم آن را ممنوع کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: دشمنی با سپاه و بسیج به دلیل بصیرت و حضور در جبهه انقلاب اسلامی و دفاع از آن است. در انقلاب اسلامی جناح های مختلفی وجود دارند که سپاه به هیچ کدام از آنها وابسته نیست.

وی تصریح کرد: در خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید بگویم، سپاه سنگر نشین خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی است و هر کجا تهدیدی متوجه انقلاب شود با تمام وجود در میدان حاضر می شود، خوشحال می‌شوم که این شعار را علنی کنید؛ شعار سپاه این است؛ (والله اِن قَطعتم یَمینی انی احامی ابداً عَن دینی) یعنی الگوی ما آن آقایی است که در سرزمین کربلا گفت به من حمله کنید، دستم را قطع کنید، من دست، پا و سر می دهم اما دین نمی دهم، حرف سپاه این است؛ دست و پا و سر می دهد و هر تهمتی را به جان می خرد و جوسازی ها را علیه خود تحمل می کنم اما از سنگر نشینی انقلاب یک وجب عقب نمی روم.

حجت الاسلام  حاجی صادقی افزود: سپاه می داند این حمله ها برای چیست و دشمنان چه می خواهند، اما به آنها می گوییم بداند سپاه از سنگر نشینی و پاسداری انقلاب اسلامی دست بر نمی داریم. البته در این مسیر فراز و نشیب داشته است، اتفاقا همین سپاه هرکجا گفتمان رهبری و امام راحل را محکمتر چسبیده موفق تر بوده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در ادامه به دستاوردهای سپاه اشاره و تصریح کرد: امروز نیروی قدس سپاه و سردار حاج قاسم سلیمانی سمبل ایستادگی و مقاومت است. چه چیزی موجب محبوبیت و تاثیرگذاری او در بین مردم شده است؟ این مشخص است که گفتمان مقاومت موجب محبوبیت است.

حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه سپاه و بسیج در مسیر خود بسیار خوب عمل کردند، گفت: البته سازمان های دیگر نیز عملکرد خوبی داشته اند، به عنوان مثال ارتش انصافا بسیار موفق بوده و ارتش امروز با ارتش قبل از انقلاب از زمین تا آسمان تفاوت دارد، ارتش یک نیروی بسیار قدرتمند، توانمند و با انگیزه و آماده انجام ماموریت است که می توان گفت ارتش ما در میان ارتش های منطقه حرف اول را میزند و در بسیاری از مسائل و حوزه ها به هیچ عنوان نیاز به حضور سپاه نیست.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه حوزه های ماموریتی ارتش و سپاه با هم متفاوت است، اظهار داشت: حوزه ماموریت ارتش دفاع از سرزمین است، اما ماموریت سپاه پاسداران دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است، پس هر کجا و در هر میدانی و هر عرصه ای از نظامی گرفته تا غیرنظامی هر زمان نیاز به دفاع از انقلاب باشد سپاه وارد می شود؛ مثلاً حضور سپاه در عرصه سازندگی که به خواست دولت مردان بوده است، اما امروز برخی به این عزیزان ظلم و در حقشان کم لطفی می کنند.

وی با بیان اینکه ورود سپاه به عرصه سازندگی با خواست خود آنها بوده و از دوران سازندگی و بعد آن در بسیاری از حوزه ها کارهایی را که کسی نمی توانست انجام دهد سپاه با انگیزه پاسداری از انقلاب وارد صحنه شد، گفت: ما سازندگی را یک حرکت اقتصادی نمی دانیم برای دفاع از انقلاب وارد این عرصه شده ایم. لذا سپاه به دلیل رسالت خود در پاسداری از انقلاب وارد صحنه شد.

حجت الاسلام حاجی صادقی افزود: عده ای می گویند سپاه چرا وارد عرصه فرهنگ شده، مگر می توان دید در حوزه حقیقی و مجازی فرهنگ ما تهدید می شود، مانند اینکه سند ۲۰۳۰ بخواهد اجرا شود و مبانی فکری و اعتقادی جوانان ما را از بین ببرد و ما بی تفاوت باشیم. سپاه هرکجا انقلاب را در خطر ببیند وارد عرصه می شود اما گرفتار جناح بندی ها نمی شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، بسیج را در انجام ماموریت هایش بسیار موفق دانست و گفت: به نظر من معجزه کار امام راحل این بود که وقتی اسلام را زنده کرد آثارش هم شکل گرفت، سپاه پاسداران امروز نه فقط برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران بلکه به عنوان الگوی بیداری و ایستادگی در برابر دشمن شناخته شده و بسیاری از کشورها از آن الگو می گیرند. برخی کشورها وقتی درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطالعه می کنند به دنبال این هستند که بفهمند ماهیت سپاه چیست و چه ویژگی های دارد که در برابر همه حجمه ها و حمله ها از سنگر خط مقدم یک قدم عقب نرفته است.

وی با بیان اینکه امروز سپاه و بسیج الگوست و به یک معنا بسیج ایران در لبنان، سوریه و عراق الگویی برای مقاومت مردم بود و به کار گرفته شد، اظهار داشت: چند سال قبل وضعیت در سوریه به میزانی بد شد که گفتند خانواده اسد از سوریه خارج شوند و هیچ ایرانی هم نماند، سوریه و دمشق در حال سقوط بود، خدا روحش را شاد کند شهید همدانی گفت به من یک فرصت بدهید تا من مردم سوریه را برای دفاع از کشورشان به کار بگیرم، ارتش سوریه با این مسئله مخالفت کرد و می گفت این مردم بلد نیستند بجنگند، شهید همدانی به آنها گفت تعدادی اسلحه و امکانات در اختیار من بگذارید و توانست با همین نیروهای مردمی ورق را برگرداند، امروز ما در لبنان سوریه عراق یمن و بحرین و حتی برخی کشورهای دیگر بسیجیانی داریم که اگر از بسیجیان ایرانی انقلابی تر و پا به رکاب تر نباشد کمتر نیست نیستند.

سرویس : سیاسی
تاریخ : ۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۰:۳۷
کد خبر: ۴۲۴۳۹۱
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۳۵
رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس
تصاویری از رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در حین پنچرگیری از لاستیک و کامیون حمل و نقل در دوران هشت سال دفاع مقدس را مشاهده می‌کنید.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۲۴
لیبرالیسم، دملی که در صورت انقلاب خواهد ترکید
انقلاب اسلامی اگر چه یکی از زیباترین وقایع قرن اخیر بود و امیدهای زیادی را برای آینده ایران و حتی بشر رقم زد، اما دملی که در صورت آن ایجاد شد و امروزه در حال ترکیدن است، آن همه زیبایی را تحت‌الشعاع زش...
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۱۵
سیگار؛ شاه‌کلید بروز آسیب‌های اجتماعی
با اندکی تحقیق می‌توان دریافت که سیگار سرآغاز استعمال مواد مخدر است. متأسفانه به دلیل عدم توجه برخی مسئولان به این موضوع و عدم تصویب قانون‌های بازدارنده، مصرف سیگار، قلیان و ماده مخدر «گل» در بین دانش...
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۰۷
شهید «احمد رجبعلی» در وصیت‌نامه‌اش نوشت؛
سر مزارم برای امام خمینی دعا کنید
شهید «احمد رجبعلی» در وصیت‌نامه‌اش نوشته است: «پدر و مادر عزیزم اگر می‌توانید برای من خرج ندهید، ولی اختیار با خود شماست. امیدوارم که در سر مزارم، امام را همیشه دعا کنید.»
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۰۰
ارائه خدمات توسط سپاه و بسیج در مناطق مرزی، عمق استراتژیک نظام
معاون وزیر بهداشت گفت: خاضعانه دست نیار به سوی بسیجیان دراز می کنم تا بیش از گذشته در جهت افرایش رضایتمندی مردم از حکومت تلاش کنند؛ از سوی دیگر عمق استراتژیک نظام را در ارائه خدمات سلامت توسط سپاه و ب...
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۱:۴۳
استفاده از سیستم بومی در فضای سایبری برای کاهش تهدید ضروری است
معاون پدافند غیر عامل کشور گفت: استفاده از ابزارها و سیستم بومی و محلی به دور از بستر اینترنت و مقابله با تهدیدات فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در اولویت برنامه پدافند غیرعامل است.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۹:۴۸
نقش ژاپن در تسلیح صدام و کاهش قدرت دفاعی ایران
ژاپن در کنار کشور‌هایی مثل آمریکا، آلمان، انگلستان و فرانسه به عنوان یکی از کشور‌های حامی صدام در دوران جنگ تحمیلی شناخته می‌شود و اکنون نیز که همانند آن دوران کشور‌های حامی صدام به دنبال محدود کردن ق...
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۹:۲۴
سرلشکر سلامی: باید فاصله حرف و عمل را کم کرد
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه باید با تلاش جهادی فاصله بین حرف و عمل را روز به روز کمتر کرد، گفت: گام دوم انقلاب اساساً برای تشکیل تمدن اسلامی است و این به دست ما باید محقق شود.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۸:۵۵
سوزن دوزی؛ نقش جان بر دل پارچه
هنرمند سوزن‌ دوز در سایه عشق و علاقه و با حوصله‌ طرح‌ های افسونگر و خیال‌پرور خود را نخ و سوزن بر روی پارچه نقش می‌ زند و عاشقانه هنر خود را از جان و دل به نمایش می گذارد.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.