وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

سردار جلالی:
پیوستن به FATF ایفای نقش در استراتژی دشمنان است
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، نظام بانکی را هدف اصلی دشمنان در جنگ اقتصادی دانسته و گفت: مسئولان باید بدانند که پیوستن به FATF خدمت به دشمنان است.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبری تحلیلی طایفه شهنوازی به نقل از خبرگزاري مهر ..سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در همایش آگاه‌سازی حفاظتی کارکنان این سازمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهارداشت: با توجه به اینکه همه خانواده ها از فضای مجازی استفاده می کنند ضروری است که مقدماتی را در خصوص حفظ اطلاعات و نحوه استفاده از فضای مجازی همه ما بدانیم.

وی در ادامه به شرایط فعلی کشور اشاره کرد و گفت: امروز مقام معظم رهبری خودشان وارد میدان شده‌ و پرچم مبارزه با دشمن را در دست گرفته اند پس ما هم به عنوان بخشی از حافظان انقلاب اسلامی باید شرایط فعلی را خوب درک کنیم و وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.

سردار جلالی گفت: ما در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم، انقلاب اسلامی به بلوغ و امنیت کامل رسیده است و در استحکام و پایداری کامل به سر می‌برد فلذا طبیعی است که در این شرایط دشمنان ما برنامه ریزی کرده اند تا برخورد جدی را با نظام اسلامی داشته باشند. بنابراین ما وارد یک جنگ و رویارویی جدی با دشمنان شده ایم پس باید شرایط فعلی و دلایل این رویارویی و البته نحوه آن را به خوبی بشناسیم.

وی افزود: نظام اسلامی پیشرفت های بسیار خوبی داشته و توانسته تا حدودی اهداف والای انقلاب را محقق کند البته در برخی حوزه‌ها کمبودهایی وجود دارد که می‌توان با تلاش آنها را برطرف کرد.

ایران توانست تهدیدات را به فرصت تبدیل کند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور ادامه داد: نظام اسلامی ایران توانست تهدیدی به نام داعش را به یک فرصت تبدیل کند و همه تهدیدات را با شکل‌دهی محور مقاومت شکست بدهد، این ها همه پیروزی‌های ارزشمندی است که به واسطه استراتژی درست جمهوری اسلامی به دست آمده است.

سردار جلالی با اشاره به مأموریت های مستشاری نیروهای مسلح کشور ما در سوریه و عراق گفت: ما هیچگاه نیرو و ارتش به کشوری اعزام نکردیم، اما با آموزش و انتقال تجارب و فرهنگ انقلاب اسلامی مردم آن کشورها را آماده مقابله با تروریست‌ها کردیم و امروز خوشبختانه بدنه اصلی نیروهای مدافع در سوریه و عراق را مردم عادی این کشورها تشکیل می‌دهند.

ایران استراتژی استکبار برای تجزیه کشورهای منطقه را با شکست مواجه کرد

وی افزود: در سوریه و عراق همه استکبار جهانی از آمریکا و رژیم صهیونیستی گرفته تا عربستان سعودی، مصر و دیگر کشورها جمع شدند تا این کشورها را تجزیه کنند و می‌خواستند این استراتژی را در کل منطقه گسترش دهند، اما جمهوری اسلامی با حمایت از ملت های منطقه این استراتژی دشمنان را با شکست مواجه کرد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در روز ۱۴ خرداد و در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت مقام معظم رهبری در سخنان خودشان استراتژی جدید دشمنان علیه ملت ما را مطرح کردند و وظیفه ما نیز این است که مردم را با استراتژی دشمن آشنا کنیم.

اعتراف وزیر دفاع اسبق آمریکا به برگزاری واقعی ترین انتخابات جهان در ایران

سردار جلالی با اشاره به سخنان وزیر اسبق دفاع آمریکا در خصوص انتخابات ایران گفت: به اعتراف وزیر اسبق دفاع آمریکا واقعی‌ترین انتخابات در ایران برگزار می شود.

وی ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری نظام ما مفهوم واقعی مردم سالاری دینی است. مردم ما صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند پس باید آنها را با تهدیدات حوزه سایبری آشنا کنیم تا بدانند در چه زمینی و با چه استراتژی دشمن رو به رو هستند اگر اینها را بدانند محکم‌تر در برابر دشمن می‌ایستند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران اسلامی گفت: ما امروز شاهد یک جنگ همه جانبه، ترکیبی و به نوعی هیبریدی دشمن هستیم. دشمن در این جنگ جدید از همه فناوری ها و استراتژی ها استفاده می کند، شاهد یک عملیات روانی و یک جنگ رسانه‌ای تمام عیار هستیم که در این استراتژی از رسانه های جمعی و فضای سایبر استفاده می شود، دشمنان با این استراتژی به دنبال شکل‌دهی افکار مردم هستند.

جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران بی‌سابقه است

وی افزود: اگر تاریخ جنگ های اقتصادی جهان را نگاه کنیم، می‌بینیم که جنگ اقتصادی علیه ایران بی سابقه است و نمونه دیگری نمی توان همانند آن پیدا کرد. این کمبودهایی هم که در جامعه احساس می شود بخشی از جنگ اقتصادی دشمن است. البته کاستی ها و کوتاهی هایی وجود دارد و کوتاهی های ما هم در این کاستی ها تاثیر دارد اما بخش اعظمی از کمبود ها به دلیل جنگ اقتصادی و روانی دشمن است.

دشمنان با فشار بر مردم می خواهند نارضایتی و آشوب به وجود آورند

سردار جلالی ادامه داد: دشمنان می خواهند با احساس کمبود در جامعه شرایط اعتراض، آشوب و ناامنی را به وجود آورند و برای این کار از بستر شبکه‌های اجتماعی و سایبری استفاده می‌کنند. ما در گذشته هم درگیر جنگ با دشمنان بوده ایم اما شکل این جنگ ها با هم بسیار متفاوت است. در جنگ نظامی دشمن و حامیان آن به خوبی مشخص هستند و در یک جنگ فیزیکی قرار داریم، اما جنگ اقتصادی و جنگ سایبری بسیار متفاوت و دشمن به خوبی قابل مشاهده نیست.

وی در ادامه با اشاره به حضور گسترده و همه جانبه مردم در دفاع مقدس گفت: در جنگ تحمیلی همه مردم ما از پیر و جوان همه و همه در برابر دشمن ایستاده بودند و از کشور دفاع می کردند و یک اجماع همه جانبه در مقابل دشمن وجود داشت و به نوعی تکلیف همه مشخص بود؛ در جنگ نظامی خصومت دشمن در قالب ویرانی و تلفات مشاهده می شد اما در جنگ اقتصادی به این شکل نیست.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور مدیریت اقتصادی و اجتماعی در زمان جنگ تحمیلی را با وجود همه تحریم ها مناسب دانست و گفت: ما در آن دوران با وجود تحریم ها توانستیم کشور را اداره کنیم و از جنگ سربلند بیرون بیاییم.

سردار جلالی در ادامه سخنانش به مولفه های جنگ اقتصادی دشمن علیه کشورمان اشاره کرد و گفت در جنگ اقتصادی ابزار بسیار متفاوت از جنگ نظامی است، در این جنگ از تحریم و فشار اقتصادی استفاده می شود و ابزار این جنگ آنچنان پیشرفته و پیچیده است که به سختی می توان آن را تشخیص داد.

دلار ابزار دشمن در جنگ اقتصادی است

وی دلار را سلاح دشمن در جنگ اقتصادی دانست و گفت: مردم ما باید بدانند که دلار برنده‌ترین سلاح دشمن در جنگ اقتصادی علیه کشور ماست و فکر نکنند که دلار کالا و یا اوراق بهادار است.

پیوستن به FATF ایفای نقش در استراتژی دشمنان است

سردار جلالی نظام بانکی را هدف اصلی دشمنان در جنگ اقتصادی دانسته و گفت: مسئولان باید بدانند که FATF خدمت به دشمنان است. برخی می گویند FATF سیستم کنترل آتش دشمن برای شناخت اهداف و هدف قرار دادن آنهاست اما متاسفانه برخی می گویند راه تعامل با دیگر کشورهاست. برای اینکه ما بفهمیم آیا این قرارداد بین المللی ابزاری برای دشمنان است و یا راه تعامل با دیگر کشورها باید به چند موضوع توجه کرد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی عضو ناظر و بازرس FATF هستند، این یک جوک سیاسی است، عربستان و آل سعود خودشان پدرجد تروریست ها هستند اما در قالب FATF مسئول بررسی نظام بانکی دیگر کشور ها در کمک به تروریسم هستند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گرانی، بیکاری و کمبودها را نتیجه جنگ اقتصادی دشمنان دانست و تصریح کرد: در جنگ اقتصادی در کنار عوامل خارجی کاستی‌های خودی هم تاثیر دارد، همانگونه که در جنگ نظامی اشتباه وجود داشت در جنگ اقتصادی هم اشتباهات داخلی وجود دارد.

دشمن از شبکه های اجتماعی بعنوان دیده‌بان در جنگ اقتصادی استفاده می کند

وی مردم را مهمترین عامل و هدف اصلی جنگ اقتصادی دشمنان دانست و افزود: شبکه های اجتماعی اثر جنگ اقتصادی بر مردم را برای دشمنان شفاف می کنند اگر بخواهیم بهتر بگوییم شبکه های اجتماعی دیده بان دشمن در جنگ اقتصادی هستند و برای دشمنان مشخص می کنند که این جنگ اقتصادی نتیجه داشته است یا خیر.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت دشمنان در جنگ اقتصادی می‌خواهند فشار بر مردم را به دولت انتقال دهند و اگر این فشار به خوبی انتقال پیدا نکند به این معناست که آنها در این جنگ موفق نبوده اند. بنابر این مردم مهمترین نقش را در جنگ اقتصادی دارند، آنها هدف جنگ اقتصادی، ابزارجنگ اقتصادی و پلی برای انتقال فشار به حکومت ها هستند.

وی ادامه داد: چنانچه مردم به فروشگاه ها برای خرید کالا هجوم ببرندد، بازی در استراتژی دشمن است. دشمنان با جنگ روانی و انتشار اخبار غلط تلاش می کنند تا به مردم القا کنند در کشور کمبودهایی وجود دارد. در جنگ اقتصادی استراتژی دشمن پنهان است مثلا سران آمریکا در سخنرانی های خودشان می‌گویند دوست مردم ایران هستند اما تاثیر تحریم ها و فشارهای اقتصادی آنها بر مردم است یا اینکه نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک اقدام مضحک می‌گوید من می‌خواهم به مردم ایران برای تامین آب کمک کنم اما در واقع بیشترین برنامه را برای آسیب رساندن به منابع آب ایران را همین رژیم داشته است.

سردار جلالی افرادی را که مردم را ترغیب به خرید سکه و ارز می‌کنند سربازان دشمن در جنگ اقتصادی دانست و افزود: عملیات روانی و شبکه های اجتماعی در اختیار دشمن اصلی ترین نقش را در شرایط جنگ اقتصادی دارند، ما باید در جنگ اقتصادی استراتژی و نقشه داشته باشیم.

وی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان سپاه اشاره کرد و گفت: رهبری در این دیدار فرمودند من همراهی و پشتیبانی خدا را احساس می کنم و یقین دارم که خدا با ماست و دارد ما را هدایت می کند.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور جنگ اقتصادی را دارای سه ضلع دشمن، حکومت و مردم دانست و گفت: در جنگ اقتصادی تکلیف دشمن مشخص است، در جبهه انقلاب اسلامی هم مقام معظم رهبری وارد عرصه شده و خود فرماندهی را برعهده گرفته و مدام در جلسات متعدد استراتژی ها و روش مقابله با دشمن را اعلام می کنند. خوشبختانه اختیارات خوبی به دولت، قوه قضائیه و دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی برای ایفاء نقش موثر فراتر از قبل داده شده است.

وی افزود: مقام معظم رهبری برای سرعت عمل در جنگ اقتصادی اختیارات بسیاری به قوا دادند تا بتوانند با سرعت تصمیماتی که اتخاذ می کنند را اجرایی کنند. مسئولین نیز تمام تلاششان را برای حل مسائل به کار گرفته اند، البته کاستی هایی وجود دارد که در دوران دفاع مقدس هم این مسائل و مشکلات وجود داشت، اگر ما از پیروزی ها و موفقیت های دفاع مقدس می گوییم به این معنا نیست که مشکلات وجود نداشته است پس باید اول مسائل و مشکلات خودمان را حل کنیم.

سردار جلالی اصلاح نظام توزیع کالا و اقلام اساسی در شرایط جنگ اقتصادی را بسیار مهم دانست و گفت: باید با مکانیزم های خاص نظام توزیع کالا را کنترل کرد و اگر بازار کنترل شود عده ای معدود به سود های کلان می رسند و مردم با مشکل روبرو می شوند.

رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور تصریح کرد: باید شبکه توزیع کالا را اصلاح کرد تا عده ای نتوانند اقلام مورد نیاز مردم را احتکار کنند؛ بنظر می رسد بهترین اقدام هوشمندسازی یارانه هاست تا کالاهای اساسی از آن طریق بدست مردم برسد. مسئله کارت هوشمند یارانه ها نیز اهمیت بالا دارد. از سوی دیگر دولت در نزد مردم باید مقتدر باشد تا بتواند بر مشکلات غلبه کند.

توزیع عادلانه کالا در شرایط جنگ اقتصادی امری ضروری ست

سردار جلالی در ادامه سخن به بیان نقش مردم در جنگ اقتصادی پرداخت و گفت: یکی از وظایف دولت تعیین نقش مردم در جنگ اقتصادی ست. اولین اقدام این است که مردم صرفه جویی کنند، مردم باید از تجمل گرایی و اشرافی گری دوری کنند، از سوی دیگر باید کالای داخلی خریداری کنند تا با خرید کالای ایرانی چرخه ی تولید به حرکت درآمده و برای جوانان شغل ایجاد شود همچنین باید مصرف به اندازه داشته باشند و به اندازه نیاز خرید کنند.

وی با اشاره به تاکید دولت بر وجود همه اقلام مورد نیاز مردم در کشور، اظهار داشت: تا آنجایی که من اطلاع دارم اقلام مورد نیاز مردم به وفور در کشور وجود دارد اما اگر همه به فروشگاه ها هجوم ببرند و بیش از نیاز خریداری و در خانه انبار کنند این طبیعی ست که احساس کنیم کمبود وجود دارد. مردم ما باید الگوی مصرف خودشان را روی کالای ایرانی تنظیم کنند و هم دیگر را حمایت کنند.

همه باید از دولت حمایت کنند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل تاکید کرد: در شرایط جنگ اقتصادی اختلافات سیاسی را باید کنار گذاشت و کاری نکرد که دولت تضعیف شود، همه باید از دولت حمایت کنند.

وی درپایان خاطر نشان کرد: کسانی که با خرید سکه و ارز و احتکار به دنبال منفعت شخصی هستند سربازان دشمن در جنگ اقتصادی اند. همه ما باید حواسمان باشد که در این شرایط وارد استراتژی دشمن نشویم و به دولت و ملت خیانت نکنیم. نتیجه منفعت شخصی ما نباید فقر و نابودی دیگران باشد.

سرویس : کشور
تاریخ : ۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۰۳:۲۴
کد خبر: ۴۲۴۴۳۷
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۸
در مصلای امام خمینی(ره)؛
نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب برگزار می‌شود
ستاد نمازجمعه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نمازجمعه این هفته تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۸
سرلشکر باقری:
شرارت‌های آمریکا ادامه یابد، پاسخ سنگین‌تری دریافت می‌کند/ علاقه‌ای به توسعه تنش نداریم
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ایران با عملیات متقابل علیه آمریکا، اراده قطعی برای دفاع از حقوق خود را نشان داد و ثابت کرد اگر شرارت‌های آمریکا ادامه یابد، پاسخ سنگین تری دریافت می‌کند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲
سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده مستقر شدند
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از استقرار سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده جنوب شرق کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۱
سرلشکر صفوی: قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح باید تقویت شود
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: در شرایط حساس کنونی منطقه غرب آسیا و ترور سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس توسط نیروهای تروریستی نظامی آمریکا لازم است قدرت دفاعی-امنیتی و قدرت باز...
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۱
ایران یک کشور مقتدر و مهم‌ترین تهدید برای آمریکا است
مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: از نظر پنتاگون و اندیشکده‌های مطالعاتی آمریکا، ایران برای آمریکا مهم‌ترین تهدید به شمار می‌رود و برای جلوگیری از این تهدید جنگ نرم علیه ایران به راه انداخته‌اند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۰
حاتمی: آمریکا تسلیم توانمندی موشکی و قدرت اراده جمهوری اسلامی شد
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پاسخ موشکی نیروهای مسلح به اقدام آمریکا را عینت بخشی واقعی قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران برای دشمن عنوان کرد و گفت: این پاسخ از طرفی دیگر نشاندهنده قدرت اراده و تصمی...
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۴
باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کنیم
معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: با گفتمان سازی باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کرده و آن را به عنوان یک راهبرد دنبال کنیم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۲
سرلشکرسلامی:
هیچ وقت این‌قدر شرمنده نبوده‌ام؛ هیچ وقت/ آرزویی جز تکه‌تکه شدن در پای امنیت و رفاه مردم نداریم
فرمانده کل سپاه گفت: دوست داشتم داخل این هواپیما باشم و با این عزیزان سقوط کنم اما شاهد این ماجرای غم‌انگیز نباشم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۷
آیت‌الله رئیسی: در پرونده سقوط هواپیما بدون هیچگونه ملاحظه، عدالت اجرا خواهد شد
رئیس قوه قضائیه با اشاره به پرونده سقوط هواپیما گفت: مردم عزیز ما اطمینان داشته باشند که تاکید ما، اجرای عدالت در این خصوص بدون هیچگونه ملاحظه ای است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۸
پدر شهید حادثه هواپیما: ضدانقلاب همواره به دنبال سوءاستفاده است/ تابع ولی‌ فقیه هستیم
پدر یکی از شهدای سانحه هواپیمایی اوکراین با اشاره به اینکه ضدانقلاب همواره به دنبال چنین رخنه‌هایی در نظام می‌گردد تا سوءاستفاده کند، گفت: ما تابع ولی‌ فقیه هستیم و راضی نیستیم هیچ‌گاه دل رهبر عزیزمان...

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.