وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

سردار نقدی:معاون فرهنگی واجتماعی سپاه پاسداران
مشکلات و فساد اقتصادی را به پای انقلاب نگذاریم/نمره انقلاب ۲۰ است
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشکلات امروز کشور را نباید به پای انقلاب گذاشت، نمره این انقلاب ۲۰ است.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبری تحلیلی طایفه شهنوازی به نقل از سپاه نیوز .سردار محمدرضا نقدی امروز چهارشنبه در همایش «تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد انقلاب» در کرمانشاه اظهار داشت: انقلاب اسلامی عظمتی از شخصیت دادن به انسان‌ها آفرید که در تاریخ بی‌نظیر است.

وی با بیان اینکه انقلاب، ما را از ظلمت و جنایت دیکتاتورها نجات داد و اختیار حکومت را به دست مردم سپرد و به آنها کرامت بخشید، گفت: انقلاب ما را از سلسله‌های نکبت‌بار رهایی بخشید و امروز نمره انقلاب و مردم ۲۰ است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: به‌کوری چشم دشمنان، انقلاب اسلامی در آستانه ۴۰ سالگی در حال پیش‌روی است برخلاف آنهایی که وانمود می‌کنند انقلاب شکست خورده است.

سردار نقدی انقلاب اسلامی را یکی استثنائات انقلاب‌های جهان عنوان کرد و گفت: در قرون اخیر هیچکدام از انقلاب‌های جهان با آرمان‌های اولیه خود نتوانستند به ۴۰ سالگی برسند و امروز ما می‌بینیم انقلاب اسلامی با همان آرمان‌ها در حال پیشروی است.

وی افزود: رهبر امروز انقلاب به یکایک مواضع، گزاره‌ها و اندیشه‌های بنیان‌گذار انقلاب پایبند است و با افتخار از آن یاد می‌کند و خود را پیرو معمار کبیر انقلاب می‌داند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تخریب‌گری‌های دشمنان نظام در فضای مجازی علیه انقلاب تصریح کرد: در حالی‌ که امروز سنگرهای کلیدی جهان توسط انقلاب اسلامی فتح می‌شود و مسیر روشن انقلاب در حال پیشروی است اما در عالم مجازی طوری وانمود می‌کنند که انقلاب سقوط کرده است.

سردار نقدی ادامه داد: همین گرفتاری‌های دنیای مجازی کار هادیان سیاسی و مروجان انقلاب را دشوار کرده و وظیفه خطیری در این زمینه دارند.

وی شکست‌های زنجیره‌ای دشمنان نظام در مقابل پیشروی انقلاب اسلامی را یادآور شد و بیان داشت: مرزهای ایران اسلامی و جبهه شرقی امت اسلامی متراکم از نیروهای انقلابی است و اتصال این جبهه از مسیر زمینی به فلسطین یک کابوس وحشتناک برای آمریکا و صهیونیست‌هاست.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فضاحت در عراق و سوریه، کودتا در یمن، ماجرای گروگان‌گیری نخست وزیر لبنان و همچنین استقلال کردستان را از جمله این شکست‌های زنجیره‌ای برشمرد و گفت: آنها قضیه استقلال کردستان برای ایجاد اسرائیل جدید  را به عنوان مانعی برای رسیدن نیروهای ایران به مرزهای فلسطین به راه انداختند.

سردار نقدی ادامه داد: با این همه شکست وقتی پیوندهایی که به خاطر بحران منطقه خدشه‌دار شده بود احیا و مستحکم شد، تهدید آمریکا برای قطع کمک‌های مالی به برخی کشورها هم نتوانست آنها را به نتیجه برساند.

وی بیان داشت: در آشوب سال گذشته دیدیم که ۱۰۰ برابر جمعیت آشوبگر، مردم در حمایت از انقلاب و نظام به خیابان‌ها آمدند، اما آنها به گونه‌ای در فضای مجازی وانمود می‌کنند که انقلاب شکست خورده است در حالی که انقلاب در حال پیشروی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: نباید نارسایی‌هایی که در وضعیت اقتصادی ایجاد شده را به پای انقلاب گذاشت، برخی‌ها به دنبال بزرگنمایی مشکلات و نارسایی‌ها هستند و برخی هم فساد را سیستماتیک جلوه می‌دهند.

مفسدان اگر انقلابی باشند چرا به آمریکا پناهنده می‌شوند

سردار نقدی افزود: برخی از مسائل کوچک را مسئله اول کشور و جهان نشان می‌دهند و جرم و ناهنجاری و فساد را به اسلام نسبت می‌دهند؛ مفسدان اگر انقلابی باشند باید به کشورهای اسلامی پناهنده شوند، اما وقتی به آمریکا و کانادا پناهنده می‌شوند معلوم است ریشه کار کجاست.

وی گفت: برخی‌ها مبارزه با فاسد را تقبیح می‌کنند و آنرا عیب نظام می‌دانند، مبارزه با فساد عیب نیست این فساد است که عیب است و باید با آن مبارزه کرد؛ مبارزه نقطه مثبت نظام است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی پر از برکات و خیرات است و نعمت‌های زیادی را نصیب مردم کرده است.

سردار نقدی به دوران گذشته و حکومت پادشاهان مستبد حاکم بر ایران اشاره کرد و گفت: آن زمان‌ها حق رای برای مردم قائل نبودند، پادشان فضیلتی بر مردم نداشتند، لذا انقلاب اسلامی ما را از این سلسله‌های نکبت‌بار نجات داده است.

وی افزود: رضاخان وقتی شاه شد چیزی از خودش نداشت، اما بر اساس اسناد وقتی رفت ۷ میلیارد دلار ثروت با خودش برد و ۶۴ هزار ملک در ایران داشت و پسرش هم هر جرم و جنایتی که بود روا داشت.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در زمان پهلوی ۷۰ درصد مردم در روستاها بودند، اما چه روستاهایی، روستاهایی که فاقد آب، برق، بهداشت، مدرسه و مخابرات و حتی راه ماشین‌رو بود.

سردار نقدی گفت: این عدم امکانات در حالی بود که کشور یک سوم جمعیت امروز و برداشت نفت آن هم چهار برابر امروز بود، سهم هر ایرانی ۱۲ برابر امروز از سرانه نفت می‌رسید.

اگر در انتخاباتمان اشتباه کرده‌ایم، انقلاب مقصر نیست

وی با اشاره به حضور مردم در تعیین سرنوشت کشور تصریح کرد: امروز اگر اشتباهی در آرا و انتخاب‌هایمان برای انتخاب مسئولین داشته‌ایم نباید انقلاب را مقصر بدانیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در بیشتر موارد افرادی انتخاب شده‌اند برای سمت‌های مختلف که با مشی و مرام رهبری سازگار نبوده اما رهبر چون به مردم‌سالاری و انتخاب مردم احترام گذاشته آنها را تحمل و حمایت کرده است.

سردار نقدی افزود: رهبر انقلاب تاکنون حتی یک پر کاه از بیت‌المال به نفع خود برداشت نکرده است و به آرای مردم هم احترام گذاشته است.

وی گفت: اگر مجلس منتخب مردم وزیری چند هزار میلیاردی را روی کار آورده چرا آنرا با انقلاب همسان می‌کنید.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز ایران مستقل‌ترین کشور دنیاست و نمره انقلاب ۲۰ است؛ همه چیز گویای این است که وضعیت به نفع انقلاب و اسلام در حال پیشروی است، فقط باید مقاومت و ایستادگی کنیم.

سردار نقدی بیان داشت: در این جنگ سیاسی روانی که به راه انداخته‌اند باید مسجد به مسجد و خانه به خانه مردم را با دستاوردها و ارزش‌های انقلاب توجیه کرد.

سرویس : اخبار
تاریخ : ۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۰۳:۴۰
کد خبر: ۴۲۴۴۳۹
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۸
در مصلای امام خمینی(ره)؛
نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب برگزار می‌شود
ستاد نمازجمعه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نمازجمعه این هفته تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۸
سرلشکر باقری:
شرارت‌های آمریکا ادامه یابد، پاسخ سنگین‌تری دریافت می‌کند/ علاقه‌ای به توسعه تنش نداریم
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ایران با عملیات متقابل علیه آمریکا، اراده قطعی برای دفاع از حقوق خود را نشان داد و ثابت کرد اگر شرارت‌های آمریکا ادامه یابد، پاسخ سنگین تری دریافت می‌کند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲
سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده مستقر شدند
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از استقرار سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده جنوب شرق کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۱
سرلشکر صفوی: قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح باید تقویت شود
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: در شرایط حساس کنونی منطقه غرب آسیا و ترور سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس توسط نیروهای تروریستی نظامی آمریکا لازم است قدرت دفاعی-امنیتی و قدرت باز...
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۱
ایران یک کشور مقتدر و مهم‌ترین تهدید برای آمریکا است
مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: از نظر پنتاگون و اندیشکده‌های مطالعاتی آمریکا، ایران برای آمریکا مهم‌ترین تهدید به شمار می‌رود و برای جلوگیری از این تهدید جنگ نرم علیه ایران به راه انداخته‌اند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۰
حاتمی: آمریکا تسلیم توانمندی موشکی و قدرت اراده جمهوری اسلامی شد
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پاسخ موشکی نیروهای مسلح به اقدام آمریکا را عینت بخشی واقعی قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران برای دشمن عنوان کرد و گفت: این پاسخ از طرفی دیگر نشاندهنده قدرت اراده و تصمی...
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۴
باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کنیم
معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: با گفتمان سازی باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کرده و آن را به عنوان یک راهبرد دنبال کنیم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۲
سرلشکرسلامی:
هیچ وقت این‌قدر شرمنده نبوده‌ام؛ هیچ وقت/ آرزویی جز تکه‌تکه شدن در پای امنیت و رفاه مردم نداریم
فرمانده کل سپاه گفت: دوست داشتم داخل این هواپیما باشم و با این عزیزان سقوط کنم اما شاهد این ماجرای غم‌انگیز نباشم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۷
آیت‌الله رئیسی: در پرونده سقوط هواپیما بدون هیچگونه ملاحظه، عدالت اجرا خواهد شد
رئیس قوه قضائیه با اشاره به پرونده سقوط هواپیما گفت: مردم عزیز ما اطمینان داشته باشند که تاکید ما، اجرای عدالت در این خصوص بدون هیچگونه ملاحظه ای است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۸
پدر شهید حادثه هواپیما: ضدانقلاب همواره به دنبال سوءاستفاده است/ تابع ولی‌ فقیه هستیم
پدر یکی از شهدای سانحه هواپیمایی اوکراین با اشاره به اینکه ضدانقلاب همواره به دنبال چنین رخنه‌هایی در نظام می‌گردد تا سوءاستفاده کند، گفت: ما تابع ولی‌ فقیه هستیم و راضی نیستیم هیچ‌گاه دل رهبر عزیزمان...

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.