وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس (۱ روز و ۱۸ ساعت پیش) لیبرالیسم، دملی که در صورت انقلاب خواهد ترکید (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۱۲ دقیقه پیش) سیگار؛ شاه‌کلید بروز آسیب‌های اجتماعی (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۲۱ دقیقه پیش) سر مزارم برای امام خمینی دعا کنید (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۲۹ دقیقه پیش) ارائه خدمات توسط سپاه و بسیج در مناطق مرزی، عمق استراتژیک نظام (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۳۶ دقیقه پیش) استفاده از سیستم بومی در فضای سایبری برای کاهش تهدید ضروری است (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۵۲ دقیقه پیش) نقش ژاپن در تسلیح صدام و کاهش قدرت دفاعی ایران (۵ روز و ۶ ساعت و ۴۷ دقیقه پیش) رهبر معظم انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم/ با آمریکا مذاکره نخواهیم... (۵ روز و ۶ ساعت و ۵۹ دقیقه پیش) سرلشکر سلامی: باید فاصله حرف و عمل را کم کرد (۵ روز و ۷ ساعت و ۱۲ دقیقه پیش) سوزن دوزی؛ نقش جان بر دل پارچه (۵ روز و ۷ ساعت و ۴۰ دقیقه پیش)
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به ضرورت توجه مسئولین نسبت به تهدیدات فضای مجازی گفت: باید از سوء‌استفاده دشمن از فضای مجازی جلوگیری کرد.
آیت‌الله موحدی‌کرمانی: بیگانگان در فضای مجازی مردم را به نظام بدبین می‌کنند/حمایت از سخنان رئیس‌جمهور در سازمان ملل
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به ضرورت توجه مسئولین نسبت به تهدیدات فضای مجازی گفت: باید از سوء‌استفاده دشمن از فضای مجازی جلوگیری کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبری تحلیلی طایفه شهنوازی به نقل از خبرگزاري تنسیم. آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی، خطیب نماز جمعه این هفته تهران، در خطبه‌های اول این نماز، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: این هفته در تاریخ ایران می‌درخشد و عزت‌های انقلاب را روشن و ذلت‌‌‌های دشمنان انقلاب را هم شفاف می‌کند.

وی افزود: عنصری از خدا بی‌خبر و مغرور به نام "صدام" جنایت‌کار، طمع کرد و بیگانگان و استکبار او را در این طمع جلو انداختند. گفتند فرصت خوبی است که ضربه‌هایی به ایران بزنیم و در نهایت، این مرد خبیث در 31 شهریور سال 1367 به ایران حمله کرد.

**دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس

خطیب نماز جمعه این هفته تهران، به برخی دستاوردهای هشت سال دوران دفاع مقدس اشاره و تصریح کرد: کسب دانش و فناوری‌های نو و پیشرفته دفاعی، نوسازی و بازسازی صنایع دفاعی، توسعه تحقیقاتی، تقویت توانمندی دانشی و نرم‌افزاری لازم در مقابله با جنگ‌های هوشمند، اهتمام به حضور نیروهای مردمی و تقویت کمی و کیفی بسیج مسستضعفان، اینها ابزار قدرتمند نیروهای مسلح ما در دوران دفاع مقدس بود، از همه بالاتر آن نیروی معنوی بود که رزمندگان ما را حمایت می‌کرد.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی ادامه داد: ابزار معنوی نقش بسیار مؤثر در دفاع مقدس داشت. صدام رو سیاه و معلوم شد این جنایتکار شروع‌کننده جنگ بوده است.

وی با تأکید بر اینکه خداوند برخوردی قوی و قاطع با شایعه‌سازان و دروغ‌پردازان دارد، اظهار داشت: روحیه در رزم مؤثر است، اما منافقان می‌خواستند در دل‌‌های رزمندگان اضطراب و ترس ایجاد کنند. امروز نیز دشمنان در فضای مجازی اقدام به شایعه‌پردازی می‌کنند، متأسفانه جو فضای مجازی در اختیار بیگانگان است و هر نوع سخن دروغی که بخواهند، می‌گویند و می‌خواهند مردم را نسبت به نظام بدبین می‌کنند.

**باید از سوء استفاده دشمن در فضای مجازی جلوگیری کرد

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با طرح این سؤال که مسئولین بالاخره چه زمانی می‌خواهند در برابر تهدیدات فضای مجازی از خواب بیدار شوند؟، گفت: این فضای مجازی برای استفاده دشمن نیست، باید کاری کرد که جلوی سوء‌استفاده دشمن از فضای مجازی گرفته شود.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی، در موضوع دفاع، حفظ اسرار را مهم ارزیابی کرد و گفت: مردم و رزمندگان جنگی باید اسرار را حفظ کنند. اگر سِری را کسی فاش کرد، خیانت کرده است. اسرار را باید حفظ کرد، ما در نظام اسرار فراوانی داریم که دشمن نمی‌‌داند، دشمن نمی‌داند که چه امکانات و نیروهایی داریم، دشمن نمی‌داند که چه انسان‌های علاقه‌مندی داریم که اگر رهبر اشاره کنند، تل‌آویو را با خاک یکسان می‌کنند.

وی ادامه داد: اگر آمریکا و اسرائیل دست از پا خطا کنند؛ پایگاه‌های آمریکا امنیت ندارد و پشیمان می‌شوند و روز آنها سیاه خواهد شد.

به گزارش تسنیم، آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌‌های دوم این نماز در سخنانی، گفت: انقلاب اسلامی ایران در طول 40 سال، بنیاد نظام استکبار را به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل به لرزه درآورد، شکست‌های سنگین و مستمر آنان از جبهه مقاومت که از انقلاب اسلامی الهام گرفته است و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: آنان با کینه‌توزی پیچیده و گسترده، جنگ تمام‌عیار اقتصاد، روانی و رسانه‌ای را با هدف ایجاد یأس و خستگی در ملت پرانگیزه و با نشاط و حاضر در صحنه طراحی کردند. راه غلبه بر دشمن در این مورد بهره‌مندی از فرصت‌ها، منابع و ظرفیت‌های داخلی، تقویت روحیه ایستادگی، وحدت و همدلی و هم‌افزایی همه مسئولان با محوریت ولایت است.

**ضعف مدیریت اقتصادی و عدم باور اقتصاد مقاومتی شرایط نامناسب اقتصادی را ایجاد کرده است

خطیب نماز جمعه تهران، با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا در برابر استحکام درون‌زا، عزم و اراده ملت اثر چندانی ندارد، گفت: آنچه شرایط نامناسب اقتصادی را ایجاد کرده، ضعف مدیریت اقتصادی و عدم باور اقتصاد مقاومتی و گره زدن منافع ملی و گشایش اقتصادی به بیگانگان است؛ در این شرایط حساس، ابتکار عمل حکیمانه مقام معظم رهبری و دستور تشکیل شورای هماهنگی اقتصادی به سران سه قوه و معاونان با اختیارات ویژه و نیز فراخوان دولت و توصیه‌ها و رهنمودها و دستورات دقیق، اقدامی بسیار مهم در ترسیم نقشه راه اصلاح اوضاع اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم است.

 موحدی‌کرمانی ادامه داد: انتظار آن است که قوای سه‌گانه با عزم و اراده جدی، وحدت، همدلی و تمرکز بر مطالبات رهبری و ملت، در تقویت تولید، اشتغال، اصلاح نظام بانکی و ایجاد انظباط مالی، رفع فقر و محرومیت، تقویت پول ملی، مدیریت بازار ارز و سکه، حل مشکلات گرانی و رکود و مبارزه قاطع با فساد و اخلال اقتصادی، گام‌های استوار و امیدبخشی در میدان عملیات فرماندهی مقابله با جنگ اقتصادی دشمن بردارند و گزارش رضایت‌بخش و قانع‌کننده‌ای را به افکار عمومی ارائه دهند.

**مردم  تیم اقتصادی و مدیران ارشد مالی را مسئول اوضاع نابه‌سامان فعلی می‌دانند

وی با تأکید بر اینکه ملت هوشمند و تیزبین ایران، تیم اقتصادی و مدیران ارشد مالی و پولی دولت را مسئول اوضاع نابه‌سامان پیش آمده می‌دانند و انتظار دارند که تحولی اساسی و تغییراتی دقیق در بخش وسیعی از کابینه، مدیران ارشد اقتصادی، مالی و استفاده از نیروهای بانشاط و با انگیزه، دارای برنامه به وجود آید، اظهار داشت: از نمایندگان ملت در مجلس انتظار وجود دارد که با روحیه انقلابی و با استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی و با تصویب قوانین کارآمد، در تقویت تولید و اشتغال و اصلاح نظام بانکی و پولی، با نظارت بر اجرای دقیق قوانین و تحقق مطالبات رهبری و مردم، به بهبود اوضاع اقتصادی و حل معضلات معیشتی مردم و افزایش سطح رضایتمندی عمومی کمک و از این طریق اعتماد مردم به مسئولین را کسب کنند.

خطیب نماز جمعه تهران اضافه کرد: همچنین مردم انقلابی از قوه‌قضائیه به عنوان ملاجأ مردم در احقاق حق و اقامه عدل، انتظار دارند که پرچم احیای حقوق عامه و عدالت قضایی را برافراشته نگه دارد و نسبت به کشف جرم و مجازات اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی با سرعت و دقت و شفافیت عمل کند.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی ادامه داد: مردم از قوه‌قضائیه انتظار دارند با صیانت از بیت‌المال و اموال عمومی و در جهت مبارزه با خوی کاخ‌نشینی و اشرافی‌گری در برخی از مسئولان و منسوبان آنان در خصوص مطالبه رهبری، نسبت به مجازات دریاف‌کنندگان حقوق‌های نجومی، تدبیر و اقدام عاجل کرده و گزارش شفافی به مردم بدهند.

وی با تأکید بر اینکه برای مردم قابل تحمل نیست که به طور مکرر خبر اختلاس‌های کلان و فرار غارتگران بیت‌المال و تاراج سرمایه‌های مردم را بشنوند، گفت: لازم است قوه‌قضائیه، دادستانی‌ها و ضابطین خاص و عام قضایی، جهت احقاق حقوق عامه در بخش پولی و مالی و بانکی، بیش از پیش و با حساسیت ویژه اقدام و راه نفوذ، اختلاس، اخلال و آشفتگی اقتصادی و سوء‌استفاده از بیت‌المال را سد کنند.

**مقامات اطلاعاتی و امنیتی کشور از حادثه تروریستی اهواز عبرت بگیرند

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به حادثه تروریستی اهواز که در روز 31 شهریور در حاشیه رژه نیروهای مسلح اتفاق افتاد، این حمله را ناجوانمردانه توصیف و تصریح کرد: مشتی عناصر وابسته، وطن‌فروش، منحرف و آدم‌کش، فاجعه غم‌بار را در اهواز به بار آورد.

آیت‌‌الله موحدی‌کرمانی اضافه کرد: این حرکات نشانه ضعف، زبونی، حیوان‌صفتی دشمنان این مردم است، اربابان فاسد، کودک‌کش و خبیث آنان از این مردم ناامید شدند و راهی جز آزار و انتقام نمی‌بینند. حرکت کور و تروریستی، سلاح انسان‌های زبونی است که از طریق منطق رفتار مقبول و پیام صحیح، قدرت تأثیرگذاری و جذب مخالطب و مردم را ندارد و به خشونت آدم‌کشی، ایجاد رعب و وحشت روی می‌آورد. 

وی خطاب به دشمنان ملت ایران اظهار داشت: دشمنان این ملت بدانند که این رفتارها، نه تنها تأثیری بر مردم ما نمی‌گذارد، بلکه آنان را مصمم‌‌تر در ادامه راه و استقامت بیشتر وادار می‌کند، شهادت در راه اسلام و انقلاب برای همه ما عزت و شرف است.

خطیب نماز جمعه تهران، حضور با شکوه مردم عزیز در تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز را، گواه روشنی بر شهادت‌طلبی ملت ایران دانست و گفت: ما به همه شهدای این حادثه دردناک درود می‌فرستیم و برای عزیزان مصدوم آرزوی صحت و سلامت بیشتر داریم و با خانواده‌های این عزیزان همدرد هستیم؛ البته مقامات اطلاعاتی و امنیتی کشور باید از این حوادث عبرت بگیرند و رفتارهای نفوذ دشمن را بهتر بشناسند.

**  قدردانی از مواضع هوشمندانه و مقتدرانه رئیس‌جمهور در سازمان ملل

آیت‌الله موحدی‌کرمانی در بخش دیگری از سخنانش به حضور رئیس‌جمهور و تیم دیپلماسی کشورمان در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل اشاره و تأکید کرد: حضور موفق هیئت سیاسی جمهوری اسلامی ایران به ریاست رئیس‌جمهور محترم موجب خرسندی است. از یک طرف مواضع ابلهانه و طاغوتی سردسته مستکبران، یعنی ترامپ را داشتیم، منطق رسوا، زورگویی، عربده‌کشی، ناهنجاری، تجاوز، بی‌قانونی و بی‌آبرویی سردمداران آمریکایی، تابلوی برجسته نشست سازمان ملل بود.

وی ادامه داد: از طرف دیگر منطق استوار، متین، انسانی، ضد ظلم و جهان‌خواری و ضد یکجانبه‌گرایی توسط نمایندگان ملت ایران در سازمان ملل ارائه شد. ما از مواضع هوشمندانه، عزتمندانه و مقتدرانه رئیس‌جمهور محترم تشکر می‌کنیم. انتظار داریم این مواضع در همه عرصه‌‌ها نمود و بروز داشته باشد.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه مستکبران در خاک عمیقی فرو رفتند، وقتی بیدار می‌شوند که سیلی محکمی بخورند، افزود: عاقبت ظلم، سقوط و نابودی است، ترامپ فکر نمی‌کرد که روزی پیش آید که در مجمع عمومی سازمان ملل، کشورهای جهان به او بخندند، البته جا داشت که خودش گریه کند، حتما روزی می‌رسد که گریه خواهد کرد.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی اضافه کرد: خوشبختانه سیاست‌های سخیف ترامپ پیوسته مورد تمسخر کشورها، حتی کشورهای اروپایی قرار گرفته است، این ذلت او را بس که التماس می‌کند ایران با او مذاکره کند و ایران از او روی برمی‌گرداند، این هم عاقبت ابرقدرتی است.

**تبریک به ملت عراق برای تشکیل پارلمان جدید

وی به انتخابات پارلمان عراق اشاره کرد و گفت: انتخابات هوشمندانه و انقلابی در عراق و تشکیل مجلس قوی، مقتدر و انتخاب رئیس شایسته و انقلابی را به مردم باهوش و بصیر و نظام حاکم عراق تبریک می‌گویم. این حرکت یک تو دهنی محکم به آمریکا و ایادیش بود تا برای همیشه از نفوذ در منطقه، علی‌رغم بودجه کلانی که برای رسیدن به اهداف خود صرف کرده‌اند، مأیوس شوند.

**لزوم حمایت هر چه بیشتر از تولیدات داخلی

خطیب نماز جمعه تهران در ادامه تصریح کرد: ضرورت دارد که سرمایه‌ها، اعم از دولتی و بخش‌های خصوصی به سوی تولید و کشاورزی سوق داده شود و از جذب سرمایه توسط بنگاه‌های رفاهی و واسطه‌گری مانند ایجاد پاساژها و مغازه‌ها و ویلاها پرهیز شود. لزوم حمایت هر چه بیشتر از تولیدات داخلی و خطر روی آوردن به تولیدات خارجی باید مورد توجه قرار گیرد، مسلمان نباید اقتصاد بیگانه را رونق بخشد و تقویت کند.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی تصریح کرد: با توجه به تغییر نرخ ارز و به وجود آمدن درآمدهای مازاد بر عدد  بودجه برای دولت، سزاوار است این مازاد در راستای حل مشکلات معیشتی مردم به ویژه مستضعفان قرار گیرد.

وی افزود: یکی از مسائل مهم، لزوم تقویت نظام آموزشی، علمی و کاربردی است و ایجاد ارتباط کامل میان دانشگاه و بخش‌های مولد مانند صنعت و کشاورزی است. باید صنایع کشور نیاز خود را به نیروهای انسانی واجد ویژگی‌های مورد نظر از نظر کمی و کیفی مشخص کنند و دانشگاه‌ها به منظور تأمین نیازهای مذبور، دانشجویان را به سلاح علم و دانش تخصصصی مجهز کنند.

خطیب نماز جمعه تهران گفت: در این صورت، جذب دارندگان تحصیلات عالی به سهولت انجام می‌شود و مشکل بیکاری در حد چشم‌گیری کاهش می‌یابد. دانشجویانی که به دنبال کسب علم و دانش و نه کسب و کار می‌توانند به منظور ارتقای علمی، تحصیلات خود را ادامه دهند و طبعا هم از بیکاری رنج نمی‌برند و هم در زمره سرمایه‌های علمی و نخبگان کشور محسوب می‌شوند که عندالزوم از آنها استفاده خواهد شد.

**مسئولان برای بیکاری تحصیل‌کردگان فکری کنند

آیت‌الله موحدی‌کرمانی اضافه کرد: براساس آمار به دست آمده، تعداد دارندگان تحصیلات عالی که در سال 95 فارغ‌التحصیل شدند، 40 درصد بیکار هستند، در حالی که این رقم در سال 85، 20 درصد و در سال 90، 24 درصد بود، حال به 40 درصد رسیده است، باید برای این فاجعه فکری کرد.

وی ادامه داد: ازدواج در سال‌های 88 و 89، 890 و 895 هزار بود، اما در سال 97، به 700 هزار رسیده است، یعنی حدودا یک چهارم جوانان از ازدواج سر باز زدند که باید دلیل آن را پیدا کرد. بالاخره این مصیبتی برای جوانان اعم از دختر و پسر است؛ البته می‌گویند مشکلات اقتصادی داریم، درست هم می‌گویند، جوانان می‌گویند نمی‌توانیم با این شرایط اقتصادی خانه‌ای اجاره‌ای کنیم، اما دین می‌گوید که اگر وارد این مرحله شدید، خداوند کفایت می‌کند و رازق هم خداست. با اعتماد به خداوند باید اقدام به ازدواج کنند، البته تشریفات ازدواج و جهیزیه، جشن عروسی، سالن‌های کذایی، اینها هم مسائلی است که به جامعه ما تحمیل شده و از روز اول کمر اینها را شکسته است، باید با این تشریفات مبارزه کرد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران در پایان خاطرنشان کرد: طبق آماری که داریم، طلاق در هر سال 5 درصد افزایش می‌باید، یکی از علل آن این است که جوانی که ازدواج کرده، وقتی به خیابان می‌آید، صحنه‌‌هایی زیباتر و جذاب‌تر از آنچه در خانه است می‌بیند. خارج از خانه دل او را می‌برد و او را نسبت به همسرش سرد می‌کند. این یکی از علل آن است، علت دوم این است که طرفین تحمل و گذشت ندارند، به اندک چیزی که ناراحت می‌شوند، عصبانیت و متأسفانه طلاق توافقی صورت می‌گیرد.

سرویس : اخبار
تاریخ : ۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۹:۵۷
کد خبر: ۴۲۴۵۱۹
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۳۵
رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس
تصاویری از رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در حین پنچرگیری از لاستیک و کامیون حمل و نقل در دوران هشت سال دفاع مقدس را مشاهده می‌کنید.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۲۴
لیبرالیسم، دملی که در صورت انقلاب خواهد ترکید
انقلاب اسلامی اگر چه یکی از زیباترین وقایع قرن اخیر بود و امیدهای زیادی را برای آینده ایران و حتی بشر رقم زد، اما دملی که در صورت آن ایجاد شد و امروزه در حال ترکیدن است، آن همه زیبایی را تحت‌الشعاع زش...
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۱۵
سیگار؛ شاه‌کلید بروز آسیب‌های اجتماعی
با اندکی تحقیق می‌توان دریافت که سیگار سرآغاز استعمال مواد مخدر است. متأسفانه به دلیل عدم توجه برخی مسئولان به این موضوع و عدم تصویب قانون‌های بازدارنده، مصرف سیگار، قلیان و ماده مخدر «گل» در بین دانش...
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۰۷
شهید «احمد رجبعلی» در وصیت‌نامه‌اش نوشت؛
سر مزارم برای امام خمینی دعا کنید
شهید «احمد رجبعلی» در وصیت‌نامه‌اش نوشته است: «پدر و مادر عزیزم اگر می‌توانید برای من خرج ندهید، ولی اختیار با خود شماست. امیدوارم که در سر مزارم، امام را همیشه دعا کنید.»
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۰۰
ارائه خدمات توسط سپاه و بسیج در مناطق مرزی، عمق استراتژیک نظام
معاون وزیر بهداشت گفت: خاضعانه دست نیار به سوی بسیجیان دراز می کنم تا بیش از گذشته در جهت افرایش رضایتمندی مردم از حکومت تلاش کنند؛ از سوی دیگر عمق استراتژیک نظام را در ارائه خدمات سلامت توسط سپاه و ب...
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۱:۴۳
استفاده از سیستم بومی در فضای سایبری برای کاهش تهدید ضروری است
معاون پدافند غیر عامل کشور گفت: استفاده از ابزارها و سیستم بومی و محلی به دور از بستر اینترنت و مقابله با تهدیدات فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در اولویت برنامه پدافند غیرعامل است.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۹:۴۸
نقش ژاپن در تسلیح صدام و کاهش قدرت دفاعی ایران
ژاپن در کنار کشور‌هایی مثل آمریکا، آلمان، انگلستان و فرانسه به عنوان یکی از کشور‌های حامی صدام در دوران جنگ تحمیلی شناخته می‌شود و اکنون نیز که همانند آن دوران کشور‌های حامی صدام به دنبال محدود کردن ق...
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۹:۲۴
سرلشکر سلامی: باید فاصله حرف و عمل را کم کرد
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه باید با تلاش جهادی فاصله بین حرف و عمل را روز به روز کمتر کرد، گفت: گام دوم انقلاب اساساً برای تشکیل تمدن اسلامی است و این به دست ما باید محقق شود.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۸:۵۵
سوزن دوزی؛ نقش جان بر دل پارچه
هنرمند سوزن‌ دوز در سایه عشق و علاقه و با حوصله‌ طرح‌ های افسونگر و خیال‌پرور خود را نخ و سوزن بر روی پارچه نقش می‌ زند و عاشقانه هنر خود را از جان و دل به نمایش می گذارد.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.