وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

ایران اسلامی در کمربند امنیتی و جزیره ای امن قرار دارد/ شهید شوشتری منادی وحدت ش... (۱۹ ساعت و ۴۹ دقیقه پیش) اقدام تروریستی میرجاوه بی پاسخ نخواهد ماند (۲۰ ساعت و ۲ دقیقه پیش) مرزبانان ربوده شده در شرایط بی‌هوشی بودند/ دشمن ضربه سختی می‌خورد (۲۰ ساعت و ۸ دقیقه پیش) ۱۲ هزار نفردر شبکه فرهنگیاران سپاه سازماندهی شده‌اند (۲۰ ساعت و ۱۳ دقیقه پیش) برنامه دشمن تصویرسازی غلط از ایران است/در این جنگ پیروز خواهیم شد (۲۰ ساعت و ۱۹ دقیقه پیش) گفتگوی تلفنی ظریف و وزیر خارجه پاکستان (۲۰ ساعت و ۲۵ دقیقه پیش) صدور قرار برای برخی احضارشدگان پرونده حادثه تروریستی اهواز (۲۱ ساعت و ۳۱ دقیقه پیش) بیش از یک میلیون نفر از روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان تحت پوشش بیمه سلامت ... (۲۱ ساعت و ۳۹ دقیقه پیش) نقش علما و معتمدان در پیشگیری از وقوع جرم (۲۱ ساعت و ۵۲ دقیقه پیش) سردار حاج خوبیار شهنوازی سر طایفه شهنوازی در مورد حمله ناجوانمردانه گروهکهای ترو... (۱ روز و ۱۵ ساعت و ۴۳ دقیقه پیش)
در هفتاد و سومین مجمع عمومی سازمان ملل؛
ولید المعلم: مجددا همبستگی خود را با ایران اعلام می‌کنیم
وزیر خارجه سوریه در هفتاد و سومین مجمع عمومی سازمان ملل ضمن اعلام همبستگی مجدد با ایران ضد آمریکا اعلام کرد: همانطور که جنوب سوریه را آزاد کردیم بلندی های جولان را هم آزاد می کنیم.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبری تحلیلی طایفه شهنوازی یه نقل از خبرگزاري مهر. ولید المعلم وزیر خارجه سوریه طی سخنانی در هفتاد و سومین مجمع عمومی سازمان ملل گفت: در ابتدای سخنانم از آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل به دلیل تلاش های خود در راستای منشور ملل متحد تشکر می کنم. امیدواریم که هرگوشه از جهان ایمن‌تر و موفق تر از قبل باشد.

وی افزود: ائتلاف بین المللی تحت رهبری آمریکا در سوریه نامشروع است و با همه چیز جنگیده غیر از تروریسم. ائتلاف آمریکایی به رهبری آمریکا شهر الرقه در شمال شرق سوریه را ویران کرد.

وزیر خارجه سوریه بیان کرد: در طول این ۷ سال، مردم ما از تروریسم رنج زیادی بردند؛ اما تسلیم تروریست ها و گروه های وابسته آن ها و همچنین حامیان تروریست ها نشدند. مردم سوریه بالاخره موفق و پیروز می شوند.اما آنچه مایه تأسف برخی ها است، این است که پس از ۷ سال جنگ به جهانیان باید اعلام کنم که نبرد ما علیه تروریسم تقریباً رو به اتمام است. البته ما به این حد از موفقیت نیز بسنده نمی کنیم. همه سوریه را از لوث وجود تروریسم و حضور اشغالگران خارجی پاک می کنیم بدون اینکه از آن ها ذره ای ترس به خود راه دهیم.

المعلم تاکید کرد: برخی از کشورها ما را از حق قانونی خود بر مبنای حقوق بین المللی مان در مبارزه با ترروریسم و دفاع از مرزهایمان محروم کرده اند. ائتلاف بین المللی بسیاری از مناطق سوریه را منهدم کرد و مردم، کودکان و زنان زیادی را به خاک و خون کشید. این ائتلاف به حمایت مستقیم از تروریست ها پرداخت تا در برابر ارتش سوریه مبارزه کنند؛ ائتلاف از تروریسم حمایت کرد؛ آن ها در سوریه مرتکب جنایت های جنگی شده اند. آنچه در سوریه روی داد باید برای برخی از کشورها درس عبرت باشد؛ اما آن ها گوش خود را بر حقیقت بسته اند.

وی افزود: برخی کشورها به دنبال تحمیل قانون جنگل بر این نهاد بین للملی هستند. در این نهاد بین المللی اعلام می کنم که اکنون همه شرایط برای بازگشت داوطلبانه آوارگان سوری که روزی به دلیل تروریسم از کشور خود رفته بودند؛ مهیا شده است. هزاران آواره سوری سفر بازگشت به کشورشان را آغاز کرده اند. بازگشت هر یک از سوری ها برای دولت دمشق در اولویت قرار دارد و همه درها از سوی دمشق در این راه باز است.

وزیر خارجه سوریه تاکید کرد: با کمک های روسیه، دولت سوریه از هیچ تلاش برای بازگشت آوارگان و ارائه کمک های مرتبط با نیازهای اساسی به آن ها فروگذاری نکرده است. از جامعه جهانی خواسته ایم تا بازگشت آوارگان را تسهیل کنند؛ اما برخی کشورهای غربی مانع از بازگشت آوارگان می شوند؛ آن ها به هراس‌افکنی در میان آوارگان مبادرت می کنند و از آوارگان به عنوان اهرم چانه زنی خود در جهت اهداف سیاسی‌شان استفاده می کنند.

المعلم گفت: سوری ها مصصم به بازسازی کشورشان با دستان خود هستند؛ چه در سوریه سکونت داشته و چه تحت فشار تروریست ها هنوز در خارج از سوریه باشند. اولویت در بازسازی سوریه به دوستانمان که در جنگ با تروریسم در کنار ما بودند تعلق دارد. بازسازی و بازگشت آوارگان در فرایند سیاسی در اولویت بعدی قرار دارد.

وی تاکید کرد: حفط تمامیت  ارضی سوریه به ویژه تعیین سرنوشت آینده این کشور توسط سوری ها و مبارزه بی امان با تروریست ها برای پایان دادن به جنگ را دنبال می کنیم. فرایند آستانه، نشست ژنو، سوچی و گفتگوی ملی سوریه را به انجام رساندیم؛ اما طرف دیگر به فعالیت ها تروریستی و کارشکنی پرداخت؛ ما به رویکرد مثبت خود در این روند ادامه می دهیم.

وزیر خارجه سوریه اعلام کرد: ما تأکید می کنیم که دستورکار کمیته کنونی بررسی مفاد قانون اساسی جاری است که با حضور نماینده ویژه سازمان ملل نیز تسهیل می شود. این کمیته باید مستقل باشد تا قانون اساسی بر اساس خواست سوری ها تنظیم شود، لذا هیچگونه مداخله در این مسیر را نمی پذیریم. آمادگی خود را برای همکاری با دوستانمان در ادامه مسیر این کمیته نیز اعلام می کنیم.

المعلم تاکید کرد: همچنین، مصالحه منطقه ای و محلی نیز در سوریه دارای اهمیت می باشد. این موضوع، ثبات و زندگی عادی را به سوریه بازخواهند گرداند. آشتی ملی مورد تأکید و اولویت ما است. باید تأکید کنم که مبارزه با تروریسم فقط نظامی نیست؛ بلکه نبردی ایدئولوژیک با تروریسم و خشونت نیز است. من از همه شما می خواهم تا با ایده افراط گرائی مبارزه کرده و قطعنامه ۲۲۵۳ شورای امنیت را به اجرا درآروند. تروریسم می تواند همه را بدون استثناء تهدید کند؛ پس با هم در این مسیر همکاری کنیم.

وی گفت: استفاده از تسلیحات شیمیائی را بدون محدودیت محکوم می کنیم. ما به عنوان عضوی از سازمان منع اشاعه تسلیحات شیمیائی (OPCW) همه اَشکال آن را محکوم می کنیم؛ اما کشورها به دنبال سیاسی کردن این موضوع هستند. ما با تیم تحقیقات این سازمان همکاری کردیم. برخی کشورها با اتهام‌زنی در این مسیر سعی در توجیه تخاصم خود علیه سوریه دارند.

وزیر خارجه سوریه افزود: تهاجم فرانسه، انگلیس و آمریکا بدون ارائه هرگونه شاهد، سند و مدرکی به سوریه آن هم برخلاف منشور ملل متحد را محکوم می کنیم. این کشور ها به اطلاعات ارسالی ما در این خصوص نیز بی اعتنائی کردند. آن ها به دنبال مقصر جلوه دادن دولت سوریه برای حمله دوباره به آن هستند. کلاه سفیدهای تروریست برای جعل شواهدی در راستای اتهام‌زنی به دولت دمشق در سوریه فعالند و تحت پوشش فعالیت های بشردوستانه توسط انگلیس به این منظور ایجاد شده اند.

المعلم بیان کرد: ما برای آزاد کردن همه سرزمینمان تلاش می کنیم. حملات انتحاری در سویدا در جنوب سوریه در ماه جولای گذشته را به لرزه درآورد. تروریست هائی که در ورای آن بودند از مناطقی تحت اشغال آمریکا آمده و به این جنایت اقدام کرده بودند. آمریکا به دنبال آزادی تروریست ها از زندان گونتانامو بود تا آن ها را به سوریه بفرستد؛ آن ها به جبهه النصره و سایر گروه های تروریستی کمک کردند.

وی گفت: ترکیه از ابتدای بحران به تروریست ها در سوریه کمک کرد. وقتی تروریست ها در مسیر دستورکار ترکیه شکسست خوردند؛ به حمله به شهرهای سوریه مبادرت ورزید. ما همیشه از هرگونه ابتکار عملی استقبال کردیم. درباره ادلب در سوچی به توافق رسیدیم و با روسیه نیز توافق کردیم. این توافق دارای بازه زمانی است و کامل کننده توافق پیشین درباره مناطق کاهش تنشی است که در نشست آستانه مورد توافق قرار گرفت.

وزیر خارجه سوریه اعلام کرد: در حال نابودی آخرین پایگاه های تروریست ها در سوریه هستیم. هر نیرویی بدون درخواست از دولت سوریه حضور دارند؛ مانند آمریکا، فرانسه و ترکیه اشغالگر محسوب می شوند و باید فورا و بدون قید و شرط از سوریه بیرون بروند. اسرائیل هنوز هم بخشی از سرزمین ما را اشغال کرده است و از گروه های تروریستی به اَشکال مختلف در جنوب سوریه حمایت می کند؛ تل آویو  بارها به اراضی سوریه حمله کرده است.همانطور که جنوب سوریه را آزاد کردیم؛ بلندی های جولان را نیز آزاد می کنیم.

وی در ادامه افزود: انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس و قطع کمک های واشنگتن به آنروا در فلسطین را محکوم می کنیم.

المعلم تاکید کرد: خروج آمریکا از برجام بار دیگر نشان داد که واشنگتن به قراردادها و توافقات بین المللی بی توجه است. می دانیم که ایرانی ها بر این تصمیم غیرمسئولانه آمریکا پیروز می شوند. ما در کنار مردم و دولت ونزوئلا در برابر آمریکا ایستاده ایم.خواستار از بین رفتن تحریم های یکجانبه علیه همه کشورها از قبیل کوبا و سوریه هستیم. درباره اصول ملی خود هرگز مصالحه نمی کنیم. هرگز به دیگران حمله نکریم و تروریسم را به جائی از جهان صادر نکردیم.

سرویس : بین الملل
تاریخ : ۱۳۹۷/۷/۷ - ۲۱:۲۹
کد خبر: ۴۲۴۵۲۵
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۸:۰۶
در نهمین سالگرد شهدای وحدت مطرح شد:
ایران اسلامی در کمربند امنیتی و جزیره ای امن قرار دارد/ شهید شوشتری منادی وحدت شیعه و سنی بود
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ایران اسلامی در کمربند امنیتی و جزیره ای امن قرار دارد، گفت: به کوری چشم دشمنان، ملت ایران آماده برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقل...
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۵۲
سردار فضلی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت:
اقدام تروریستی میرجاوه بی پاسخ نخواهد ماند
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: گروهک های تروریستی و افراد ضد انقلاب باید به خوبی بدانند که هیچ اقدام آن ها بی ‏پاسخ نخواهد ماند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۴۶
فرمانده سپاه:
مرزبانان ربوده شده در شرایط بی‌هوشی بودند/ دشمن ضربه سختی می‌خورد
فرمانده سپاه پاسداران از ربوده شدن تعدادی مرزبان در شرایط بی‌هوشی خبر داد و گفت: در عملیاتی از سوی دشمنان متأسفانه تعدادی از مأموران هنگ مرزی و بسیجیان در میرجاوه ربوده شدند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۴۱
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه:
۱۲ هزار نفردر شبکه فرهنگیاران سپاه سازماندهی شده‌اند
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: ۱۲ هزار فرهنگیار در هفت عرصه در شبکه فرهنگیاران سپاه سازماندهی شده‌اند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۳۶
رهبر انقلاب در دیدار نخبگان علمی کشور:
برنامه دشمن تصویرسازی غلط از ایران است/در این جنگ پیروز خواهیم شد
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: تصویرسازی غلط مهمترین کار امروز دشمن برای اغوای افکار عمومی جهان و ایران است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۲۹
به منظور پیگیری حادثه تروریستی میرجاوه صورت گرفت؛
گفتگوی تلفنی ظریف و وزیر خارجه پاکستان
وزیر امور خارجه کشورمان بعد از ظهر امروز در تماسی تلفنی با وزیر خارجه پاکستان، اقدامات سریع و جدی دولت این کشور را برای آزادی نیروهای ایرانی از چنگال تروریست ها خواستار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۶:۲۳
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح
صدور قرار برای برخی احضارشدگان پرونده حادثه تروریستی اهواز
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از صدور قرار برای برخی از افراد احضارشده در پرونده حادثه تروریستی اهواز خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۶:۱۵
مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت:
بیش از یک میلیون نفر از روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند
مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از افراد زیرپوشش بیمه سلامت در سیستان و بلوچستان را روستاییان و عشایر تشکیل می‌دهند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۶:۰۲
نقش علما و معتمدان در پیشگیری از وقوع جرم
نقش علما و معتمدان در پیشگیری از وقوع جرم
معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه بر نقش علما و معتمدان در پیشگیری از وقوع جرم تاکید کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۲۲:۱۱
بیانیه سردار طایفه شهنوازی ضمن محکومیت حمله تروریستی به پاسگاه مرزی لولکدان میرجاوه /ربودن مرزبانان. بسیجیان طرح امنیت بومی توسط تروریست ها
سردار حاج خوبیار شهنوازی سر طایفه شهنوازی در مورد حمله ناجوانمردانه گروهکهای تروریستی ومعاند نظام و انقلاب و جیره خواران بیگانگان و استبکار جهانی در حمله به پاسگاه های مرزی در منطقه مرزی میرجاوه
بیانیه سردار طایفه شهنوازی ضمن محکومیت حمله تروریستی به پاسگاه مرزی لولکدان میرجاوه /ربودن مرزبانان. بسیجیان طرح امنیت بومی توسط تروریست ها

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.