وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۶ دقیقه پیش) لیبرالیسم، دملی که در صورت انقلاب خواهد ترکید (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۱۷ دقیقه پیش) سیگار؛ شاه‌کلید بروز آسیب‌های اجتماعی (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۲۶ دقیقه پیش) سر مزارم برای امام خمینی دعا کنید (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۳۴ دقیقه پیش) ارائه خدمات توسط سپاه و بسیج در مناطق مرزی، عمق استراتژیک نظام (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۴۱ دقیقه پیش) استفاده از سیستم بومی در فضای سایبری برای کاهش تهدید ضروری است (۱ روز و ۱۸ ساعت و ۵۸ دقیقه پیش) نقش ژاپن در تسلیح صدام و کاهش قدرت دفاعی ایران (۵ روز و ۶ ساعت و ۵۳ دقیقه پیش) رهبر معظم انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم/ با آمریکا مذاکره نخواهیم... (۵ روز و ۷ ساعت و ۴ دقیقه پیش) سرلشکر سلامی: باید فاصله حرف و عمل را کم کرد (۵ روز و ۷ ساعت و ۱۷ دقیقه پیش) سوزن دوزی؛ نقش جان بر دل پارچه (۵ روز و ۷ ساعت و ۴۶ دقیقه پیش)
گفتگو با مجروحان حادثه تروریستی‌ اهواز
تیرهای دشمن به تنمان خورد نه اراده ما/پای انقلاب ایستاده ایم
حمله تروریستی شنبه ۳۱ شهریور، مراسم رژه در اهواز را تیتر اول رسانه های داخلی و خارجی کرد، حادثه ای که یکی از مجروحان آن می گوید: تیرهای دشمن به اراده ما خللی وارد نکرده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبری تحلیلی طایفه شهنوازی به نقل از خبرگزاري مهر. شنبه ۳۱ شهریور، حوالی ۹ صبح وقتی رژه یگان های ویژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در تمام کشور در حال برگزاری بود، بلوار لشکر اهواز صحنه درگیری میان نیروهای ضد انقلاب با نیروهای نظامی و انتظامی شد تا حمله تروریستی به مراسم رژه در اهواز تیتر اول تمامی اخبار رسانه های داخلی و خارجی شود.

حادثه ای که با ۲۴ کشته و ۶۹ زخمی، موجی از محکومیت این حادثه تروریستی از سوی رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور، روسای قوای قضاییه و مقننه، دیگر مسئولان کشوری و استانی و حتی دیگر کشورها را در پی داشت. بیمارستان های رازی، آپادنا، امام خمینی(ره)، آیت الله کرمی و بیمارستان ارتش شنبه تلخی را به واسه دیدن خانواده های داغدار از سر گذراندند.

 سرباز ۲۰ ساله باغملکی که یکی از مجروحان این حادثه تروریستی است در گفتگو  در خصوص شرح ماجرا  گفت: از جلوی جایگاه، رژه زده و رد شدیم و به پشت جایگاه رفتیم تا دوباره روی باند رژه برگردیم ولی چهار فرد مسلح از پشت جایگاه روبروی ما قرار گرفته و شروع به تیراندازی کردند.

کمال نظری می افزود: یکی از تروریست ها خیلی به من نزدیک بود و بعد از تیراندازی های آنها دو تیر به کتف من اصابت کرد.

این سرباز ۲۰ ساله باغملکی مجروح شده با اشاره به خروج تیرها از کتفش بعد از عمل جراحی بیان کرد: آن لحظه ابتدایی تیراندازی عده ای از حاضران در رژه خودشان را روی زمین انداختند ولی آن تروریست به سمت سر این افراد تیراندازی کرد.

مزدور بودن دشمنان 

در میان زخمی های این حادثه نام دو پرسنل صدا و سیمای مرکز خوزستان دیده می شود. یکی از آن ها در گفتگو  می گوید: در واحد فنی مرکز صدا و سیمای خوزستان مشغول به کار هستم؛ برای مراسم رژه جزو گروه واحد سیار ضبط برنامه رژه بودم و کنار جایگاه حضور داشتیم.

مهدی موگهی می افزاید: شرایط بسیار وحشتناکی بود و چند نفر از شهدا را خودمان جابجا کردیم و از شدت این حادثه و تیراندازی ها بیهوش و بعد به بیمارستان اعزام شدم.

این کارمند مصدوم صدا و سیمای خوزستان ضمن محکومیت این حادثه تروریستی بیان می کند: کسانی که به مردم عادی تیراندازی می کنند، بی مروتی را به نمایش گذاشتند.

موگهی با تأکید بر اینکه دشمنان نمی توانند مردم را از نظام و امنیت کشور دلسرد کنند، ادامه داد: مانند سال های گذشته نقشه های شوم دشمنان نظام و اسلام نقشه بر آب شده و آنها به اهداف پلید خود دست پیدا نکردند.

وی در پایان یادآور شد: دشمنان امتحان خود را پس داده و مزدور بودنشان برای مردم به اثبات رسیده و عمرا بتوانند نظر مردم را از علاقه وافر خود به نظام برگردانند.

امنیت کشور خدشه دار نمی شود

مهران ویسی شیخ رباط سرباز وظیفه ۲۶ ساله اهوازی یکی دیگر از مصدومان این حادثه است که  در گفتگو  اظهار کرد: مقابل جایگاه مشغول نواختن مارش برای رژه سربازان بودم که یکباره صدای تیراندازی به گوش رسید؛ اصلا تروریست ها را ندیدم.

وی افزود: بعد از تیراندازی چیزی ندیدم و روی زمین افتادم و همه از روی قفسه سینه من رد شدند، که منجر به آسیب بدنی من شد.

سرباز مصدوم حادثه تروریستی اهواز ضمن محکوم کردن این حادثه تصریح کرد: دشمنان نظام به هیچ وجه نمی توانند مردم را دلسرد و یا به امنیت کشور خدشه ای وارد کنند چون ملت و مردم همواره از همدیگر حمایت می کنند.

ویسی شیخ رباط در پایان گفت: قطعا تیراندازی و احساس مرگ در یک لحظه شاید وحشتناک باشد ولی دشمنان کشور هرگز را با چنین حملاتی به اهداف خود دست پیدا نمی کنند.

تأثیری بر اراده ملت ندارد

یکی دیگر از مجروحان حادثه تروریستی اهواز در گفتگو  اظهار کرد: قطعا وحدت و همگرایی ملت ایران با چنین حوادثی دو چندان می شود؛ دشمن آرزوی دلسردی و زیر سؤال بردن امنیت کشور را به گور خواهد برد.

حسین براتی افزود: این اولین باری نیست که دشمنان اسلام و نظام چنین کاری را انجام می دهند، غافل از اینکه هیچ تأثیری بر اراده ملت نخواهد داشت.

این مجروح حادثه تروریستی اهواز تصریح کرد: با چنین اقداماتی موضع گیری علیه دشمنان بیشتر می شود. پاسداران و نظامیان هیچ ترسی از تیراندازی ندارند و در هر لحظه ای آماده جانفشانی برای مردم، نظام و اسلام هستند.

ترسی از حملات کور کورانه ای نداریم

یکی دیگر از مصدومان پاسداری که نخواست نامش عنوان شود نیز در گفتگو  اظهار کرد: در پایگاه بسیج پنج حوزه شهری حضور داشتم که با صدای تیراندازی به سمت محل حادثه حرکت کردم؛ بعد از رسیدن به محل متوجه شدم که دو نفر بدون هدف در حال تیراندازی به سمت مردم و جایگاه هستند.

وی در پایان با اشاره به اینکه پاسداران نظام جمهوری اسلامی ایران برای جانفشانی لحظه شماری می کنند و اصلا ترسی از چنین حملات کور کورانه ای ندارند، گفت: بر خلاف خواسته دشمنان اسلام و نظام قطعا چنین حوادثی باعث افزایش وحدت و همدلی بین مردم می شود.

افزایش وحدت

علی براتی که از دست چپ تیر خورده دیگر از مجروحان حادثه تروریستی حمله مسلحانه به رژه نیروهای مسلح اهواز است و در این خصوص در گفتگو  اظهار کرد: دشمنان نظام و  اسلام با چنین حملاتی باعث افزایش وحدت میان مردم و نیروهای نظامی ـ انتظامی می شوند.

وی افزود: موضع گیری بر علیه دشمنان از سوی هموطنان ایرانی از هر قشری بیشتر شده و اهداف دشمنان و گروه های تکفیری هرگز محقق نمی شود.

این مجروح حادثه تروریستی حمله مسلحانه به رژه نیروهای مسلح اهواز تصریح کرد: اگر بلا اینطور باشد که خوشحال می شوم چنین سعادتی نصیبم شده و به درجه شهادت نائل شوم.

این پاسدار با اشاره به اینکه قطعا اسلام پیروز می شود، عنوان کرد: جلوی جایگاه برای پوشش خبری و تصویری حضور داشتم، دو گروهان رد شده و زمان عبور گروهان سوم صدای مهیب تیراندازی به گوش رسید.

براتی ادامه داد: بعد چند ثانیه تیراندازی به صورت رگباری تا حدود ۱۵ دقیقه ادامه داشت و این تیراندازی ها بدون وقفه و ممتد انجام می شد.

وی یادآور شد: تروریست ها مردم، زن، کودکان و پاسداران را مجروح کردند ولی قطعا چنین حملات کور کورانه ای توسط عموم مردم و همه نظامیان نیروهای مسلح محکوم می شود.

براتی گفت: هرچند از مصدومیت و آسیب دیدن مردم ناراحت هستم اما چنین حملاتی اصلا آنقدر بزرگ نیستند که خللی در امنیت کشور ایجاد کنند.

وی در پایان با تأکید بر اینکه اصلا از این تیراندازی نترسیده بیان کرد: ما نظامیان و پاسداران همچنان با قاطعیت به کار خود ادامه می دهیم.هر چند تروریست های توانستند عده ای از مردم را به شهادت برسانند و تعدادی را مجروح کنند ولی این حرکت های کور و بزدلانه نمی توان اراده ملت در دفاع از آرمان های نظام را سست کند. مردم از قوم و منطقه ای با قدرت تمام پای این نظام و انقلاب ایستاده اند و این تیرهای ناجوانمردانه نمی تواند اراده آنها را سست کند.

سرویس : اخبار
تاریخ : ۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۳:۱۵
کد خبر: ۴۲۴۵۴۴
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۳۵
رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس
تصاویری از رزمندگان لجستیک نیروی زمینی سپاه پاسداران در حین پنچرگیری از لاستیک و کامیون حمل و نقل در دوران هشت سال دفاع مقدس را مشاهده می‌کنید.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۲۴
لیبرالیسم، دملی که در صورت انقلاب خواهد ترکید
انقلاب اسلامی اگر چه یکی از زیباترین وقایع قرن اخیر بود و امیدهای زیادی را برای آینده ایران و حتی بشر رقم زد، اما دملی که در صورت آن ایجاد شد و امروزه در حال ترکیدن است، آن همه زیبایی را تحت‌الشعاع زش...
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۱۵
سیگار؛ شاه‌کلید بروز آسیب‌های اجتماعی
با اندکی تحقیق می‌توان دریافت که سیگار سرآغاز استعمال مواد مخدر است. متأسفانه به دلیل عدم توجه برخی مسئولان به این موضوع و عدم تصویب قانون‌های بازدارنده، مصرف سیگار، قلیان و ماده مخدر «گل» در بین دانش...
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۰۷
شهید «احمد رجبعلی» در وصیت‌نامه‌اش نوشت؛
سر مزارم برای امام خمینی دعا کنید
شهید «احمد رجبعلی» در وصیت‌نامه‌اش نوشته است: «پدر و مادر عزیزم اگر می‌توانید برای من خرج ندهید، ولی اختیار با خود شماست. امیدوارم که در سر مزارم، امام را همیشه دعا کنید.»
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۰۰
ارائه خدمات توسط سپاه و بسیج در مناطق مرزی، عمق استراتژیک نظام
معاون وزیر بهداشت گفت: خاضعانه دست نیار به سوی بسیجیان دراز می کنم تا بیش از گذشته در جهت افرایش رضایتمندی مردم از حکومت تلاش کنند؛ از سوی دیگر عمق استراتژیک نظام را در ارائه خدمات سلامت توسط سپاه و ب...
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۱:۴۳
استفاده از سیستم بومی در فضای سایبری برای کاهش تهدید ضروری است
معاون پدافند غیر عامل کشور گفت: استفاده از ابزارها و سیستم بومی و محلی به دور از بستر اینترنت و مقابله با تهدیدات فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در اولویت برنامه پدافند غیرعامل است.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۹:۴۸
نقش ژاپن در تسلیح صدام و کاهش قدرت دفاعی ایران
ژاپن در کنار کشور‌هایی مثل آمریکا، آلمان، انگلستان و فرانسه به عنوان یکی از کشور‌های حامی صدام در دوران جنگ تحمیلی شناخته می‌شود و اکنون نیز که همانند آن دوران کشور‌های حامی صدام به دنبال محدود کردن ق...
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۹:۲۴
سرلشکر سلامی: باید فاصله حرف و عمل را کم کرد
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه باید با تلاش جهادی فاصله بین حرف و عمل را روز به روز کمتر کرد، گفت: گام دوم انقلاب اساساً برای تشکیل تمدن اسلامی است و این به دست ما باید محقق شود.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۸:۵۵
سوزن دوزی؛ نقش جان بر دل پارچه
هنرمند سوزن‌ دوز در سایه عشق و علاقه و با حوصله‌ طرح‌ های افسونگر و خیال‌پرور خود را نخ و سوزن بر روی پارچه نقش می‌ زند و عاشقانه هنر خود را از جان و دل به نمایش می گذارد.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.