وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

باشعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت؛
سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص)2برگزار شد/ تجمع 25 هزار نفری بسیجیان شیعه و سنی در پایتخت وحدت ایران
همزمان با سراسر کشور سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص)2، با تجمع 25 هزار نفری بسیجیان شیعه و سنی در پایتخت وحدت ایران برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبری تحلیلی طایفه شهنوازی به نقل از روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق. صبح امروز همزمان با سراسر کشور سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص)2، با شعار "وحدت، ایستادگی، پیشرفت" و با حضور 25 هزار نفری بسیجیان شیعه وسنی استان سیستان و بلوچستان در میدان سربازان گمنام امام زمان(عج) زاهدان برگزار شد.
این رزمایش که در قالب تجمع 25 هزار نفری بسیجیان می باشد با هدف اقتدار بسیجیان غیور و نمایش وحدت و ایستادگی جهت ایجاد امید بین مردم و دوستان نظام و همچنین یاس و ناامیدی بین دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی اجرا شد.

دشمن آرزوی نابودی جمهوری اسلامی را با خود به گور خواهد برد
سردار امان اله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در این مراسم با بیان اینکه حضور بسیجیان در تجمع 25 هزار نفری لبیکی به ندای ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام سید علی خامنه ای (مدظله العالی) است، افزود: علی رغم فشارهای دشمنان، حضور بسیجیان در سراسر کشور به ویژه سیستان وبلوچستان نشان داد که ملت ایران پیرو ولایت فقیه هستند.
وی با تاکید بر این مطلب که دشمن آرزوی نابودی جمهوری اسلامی را با خود به گور خواهد برد، گفت: در دوران چهل سال از انقلاب اسلامی ایران همواره پیروز میدان نبرد جمهوری اسلامی ایران بود و همچنان هم خواهد ماند.
فرمانده سپاه سلمان ادامه داد:سازمان بسیج سازندگی با استفاده از ظرفیت عظیم گروه‌های جهادی شیعه و سنی در اقشار مختلف و استفاده از توانمندی های خیرین با داشتن بیش از ۴۳۲گروه جهادی شناسنامه دار با شعار خدمت بی منت در بازه زمانی ۹الی۲۹ شهریور در مرحله اول و سپس تا هفته دفاع مقدس اقداماتی را در دستور کار قرار داده است.
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: مرحله دوم رزمایش همزمان با تاسوعا وعاشورای حسینی برگزار شد که در آن در حوزه مسائل امنیتی یکپارچگی ایجاد کرده تا بتوانیم از ظرفیت این رزمایش به خوبی استفاده کنیم در همین راستا 41 گردان بیت المقدس و 19 گردان کوثر را سازمان دهی کردیم.
گشتاسبی افزود: امروز شاهد مرحله سوم از برگزاری رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) 2 در استان هستیم که با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت و با حضور 25 هزار نفری بسیجیان در حال برگزاری است.

اقتدار بسیجیان، آمریکا را دیوانه کرده است
حجت الاسلام تهرانی زاده‌ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان در ادامه این مراسم ضمن تسلیت ایام به مناسبت سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان گفت: از روح بلند شهدا استمداد می طلبیم تا ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
وی بسیج را مصداق بارز و عینی اخلاص، صداقت، آگاهی و شجاعت دانست و ادامه داد: بسیج یادگار بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و نشان دهنده نگاه بلند ایشان برای استمرار نظام است، چراکه اگر اندیشه و تفکر بسیجی در لایه های مختلف اجتماعی ریشه دواند انقلاب و کشور ما از هجمه های دشمنان بیمه خواهد شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان با بیان اینکه بسیج متعلق به همه آحاد جامعه است و افتخار همه ملت این است که بسیجی هستیم، افزود: جمهوری اسلامی ایران با رهنمودهای مقام معظم رهبری کشوری مقتدر در جهان است و بسیج و بسیجیان پیام آور این اقتدار هستند.
وی با بیان اینکه اقتدار بسیجیان، آمریکا را دیوانه کرده است، گفت: به بیان تحلیلگران آمریکایی ترامپ لوده ترین رئیس جمهور است.
تهرانی زاده در ادامه از بسیجیان خواست تا با رفتار، کردار و اعمال خود بستر ساز ظهور جهانی امام زمان(عج) باشند.

امام خمینی(ره) یک انقلاب دینی و قرآنی برای احیای اسلام پایه گذاری کرد
سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور اظهار کرد: بسیجیان از آغازین روزهای انقلاب تاکنون همواره پشتیبان و مدافع انقلاب بوده و هستند و با حضورشان در تمامی صحنه ها زمینه یاس و ناامیدی را در دل دشمنان ایجاد کرده اند.
وی حضور بسیجیان در تجمع 25 هزار نفری را بستن میثاقی مجدد با آرمان های امام راحل و شهدا مبنی بر اینکه ادامه دهنده راه انقلاب هستیم، افزود و گفت: تقش بسیج مردمی در طول انقلاب اسلامی‌نقشی موثر و تعیین کننده است؛ اگر‌امروز انقلابی داریم‌که در جهان‌می درخشد و همه‌کشورها به آن می بالند به این دلیل است که انقلاب ما انقلابی دینی بود که ‌امام خمینی(ره) آن را پایه گذاری کرد.
 
حضور بسیجیان باعث شکست و ناامیدی دشمنان است
مارانی با بیان اینکه بسیج احیاگر دین و اسلام شد و آن‌را به دنیا‌منتقل کرد، افزود: همان‌طور که امام‌حسین(ع) با ریختن خونش احیاگر دین شد بسیجی نیز احیاگر دین است به گونه ای که علل گرایش کشورهای اروپایی و غیره به اسلام‌، امروز بسیج است زیرا مروج اسلام بوده واحیای دین‌توسط بسیجیان و مردم شریف ایران انجام‌شده است.
وی حضور بسیج در تمامی صحنه ها به ویژه دوران هشت سال دفاع مقدس را عامل شکست و نابودی دشمنان عنوان کرد و ادامه داد: به واسطه اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران دشمن تاکنون در تمامی صحنه های نظامی با شکست مواجه شده است بر همین اساس سعی دارد تا با ورود در عرصه های فرهنگی و اقتصادی به اهداف شوم خود نائل شود که در این زمینه نیز کور خوانده و این آرزو را با خود به گور خواهد برد زیرا حضور بسیجیان مانع رسیدن دشمنان به اهداف و توطئه های شوم شان است.

بسیج زیر‌پرچم انقلاب ایستاده و از‌پرچم اسلام دفاع می‌کند
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور در ادامه به الگوگیری رزمندگان و جوانان از ایثار و فداکاری های شهدا اشاره کرد و گفت: اگر امروز دشمن در سوریه علی رغم کمک های مالی و نظامی موفق نشده به محور مقاومت شکست وارد کند به دلیل مقاومت رزمندگان  در دوران هشت سال دفاع مقدس است، رزمندگانی که از سراسر کشور به ویژه سیستان وبلوچستان در جبهه های حق به مقابله با دشمنان پرداختند و امروز الگویی برای جهانیان شده اند.
وی با بیان اینکه بسیج زیر‌پرچم انقلاب ایستاده و از‌پرچم اسلام دفاع می‌کند، تصریح کرد: شکست امروز دشمن از قدرت و تعصب بسیجیان است که‌‌ مردان و زنان‌بسیجی همواره در کنار انقلاب هستند و از انقلاب دفاع می‌کنند.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور ادامه داد: امروز بسیج به عنوان‌نیروی ذخیره انقلاب و نیرویی عظیم ‌و بابرکت در ایران و در تمام بلاد اسلامی و در کنار‌محور مقاومت ایستاده است تا اینکه این انقلاب را به صاحب اصلی آن برساند.
مارانی با بیان اینکه امروز جهانیان شاهد اقتدار بسیج بوده که این افتخار دوستان و وحشت در دل دشمنان است، افزود: بسیجبان باید ‌تلاش کنند در زیر‌‌پرچم انقلاب و در کنار ولایت ثابت قدم بایستند.

سرویس : استان
تاریخ : ۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۶:۲۸
کد خبر: ۴۲۴۵۶۷
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۹:۴۸
نقش ژاپن در تسلیح صدام و کاهش قدرت دفاعی ایران
ژاپن در کنار کشور‌هایی مثل آمریکا، آلمان، انگلستان و فرانسه به عنوان یکی از کشور‌های حامی صدام در دوران جنگ تحمیلی شناخته می‌شود و اکنون نیز که همانند آن دوران کشور‌های حامی صدام به دنبال محدود کردن ق...
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۹:۲۴
سرلشکر سلامی: باید فاصله حرف و عمل را کم کرد
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه باید با تلاش جهادی فاصله بین حرف و عمل را روز به روز کمتر کرد، گفت: گام دوم انقلاب اساساً برای تشکیل تمدن اسلامی است و این به دست ما باید محقق شود.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۸:۵۵
سوزن دوزی؛ نقش جان بر دل پارچه
هنرمند سوزن‌ دوز در سایه عشق و علاقه و با حوصله‌ طرح‌ های افسونگر و خیال‌پرور خود را نخ و سوزن بر روی پارچه نقش می‌ زند و عاشقانه هنر خود را از جان و دل به نمایش می گذارد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۸:۳۵
«شینزو آبه» با امام خامنه‌ای دیدار کرد
نخست وزیر ژاپن با مقام معظم رهبری دیدار کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۰۷:۳۶
پاسخ رهبر معظم انقلاب به ۵ پرسش کلیدی درباره «اختلال در دستگاه محاسباتی»
ایجاد اختلال در دستگاه محاسباتی در جهتِ تغییر در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری مسئولان کشور با هدف موفقیت در «جنگ اراده‌ها» یکی از موضوعات مهم مطرح شده توسط حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است. ایشان در بُرهه‌های مخ...
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۰۷:۱۴
ترامپ کوچکتر از آن است که بر اراده مردم ایران تاثیر بگذارد/ بادبادک تبلیغات آمریکا ترکید
وزیر اطلاعات با بیان اینکه ترامپ کوچکتر از آن است که بر اراده مردم ایران تاثیر بگذارد، گفت: بادبادک تبلیغات آمریکا ترکید.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۰۶:۵۸
سردار غیب‌پرور‌: دشمنان توان مقابله با ایران را ندارند / در راه پاسداری از انقلاب اسلامی مشکلات را تحمل می‌کنیم
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌گفت: دشمنان در سراسر جهان تهدید می‌کنند اما توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۰۶:۴۹
تمجید رهبر انقلاب از کتاب «دلتنگ نباش!» شرح زندگی شهید قربانی
رهبر انقلاب در جریان دیدار با نویسنده کتاب «دلتنگ نباش»، شرح زندگی شهید قربانی، از این کتاب و قلم نگارنده تقدیر و در ضمن گفتگو با همسر شهید از وی تجلیل کردند.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۲:۱۲
منطقه ماووت و آخرین لحظات حیات آسمانی جانشین معاونت اطلاعات نیروی زمینی سپاه
آمده بود برای مشخص کردن کمینگاه ها اما هنوز چند قدمی نرفته بود که...

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.