وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

ایران اسلامی در کمربند امنیتی و جزیره ای امن قرار دارد/ شهید شوشتری منادی وحدت ش... (۲۰ ساعت و ۳۶ دقیقه پیش) اقدام تروریستی میرجاوه بی پاسخ نخواهد ماند (۲۰ ساعت و ۵۰ دقیقه پیش) مرزبانان ربوده شده در شرایط بی‌هوشی بودند/ دشمن ضربه سختی می‌خورد (۲۰ ساعت و ۵۶ دقیقه پیش) ۱۲ هزار نفردر شبکه فرهنگیاران سپاه سازماندهی شده‌اند (۲۱ ساعت و ۱ دقیقه پیش) برنامه دشمن تصویرسازی غلط از ایران است/در این جنگ پیروز خواهیم شد (۲۱ ساعت و ۷ دقیقه پیش) گفتگوی تلفنی ظریف و وزیر خارجه پاکستان (۲۱ ساعت و ۱۳ دقیقه پیش) صدور قرار برای برخی احضارشدگان پرونده حادثه تروریستی اهواز (۲۲ ساعت و ۱۹ دقیقه پیش) بیش از یک میلیون نفر از روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان تحت پوشش بیمه سلامت ... (۲۲ ساعت و ۲۷ دقیقه پیش) نقش علما و معتمدان در پیشگیری از وقوع جرم (۲۲ ساعت و ۴۰ دقیقه پیش) سردار حاج خوبیار شهنوازی سر طایفه شهنوازی در مورد حمله ناجوانمردانه گروهکهای ترو... (۱ روز و ۱۶ ساعت و ۳۱ دقیقه پیش)
وزیر اطلاعات در کرمان:
تامین امنیت حق آحاد جامعه است
وزیر اطلاعات، تامین امنیت را حق آحاد جامعه و اجرای عدالت را موجب پایداری حق و مایوس شدن دشمنان دانست و گفت: مسئولان نظام اسلامی باید در چارچوب شرع، قانون و اخلاق به مردم خدمت رسانی کنند تا موجبات رضایتمندی آنان فراهم شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبری تحلیلی طایفه شهنوازی به نقل از خبرگزاري جوان. حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علویوزیر اطلاعات عصر شنبه در نشست فوق العاده شورای اداری کرمان و آیین  تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید اطلاعات این استان با تقدیر از تلاش‌های مسئولان کرمان بویژه شورای تامین در ارتقاء امنیت و آسایش مردم گفت: توفیق خدمتگزاری به مردم ایران اسلامی افتخاری سترگ برای مسئولان است.

وی با بیان اینکه حفظ کرامت، خمیرمایه عزت انسان است تصریح کرد: مسئولان باید با خدمت بی منت از این فرصت برای گره گشایی از مشکلات مردم و ارتقاء جایگاه معنوی خود استفاده کنند.

وزیر اطلاعات، تامین امنیت را حق آحاد جامعه و اجرای عدالت را موجب پایداری حق و مایوس شدن دشمنان دانست و افزود: مسئولان نظام اسلامی باید در چارچوب شرع، قانون و اخلاق به مردم خدمت رسانی کنند تا موجبات  رضایتمندی آنان فراهم شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش‌های مدیرکل سابق اطلاعات استان کرمان در پنج سال گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت مجموعه تلاش‌های انجام شده موجب همدلی و همیاری همه بخش‌ها و ارتقاء امنیت پایدار در این استان شده است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی از عملکرد مدیرکل سابق اطلاعات استان کرمان تقدیر و مدیرکل جدید را به عنوان فردی فکور و شایسته معرفی کرد و از مسئولان این استان خواست، همدلی و همکاری سابق را با مدیرکل جدید نیز داشته باشند.
 

یحیی کمالی پور نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست افزود: به عنوان یک قاضی که سال‌ها در این کسوت فعالیت داشته، امروز به نجابت، شرف و غیرت سربازان گمنام امام زمان (عج) درود می‌فرستم، زیرا امروز در استان هیچ باند ناامن کننده سازمان یافته‌ای وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه امنیت حرف اول در عرصه‌های مختلف از جمله اقتصاد، سیاست، فرهنگ، اجتماعی و ... را می‌زند اظهار داشت: در حال حاضر استان کرمان دارای امنیتی در خور تحسین است.

نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز افرادی که بخواهند امنیت کرمان را به خطر بیندازند وجود ندارند اظهار داشت: شاهد امنیت نسبتا پایدار در این استان هستیم و این امنیت را مدیون انسان‌های مخلص، از جان گذشته و بی ادعایی هستیم که همه خدمات آن‌ها در گمنامی است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی  تجمعات در ماه‌های اخیر در کشور اظهار داشت: استان کرمان بهترین کارنامه را در ساماندهی این تجمعات داشته است.

کمالی پور با تاکید بر اینکه تعامل خوبی بین سپاه، نیروی انتظامی، شورای تامین، دستگاه قضایی و ... در استان کرمان وجود دارد عنوان کرد: این تعامل سازنده و کارساز موجب شد به این توفیق دست پیدا کنیم.

محمدجواد فدائی سرپرست استانداری کرماندر شورای فوق العاده اداری استان کرمان و آئین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید اطلاعات استان کرمان افزود: یکی از ویژگی‌های مدیرکل سابق اطلاعات استان کرمان، ترجیح ندادن حب و بغض شخصی، جناحی و گروهی را در کار بود.

وی ادامه داد: امیدواریم افرادی کار اجرایی انجام می‌دهند، کاملا خالصانه و بدون هیچ شبهه‌ای فعالیت کرده و اقدامات آن‌ها همواره بر اساس حق، قانون و عدالت باشد.

سرپرست استانداری کرمان در ادامه سخنان خود گفت: کرمان با ۱۸۳ هزار کیلومتر وسعت، پهناورترین استان کشور به شمار می‌رود و ۱۱.۴ درصد وسعت کشور را به خود اختصاص داده است.

وی جمعیت استان کرمان را سه میلیون و ۱۶۴ هزار و ۷۲۸ نفر ذکر کرد و ادامه داد: استان کرمان چهار درصد جمعیت کشور را در خود جای داده و تراکم جمعیت در هر هکتار در این استان ۱۷ نفر است در حالی که متوسط کشوری ۴۲ نفر در هر هکتار است.

سرپرست استانداری کرمان بیان کرد: استان کرمان دارای ۲۳ شهرستان، ۵۸ بخش، ۱۵۱ دهستان و پنج هزار آبادی دارای سکنه و ۷۲ شهر و نرخ بیکاری در این استان ۱۱۱ و نیم درصد است.

وی با اشاره به اینکه متوسط نرخ بیکاری در کشور ۱۲.۱ است اظهار داشت: در کرمان از نظر درصد نرخ بیکاری وضع بهتری داریم و در مجموع ۱۱۷ هزار نفر در این استان جویای شغل هستند.

فدائی تصریح کرد: در سال گذشته سهمیه ایجاد اشتغال در استان کرمان ۳۴ هزار شغل بود که حدود ۴۰ هزار شغل ایجاد شده، اما پاسخگوی نیاز‌های مردم نیست.

وی با تاکید بر اینکه برنامه‌های دولت نیز در راستای ایجاد اشتغال آنگونه که لازم بوده به انجام نرسیده است گفت: در تبصره ۱۸ اشتغال فراگیر در سال گذشته ۶۱۸ میلیارد تومان سهم استان کرمان بوده که ۴۸ میلیارد تومان جذب شده که معادل هشت درصد کل سهمیه است.

سرپرست استانداری کرمان اظهار کرد: در بخش تسهیلات روستایی و عشایری نیز سهمیه استان ۴۰۸ میلیارد تومان بوده که ۱۲۰ میلیارد تومان به مرحله عقد قرارداد رسیده که ۲۹ درصد کل این تسهیلات را شامل می‌شود.

وی یادآور شد: یکی از مشکلات موجود در مسیر اشتغالزایی این است که قانون بانکداری اسلامی که در سال ۶۲ تصویب شده و باید پنج سال به صورت آزمایشی اجرا می‌شد و پس از آن مورد بازنگری قرار می‌گرفت، همچنان در حال اجرا است و بازنگری لازم در آن انجام نشده است.

وی مشکلات بانکی را یکی از مشکلات موجود در مسیر اشتغالزایی دانست و  ادامه داد: یکی دیگر از چالش‌ها و مشکلات استان کرمان فقر و محرومیت بویژه در جنوب این استان است.

فدائی با اشاره به اینکه استان کرمان پتانسیل و ظرفیت‌های بالقوه بسیار خوبی دارد، گفت: در بخش معدن، این استان به بهشت معادن کشور معروف شده و به لحاظ تعداد شاغلان در بخش معدن، ارزش تولیدات معادن در حال بهره برداری، میزان استخراج، میزان تولید کنسانتره و گندله آهن و مس کاتد در کشور رتبه اول کشوری را داریم و سهم ارزش افزوده بخش معدن در کشور به جز نفت ۳۷.۸ درصد و متعلق به استان کرمان است.

وی ادامه داد: سهم ارزش افزوده بخش کشاورزی کرمان از کشور هفت درصد است و این استان در تولید پسته، خرما، محصولات گلخانه‌ای و محصولات جالیزی رتبه اول و در تولید گردو و گل محمدی رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.

سرپرست استانداری کرمان تاکید کرد: در حوزه صنعت اگر چه کرمان، استانی  صنعتی به شمار نمی‌رود، اما صنایع بسیار بزرگی با توان صادراتی بالا از جمله مس، خودروسازی، آهن، فولاد و لاستیک دارد به عنوان مثال در سال گذشته ۱۱۰ هزار خودرو در این استان تولید شده که هفت درصد خودروی تولیدی کشور را شامل می‌شود.

فدائی اظهار داشت: استان کرمان در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، هفت اثر ثبت جهانی را در خود جای داده که معادل ۲۰ درصد آثار ثبت جهانی شده کشور است.

وی یادآور شد: ۶۵۱ اثر ثبت ملی، ۲۲۴ اثر فرهنگی مرمت شده و ۳۹ منطقه گردشگری نیز در استان کرمان وجود دارد.

وی به چالش‌های پیش روی کرمان نیز اشاره و با بیان اینکه خشکسالی یکی از مشکلات پیش روی این استان به شمار می‌رود اظهار داشت: استان کرمان سال‌های متمادی با خشکسالی روبرو بوده است و در بازه زمانی مهرماه سال گذشته تا مهرماه امسال ۶۵.۵ درصد نسبت به متوسط درازمدت و ۶۸.۲ نسبت به سال آبی قبل از آن کاهش بازندگی داشته است و در حال حاضر ۸۵۰ روستا به صورت سیار آبرسانی می‌شود.

سرپرست استانداری کرمان با تاکید بر اینکه تعداد زیادی از چشمه‌ها و قنوات این استان یا خشک شده و یا با کاهش آبدهی روبرو است گفت: مشکلات ناشی از خشکالی مشکلات امنیتی و نزاع‌های محلی نیز ایجاد کرده است.

فدائی اظهارکرد: پروژه‌های متعددی برای آبرسانی به استان کرمان اجرایی شده که برخی از آن‌ها به دلایلی از جمله تامین مالی و مسائل دیگری با مشکل روبرو شده است.

وی با اشاره به اینکه ۳۴ هزار حلقه چاه در استان کرمان وجود دارد که از این تعداد ۱۱ هزار حلقه غیرمجاز است گفت: برخورد با این چاه‌ها نیز معضلات و مشکلاتی را دارد و کنترل بهره برداری از این چاه‌ها نیز به شکلی که باید، صورت نمی‌گیرد.

سرپرست استانداری کرمان اظهار کرد: بر اساس ماده ۱۲ قانون عادلانه توزیع آب این چاه‌ها باید به کنتور حجمی مجهز شود که فقط چهار هزار حلقه چاه به این کنتور‌ها مجهز شده است.

وی گفت: ۳۸۲ هزار نفر تحت پوشش نهاد‌های حمایتی هستند و برنامه‌های متعددی برای رفع محرومیت جزء اولویت‌های اصلی دولت و استان قرار گرفته است و بخشی از ناامنی‌های استان از این مشکل سرچشمه می‌گیرد.

فدائی در ادامه افزود: از مجموع یک هزار و ۶۳۲ واحد صنعتی در استان کرمان، ۳۸۲ واحد غیرفعال و ۵۲۴ واحد نیمه فعال و در مجموع حدود ۶۰ درصد نیمه فعال یا غیرفعال است.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان موفقیت‌های زیادی نیز در حوزه‌های امنیتی داشته است گفت: وجود اتباع خارجی یکی دیگر از مشکلات این استان است.

وی افزود: ۳۵۰ هزار تبعه بیگانه در استان کرمان حضور دارند که ۱۰ درصد جمعیت استان را شامل می‌شود و از این تعداد، ۲۰۰ هزار نفر غیرمجاز هستند.

سرویس : اخبار
تاریخ : ۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۷:۳۱
کد خبر: ۴۲۴۵۷۶
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۸:۰۶
در نهمین سالگرد شهدای وحدت مطرح شد:
ایران اسلامی در کمربند امنیتی و جزیره ای امن قرار دارد/ شهید شوشتری منادی وحدت شیعه و سنی بود
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ایران اسلامی در کمربند امنیتی و جزیره ای امن قرار دارد، گفت: به کوری چشم دشمنان، ملت ایران آماده برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقل...
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۵۲
سردار فضلی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت:
اقدام تروریستی میرجاوه بی پاسخ نخواهد ماند
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: گروهک های تروریستی و افراد ضد انقلاب باید به خوبی بدانند که هیچ اقدام آن ها بی ‏پاسخ نخواهد ماند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۴۶
فرمانده سپاه:
مرزبانان ربوده شده در شرایط بی‌هوشی بودند/ دشمن ضربه سختی می‌خورد
فرمانده سپاه پاسداران از ربوده شدن تعدادی مرزبان در شرایط بی‌هوشی خبر داد و گفت: در عملیاتی از سوی دشمنان متأسفانه تعدادی از مأموران هنگ مرزی و بسیجیان در میرجاوه ربوده شدند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۴۱
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه:
۱۲ هزار نفردر شبکه فرهنگیاران سپاه سازماندهی شده‌اند
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: ۱۲ هزار فرهنگیار در هفت عرصه در شبکه فرهنگیاران سپاه سازماندهی شده‌اند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۳۶
رهبر انقلاب در دیدار نخبگان علمی کشور:
برنامه دشمن تصویرسازی غلط از ایران است/در این جنگ پیروز خواهیم شد
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: تصویرسازی غلط مهمترین کار امروز دشمن برای اغوای افکار عمومی جهان و ایران است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۲۹
به منظور پیگیری حادثه تروریستی میرجاوه صورت گرفت؛
گفتگوی تلفنی ظریف و وزیر خارجه پاکستان
وزیر امور خارجه کشورمان بعد از ظهر امروز در تماسی تلفنی با وزیر خارجه پاکستان، اقدامات سریع و جدی دولت این کشور را برای آزادی نیروهای ایرانی از چنگال تروریست ها خواستار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۶:۲۳
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح
صدور قرار برای برخی احضارشدگان پرونده حادثه تروریستی اهواز
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از صدور قرار برای برخی از افراد احضارشده در پرونده حادثه تروریستی اهواز خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۶:۱۵
مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت:
بیش از یک میلیون نفر از روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند
مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از افراد زیرپوشش بیمه سلامت در سیستان و بلوچستان را روستاییان و عشایر تشکیل می‌دهند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۶:۰۲
نقش علما و معتمدان در پیشگیری از وقوع جرم
نقش علما و معتمدان در پیشگیری از وقوع جرم
معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه بر نقش علما و معتمدان در پیشگیری از وقوع جرم تاکید کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۲۲:۱۱
بیانیه سردار طایفه شهنوازی ضمن محکومیت حمله تروریستی به پاسگاه مرزی لولکدان میرجاوه /ربودن مرزبانان. بسیجیان طرح امنیت بومی توسط تروریست ها
سردار حاج خوبیار شهنوازی سر طایفه شهنوازی در مورد حمله ناجوانمردانه گروهکهای تروریستی ومعاند نظام و انقلاب و جیره خواران بیگانگان و استبکار جهانی در حمله به پاسگاه های مرزی در منطقه مرزی میرجاوه
بیانیه سردار طایفه شهنوازی ضمن محکومیت حمله تروریستی به پاسگاه مرزی لولکدان میرجاوه /ربودن مرزبانان. بسیجیان طرح امنیت بومی توسط تروریست ها

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.