وبسایت خبری
امروز: جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

همه می آئیم::
دعوت علما و روحانیون اهل سنت و تشیع برای حضور در راهپیمایی 13 آبان/شعار «مرگ بر آمریکا» حذف شدنی نیست
علما و روحانیون اهل سنت و تشیع سیستان وبلوچستان ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی 13 آبان گفتند: مردم در این راهپیمایی با شعارهای کوبنده مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبری تحلیلی طایفه شهنوازی به نقل از عصر هامون راهپیمایی ضد استکباری سیزدهم آبان، نمایشی از وحدت و همدلی همه اقوام ایران اسلامی بوده و وظیفه ای شرعی هر مسلمانی است که برای نقش بر آب کردن توطئه دشمنان و اعلام نفرت از شیطان بزرگ، در راهپیمایی 13 آبان شرکت کنند.
در همین راستا علما و روحانیون اهل سنت و تشیع سیستان وبلوچستان ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی 13 آبان گفتند: مردم شیعه و سنی پایتخت کشور همراه و همگام با سایر هموطنان با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب حضوری گسترده و باشکوه در راهپیمایی خواهند داشت.
 
مردم ایران با روحیه ای انقلابی در مقابل دسیسه های استکبار می ایستند
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو  گفت: دولت آمریکا سعی دارد تا با فشار اقتصادی و اعمال تحریم های ظالمانه، روحیه انقلاب ملت ایران را تضعیف کند اما ملت ما 13 آبان امسال را باشکوه تر از گذشته برگزار می کند.
وی بیان کرد:اگرچه دولت آمریکا جنگ روانی و اقتصادی گسترده ای را علیه کشور شروع کرده اما ملت ما همان ملت شجاع و انقلابی 13 آبان 58 هستند که لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند و با همان روحیه انقلابی در مقابل دسیسه های استکبار می ایستند.
به گفته امام جمعه اهل سنت میرجاوه امسال با توجه به هجمه های گسترده دشمنان، حضور مردم انقلابی و دانش آموزان و دانشجویان باید پرشورتر از گذشته باشد تا مشت محکمی در دهان آمریکا، ایادی آن و دشمنان نظام باشد.
 
آمریکا دشمن همیشگی ملت ایران است
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: دولت آمریکا از گذشته تاکنون به دنبال دشمنی با جمهوری اسلامی بوده است اکنون نیز با افزایش تحریم ها سعی دارد تا ملت ما را مایوس کند اما مردم ما با اقتدار 40 سالگی انقلاب را جشن خواهند گرفت و دولت و ملت در کنار هم در مقابل این فشارهای اقتصادی ایستادگی می کنند.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه تاکید کرد: آمریکا دشمن همیشگی ملت ایران است و همواره به دنبال جنگ افروزی و چپاول سایر کشورها برای دستیابی به ثروت ها ونفت سایر آنهاست و هرگز دست از این خوی استکباری خود نخواهد کشید.
 
حضور فعال در راهپیمایی 13 آبان نشانه بالندگی و زنده بودن انقلاب اسلامی ایران است
مولوی عبدالرحمن ترنجزر امام جمعه اهل سنت چابهار در گفت و گواظهار کرد: ۱۳ آبان به‏ عنوان نماد اعتراض و مقاومت ملت مسلمان ايران در برابر زورگويى، زياده‏ خواهى، مداخله جويی و افزون‏ طلبى مستكبران به‏ ويژه آمريكاى جنايتكار است.
وی با اشاره به اینکه حضور ما در راهپیمایی نشانه بالندگی و زنده بودن انقلاب اسلامی است، گفت: شعار «مرگ بر آمریکا»، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی است و حذف نمی شود.
وی افزود: حضور در راهپیمایی 13 آبان به ویژه در شرایط فعلی به خاطر دفاع از نظام و ارزش های انقلاب اسلامی و ظیفه همگانی است تا بتوانیم دین خود را به شهدا ادا کرده و وظیفه خود را نسبت به انقلاب به نحو احسن انجام دهیم.
 
شعار مرگ بر آمریکا رمز نابودی استکبار جهانی است
مدیر انجمن اهل قلم بلوچ چابهار گفت: 13 آبان يادآور حوادث مهمی است که در شکل‌گيری انقلاب اسلامی و بيرون راندن استکبار جهانی از ايران نقش تأثيرگذاری داشته است.
مولوی سید محمد درتکیده، شهروندان را به حضور پرشور و گسترده، در تظاهرات ضداستکباری یوم‌الله سیزدهم آبان دعوت کرد و گفت: از عموم مردم خواستاریم تا با بصیرت، آگاهی ترفندها و توطئه‌های شوم دشمنان در ضربه زدن به ارکان نظام اسلامی و وحدت‌امت واحده را بشناسند و خنثی سازند.
وی بیان کرد: این حضور بار دیگر ندای استکبارستیزی ملت ایران را رساتر از گذشته به گوش جهانیان می‌رساند
 
 13 آبان میعادگاه ظلم‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است
حجت السلام داوود صیادی روحانی مسجد امام حسین (ع) گفت: 13 آبان سرشار از روح پايداری، فداکاری و مقاومت جوانان رشيد و غيور ايران اسلامی در مبارزه عليه قدرت‌های شيطانی و استکبار جهانی است.
وی با اشاره به اینکه امام (ره) همواره تاکید بر مبارزه با استکبار داشتند بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که کار حسینی امروز ایستادگی در برابر دنیای پوشالی استکبار است و به این ترتیب وظیفه هر مسلمانی است که به تاسی از تمامی رزمندگان و ایثارگران امت واحده اسلام به مبارزه با ظلم و دفاع از کیان این مرز‌و‌بوم بپردازند.
 
همه با هم در راهپیمایی شرکت خواهیم کرد
امام جمعه اهل سنت شهر نگور گفت: ما در آستانه روز مبارزه با استکبار جهانی قرار داریم و برای رسوا کردن آمريکا وهم پيمانانش بار ديگر با فريادهايمان با آرمان های شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجديد ميثاق خواهيم داشت.
مولوی عبدالرحمن عارفی افزود: با حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان باید استحکام و وحدت ملت عزیزمان را به جهانیان نشان بدهیم و ثابت کنیم که ایمان و تقوای و حدت ما مهم‌تر از هر چیز دیگری است و همه برای حفظ کشور و آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش می‌کنیم.
 
دشمنان شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در راهپیمایی کوبنده تر خواهند شنید
شهرستان چابهار گفت: تجربه نشان داده است هر زمان آمریکا بر علیه ملت شجاع و دولت مقتدر ایران حرفی را زده است مردم ما متحدتر و انسجام بیشتری گرفتند.
حجت السلام علی رشیدی افزود: امسال نیز به حول قوه الهی شاهد حضور با شکوه اقشار مختلف مردم مخصوصا دانشجویان و دانش آموزان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان خواهیم بود که امسال قطعنا دشمنان ما شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را کوبنده تر خواهند شنید.
وی بیان کرد: از ملت استکبارستیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می کنیم تا با حضور انقلابی و گسترده خود در تظاهرات ضد استکبار یوم الله سیزدهم آبان ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی و آرمان‌های شهدا مهر تأییدی مجدد زنند.
 
مشت محکم مردم جنوب شرق به دهان یاوه گویان جهان
مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در گفت و گو اظهار کرد: روز ۱۳ آبان روز همبستگی و توانمندی ملت ایران مقابل ظلم ظالمان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی افزود: با امید به خدا ۱۳ آبان پیش رو روز پیروزی ملت ایران مقابل تحریم های ظالمانه ای خواهد بود که امریکا وصف کرده است.
امام جمعه اهل سنت مهرستان گفت: مردم این خطه از کشور برای برگزاری هر چه با شکوتر شدن راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان مشارکت خواهند داشت تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان  ظالمان باشد.
مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه موقت اهل سنت جالق  ضمن دعوت از تمامی آحاد مردم چه شیعه و‌ سنی، ارمنی و غیره در راهپمایی روز ۱۳۳ آبان، گفت: راهپیمایی سال جاری بسیار گسترده تر نسبت به سال های گذشته برگزار خواهد شد تا یک جواب دندان شکن و محکم به دشمنان باشد.
وی افزود: در این راهپیمایی قوم بلوچ و اهل سنت حضور گسترده خواهند داشت و یک راهپیمایی پر شور، با شکوه و با احساس را به نمایش خواهیم گذاشت.
 
13 آبان روز افتخار ایرانیان و شکست توطئه های سران آمریکایی است
حجت الاسلام غلامرضا دهقان امام جمعه شهرستان خاش اظهار کرد: آمریکایی ها امسال نیز بعد از گذشت چهل سال ظلم و زورگویی از پیمان نامه برجام خارج شده و در 2 مرحله تحریم های ظالمانه علیه ملت و دولت ایران وضع کرده اند بنابراین شرکت اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 13 آبان پرشور و باشکوه تر از قبل خواهد بود.
وی بیان کرد: صدای مرگ بر آمریکا با هدف دفاع از مظلومان دنیا همواره مورد توجه ملت ایران است.
امام جمعه خاش ادامه داد: 13 آبان روز افتخار ایرانیان و شکست توطئه های سران آمریکایی است.
وی اظهار داشت: شیعه و سنی خاش همراه و همگام با سایر هموطنان با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب حضوری گسترده و باشکوه در راهپیمایی خواهند داشت.
مولوی محمدعلی شهنوازی امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش نیز گفت: در چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی همواره شاهد حضور همه جانبه مردم در تمام صحنه های نظام اسلامی بوده و هستیم.

سرویس : استان
تاریخ : ۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۱۳:۴۷
کد خبر: ۴۲۴۶۹۳
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۱:۲۱
بیانیه سردار مارانی؛
پیام دانشجویان موجب دلگرمی مرزداران وطن شد/انتقام خون عزیزان مان را از دولت های تروریست خواهیم گرفت
سردار مارانی طی بیانیه ای با تقدیر از دانشجویان انقلابی و سنگرداران عرصه علم و فرهنگ، گفت: ان شاالله به مدد حضرت حق انتقام خون عزیزان مان را از دولت های تروریست پرور منطقه خواهیم گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۱:۱۲
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق:
مبارزه با تفکرات تکفیری یک ضرورت برای علمای اسلام است
- فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: مبارزه با تفکرات ضد اسلامی یک ضرورت است که در این راه نقش علمای دین بسیار موثر است.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۱:۰۵
رهبر انقلاب گفتند:
برخی ضعف خودرا به ملت نسبت می‌دهند/مسئولان مراقب خدعه اروپا باشند
رهبر معظم انقلاب فرمودند: یک عده خودشان ضعیف شده‌اند و می‌گویند انقلاب ضعیف شده، آنان ضعف‌های خود را به ملت نسبت می‌دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۰:۵۷
سردار پاکپور:
سرنخ عوامل حادثه زاهدان یک «زن» بود/ حضور دو پاکستانی در تیم ترور
فرمانده نیروی زمینی سپاه با تشریح عملیات شناسایی عوامل حادثه تروریستی زاهدان گفت:دو نفر از عناصری که در این تیم تروریستی حضور داشتند، پاکستانی بودند و عامل انتحاری هم فردی پاکستانی بود.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۰:۵۰
حجت‌الاسلام حاجی صادقی:
قرار گذاشتیم در مقابل هر شهید سپاه، ۱۰تروریست را به هلاکت برسانیم
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: انتقام از عوامل تروریستی به موقع انجام خواهد شد و قرار گذاشته‌ایم که در مقابل هر شهید، ۱۰ نفر از آنها را به هلاکت برسانیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۰:۴۵
با حضور سرلشکر سلیمانی و فرماندهان نظامی؛
مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان برگزار شد
مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان صبح امروز(سه‌شنبه) در حسینیه ستاد نیروی زمینی سپاه در تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۰:۳۷
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:
ادعای دشمن در ایجاد اخلال در سیستم موشکی ایران دروغ است
فرمانده هوافضای سپاه درباره ادعای دشمن در ایجاد اخلال در سیستم موشکی ایران است، خطاب به آنان گفت: اگر راست می گویید پس چرا به دنبال مذاکره موشکی هستید و این یعنی حرف شما دروغ است.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۰:۳۰
طی اطلاعیه‌ای اعلام شد؛
انتقام سپاه از عوامل حادثه زاهدان/خانه‌ تیمی تروریست‌ها متلاشی شد
سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای از اقدام قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در شناسایی و متلاشی کردن خانه‌های تیمی عوامل جنایت تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان، در سراوان و خاش و دستگیری آنان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۰
۷ مرزبان ربوده‌شده در مرز میرجاوه سالم هستند/دولت پاکستان متعهد به پاکسازی ‌‌تروریست‌ها شد
نماینده مردم خاش در مجلس با اشاره به اینکه از مجموع ۱۲ مرزبان ربوده‌شده ۷ نفر همچنان در بند تروریست‌ها هستند گفت: دولت پاکستان متعهد شده تا نقاط آلوده به حضور اشرار را با درایت پاکسازی کند تا به مرزبا...
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۷
افتتاح بیش از 3 هزار طرح بنیاد برکت در سیستان و بلوچستان
سه هزار و 878 طرح بنیاد برکت در سیستان و بلوچستان با بیش از 310 میلیارد تومان سرمایه گذاری از طریق ویدئو کنفرانس در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان و استاندار در این استان افتتاح شد...

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.