وبسایت خبری
امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

باید قلمرو اقتدارمان را از منطقه به جهان گسترش دهیم (۱۹ ساعت و ۲۹ دقیقه پیش) فتوای رهبر انقلاب درباره احکام شرعی مسابقات و دریافت پول اعلام شد (۱۹ ساعت و ۳۷ دقیقه پیش) سیل بند ۷۰۰ متری در منطقه بردسکن توسط سپاه احداث شد (۱۹ ساعت و ۴۴ دقیقه پیش) سخنگوی ‌ارشد نیروهای مسلح: ‌‌هیچ‌گاه جبهه تدافعی مقابل آمریکا نداریم / به‌مراتب ... (۱۹ ساعت و ۵۹ دقیقه پیش) کشف بزرگترین محموله شیشه در شرق کشور (۲۰ ساعت و ۱۰ دقیقه پیش) اعزام کاروان "خدمت و امداد" سپاه به مناطق سیل زده سیستان/ تا آخرین لحظه در کنار ... (۲۰ ساعت و ۱۵ دقیقه پیش) اقدام فوری سپاه برای نجات روستاهای درگیر سیلاب/ ساخت دایک یک کیلومتری با 70درصد ... (۲ روز و ۲۲ ساعت و ۳۱ دقیقه پیش) شوق پرواز (۲ روز و ۲۲ ساعت و ۳۷ دقیقه پیش) روستاهای در معرض سیلاب سیستان با دایک حفاظتی سپاه محافظت شدند (۲ روز و ۲۲ ساعت و ۴۵ دقیقه پیش) مجلس «سنتکام» را تروریست اعلام کرد/ وظایف دولت برای اقدام متقابل (۲ روز و ۲۲ ساعت و ۵۴ دقیقه پیش)
در دیدار با سردار مارانی عنوان شد؛
هر ایرانی یک پاسدار انقلابی/ملت و دولت حامی سپاه هستند/تمامی ملت ها به خوبی میدانند آمریکا حامی تروریست جهانی است
فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی،مسئولین، معلمان و سران طوایف سیستان و بلوچستان در دیدار با فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه منطقه ای جنوب شرق کشور، حمایتشان از سپاه پاسدارن را اعلام کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى خبرئ تحلیلی طایفه شهنوازی به نقل از عصر هامون ، به مناسبت میلاد با برکت امام حسین(ع) و روز پاسدار جمعی از فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی،مسئولین، معلمان و سران طوایف سیستان و بلوچستان با فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه منطقه ای جنوب شرق کشور دیدار کرده و ضمن اعلام حمایت از این ارگان انقلابی، آمریکا را دشمن شماره یک ملت ایران دانستند.

سپاه و بسیج تا ابد پشت ملت ایران و انقلاب ایستاده است
در این دیدار سردار محمد مارانی با تبریک این روز خدمت محضر ملت شریف ایران و تمامی مسلمین جهان، اظهار کرد: همه ما بسیجی و پاسدار انقلاب هستیم و همواره با قدرت پشت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده ایم.

وی افزود: وحدت و همدلی اقشار مختلف ملت ایران در سیستان و بلوچستان و دیگر استان های ایران اسلامی قابل قبول بوده و امیدوارییم روز به روز بر این وحدت و یک دلی افزوده شود، این دوستی و همدلی ملت شریف ایران اسلامی قابل تقدیر است.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه منطقه ای جنوب شرق کشور با تاکید بر اینکه مردم این استان فارغ از هر لباس، قومیت و مذهبی یک دل و همگام برای حمایت از انقلاب تلاش می کنند، بیان کرد: بسیاری از جوانان و نوجوانان امروز کشور دوران دفاع مقدس و انقلاب را به یاد نداشته و آن زمان را درک نکرده اند و این وظیفه شما نخبگان، مسئولین و سران طوایف است تا با معرفی آن دوران به جوانان کشور کمک کنید تا در کنار تحصیل علم از فرهنگ غنی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  نیز بهره مند شوند.

وی ادامه داد: دشمنان همواره مشغول نقشه چینی و انجام اقدامات خصمانه هستند و میبینیم که سپاه را در جمع گروه های تروریستی قرار می دهد اما اعتبار سپاه در کشور و منطقه را نمی داند، بی شک این اقدامات خالصانه بسیج و سپاه در ایران و منطقه موجب می شود تا اقدامات دشمنان نه تنها به این ارگان انقلابی ضربه ای وارد نکند بلکه اعتبار سپاه بیش از پیش در میان مردم ایران و جهان به خصوص نسل جوان افزایش پیدا کند.

ملت های جهان می دانند چه کسی حامی تروریست و تروریست پرور است
سردار مارانی گفت: این واقعیتی است که نمی توان آن را انکار کرد، اصلا شب تا صبح این افراد بیاییند و بگویند که سپاه تروریست است، دنیا که می داند چه کسی داعش را خلق کرده چه دولتی القاعده را به وجود آورده است و چه کسانی پشت حمایت از تمامی اقدامات تروریستی در جهان هستند.

وی خاطرنشان کرد: مردم چشمشان باز است و جامعه ها و کشورها بیدار هستند و میبینند چه خبر است این اسلام گرایی و اسلام خواهی که در جامعه غرب اتفاق می افتد ناشی از همین اقدامات خوب انقلاب اسلامی است که موجب بیدارلی ملت ها گشته دشمنان را به هراس انداخته است حرکت های اسلامی که امروزه در عراق، یمن، سوریه، لبنان، فلسطین و کشورهای افریقایی، آمریکایی و اروپایی مشاهده می کنیم به برکت همین انقلاب اسلامی و تفکر ناب آن شکل گرفته اند.

همه ملت ایران سپاهی هستند
سلطانعلی میر نیز در این دیدار با گرامیداشت میلاد با برکت امام حسین(ع) و روز پاسدار، اظهار کرد:  امروز به نیابت از بیش از 27هزار دانشجو، استاد و کارمند دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان از سپاه قدردانیم بی تردید تمامی شکست هایی که در این چهل سال متوجه دشمنان ما شده و نقشه های آنان را نقش بر آب کرده نتیجه فعالیت شبانه روزی و خالصانه شما سبز پوشان انقلاب اسلامی است.

وی افزود: نقش سپاه در ایران اسلامی غیرقابل انکار است، به همین دلیل نیز امروز می بینیم دشمنان نمی توانند این عظمت و بزرگی را تحمل کنند اما باید بدانند تمامی سخنان آنان و راهبردهایی که در این چهار دهه داشته و خواهند داشت راه به جایی نخواهد برد و بی شک جایگاه و نقش عزیزان پاسدار که جز خدا به هیچ چیزی فکر نمی‌کنند را در منطقه و کشور افزایش خواهد داد و مثال همان ضرب المثلی است که گر خدا خواهد عدو شود سبب خیر، و سخنان ترامپ دیوانه و دولت فاسد آمریکا تنها بر محبوبیت این ارگان انقلابی خواهد افزود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه امروز همه ایران یک صدا خود را سپاهی می‌دانند، گفت: امروز همه مردم ایران یک صدا فریاد من سپاهیم سرداده و شبکه های اجتماعی پر شده است از جوانان و نوجوانانی که با انتشار تصاویری از لباس های سبز و مقدس سپاه خود را پاسدار انقلاب می دانند و این همان دلیل روشن فهم و بصیرت بالای این مردم است که چشم دشمنان را کور کرده است.

همه نیروهای نظامی و انتظامی کشور حامی سپاه هستند
سردار محمد قنبری هم در این دیدار با تبریک روز پاسدار و میلاد با سعادت سیدالشهدا(ص)، اظهار کرد: امروز روزی است که حقانیت سپاه را به نمایش گذاشته و پوزه دشمنان به خاک مالیده شده که در چنین روزی در اقدامی خصمانه این ارگان مقدس را در جمع گروه های تروریستی جای دادند که نشان دهنده این حقیقت است که سپاه پاسداران چقدر برای ایران اسلامی مهم است و آن جمله تاریخی امام راحل که فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود امروز تحقق پیدا کرده است.

وی ادامه داد: دشمنان با این اقدام بی خردانه خود نشان دادند که چه قدر با ملت ایران دشمنی دارند.
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه امروزه افتخار هر ایرانی سپاه پاسداران است، بیان کرد: همه ما و همه کسانی که به انقلاب اسلامی خدمت می کنند و قدمی در این راه بر میدارند افتخار می کنند که کلمه پاسدار انقلاب به آنان خطاب شود و افتخار ماست که در خدمت سپاه به این ملت و انقلاب خدمت کنند.

دولت حامی سپاه پاسداران است
محمد هادی مرعشی نیز در این مراسم با گرامی داشت روز پاسدار، گفت: همه ما نیروهای دولتی افتخار می کنیم که در کنار سپاه بوده و برای رسیدن به هدفی مشترک قدم بر می داریم.
وی افزود: اقدامات سپاه در سیستان و بلوچستان و دیگر نقاط ایران موجب شده تا در امنیت کامل بتوانیم زندگی کنیم.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان با ابلاغ سلام وزیر کشور و استاندار استان به سردار مارانی، فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه منطقه ای جنوب شرق کشور، خاطرنشان کرد: این بزرگترین افتخار ماست که بتوانیم در کنار پاسداران انقلاب برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنیم و به دشمنان بگوییم که با چنین اقداماتی نمی توانند سپاه را از دل مردم خارج کنند.

اقدام دولت آمریکا بر محبوبیت سپاه افزود
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان هم با تاکید بر اینکه دولت آمریکا با این اقدام خود را نابود کرد، گفت: ترامپ حتی به گزارشات موسسات و ارگان های امنیتی خود نیز توجه نمی کند و شناختشان حتی از موسسات پژوهشی خودشان نیز اندک است.

وی افزود: سران دولت آمریکا هیچ شناختی از ایران نداشته و همین اقدام کورکورانه آنان نشان داد که هیچ چیزی از کشورمان نمی دانند و تنها خودشان را تخریب کردند و بی شک این عنایتی بود که خدا به ما داشت و موجب همبستگی بیشتر مردم، دولت و سپاه شد.

علی زینی وند تصریح کرد: اقدامات سپاه در سیل اخیر موجب شده تا بیش از پیش این ارگان انقلابی در میان مردم محبوب شود و این اقدام دولت آمریکا نیز بیش از پیش بر محبوبیت سپاه خواهد افزود.

سرویس : اخبار
تاریخ : ۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۵:۴۷
کد خبر: ۴۲۵۰۳۴
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۲/۵ - ۲۱:۰۷
باید قلمرو اقتدارمان را از منطقه به جهان گسترش دهیم
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: باید قلمرو اقتدارمان را از منطقه به جهان گسترش دهیم تا نقطه امنی برای دشمن در سراسر جهان وجود نداشته باشد.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۲۰:۵۹
فتوای رهبر انقلاب درباره احکام شرعی مسابقات و دریافت پول اعلام شد
پاسخ حضرت آیت الله خامنه ای به استفتایی درباره احکام شرعی مسابقات و دریافت پول اعلام شد.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۲۰:۵۲
سردار پاکپور:
سیل بند ۷۰۰ متری در منطقه بردسکن توسط سپاه احداث شد
فرمانده نیروی زمینی سپاه از احداث دژی به طول ۷۰۰ متر در منطقه بردسکن استان خراسان رضوی برای مقابله با سیلاب خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۲۰:۳۷
سخنگوی ‌ارشد نیروهای مسلح: ‌‌هیچ‌گاه جبهه تدافعی مقابل آمریکا نداریم / به‌مراتب قوی‌تر از ابتدای انقلاب هستیم‌
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان "هیچ‌گاه جبهه تدافعی مقابل آمریکا نداریم و اسرائیل را به‌عنوان کشور نمی‌شناسیم"، گفت: مقابل آمریکا حرف از دفاع نمی‌زنیم بلکه خرخره آمریکا را م...
۱۳۹۸/۲/۵ - ۲۰:۲۷
مدیر کل اطلاعات سیستان و بلوچستان خبر داد:
کشف بزرگترین محموله شیشه در شرق کشور
بزرگترین محموله مواد مخدر صنعتی شیشه با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در شرق کشور کشف شد.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۲۰:۲۱
جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خبر داد:
اعزام کاروان "خدمت و امداد" سپاه به مناطق سیل زده سیستان/ تا آخرین لحظه در کنار مردم خواهیم بود
جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از اعزام کاروان خدمت و امداد به مناطق سیل زده سیستان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۸:۰۵
اقدام فوری سپاه برای نجات روستاهای درگیر سیلاب/ ساخت دایک یک کیلومتری با 70درصد پیشرفت فیزیکی در هیرمند
فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس نزسا گفت: احداث دایک جدید در شهرستان هیرمند و در محل رودخانه نیاتک سریع ترین و بهترین تصمیم برای بهبود بحران است که ساخت آن توسط سپاه تاکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اس...
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۷:۵۹
شوق پرواز
شهید حسن عشوری، اولین شهید وزارت اطلاعات در مبارزه با گروهک های تکفیری_ تروریستی بود که طی عملیاتی در چابهار به درجه رفیع شهادت نائل شد.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۷:۵۲
سردار مارانی:
روستاهای در معرض سیلاب سیستان با دایک حفاظتی سپاه محافظت شدند
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: با تلاش نیروهای سپاه دایک رودخانه «نیاتک» که در پی ورود سیلاب دچار شکستگی شده بود، رفع نقص شد.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۷:۴۲
طرح مجلس علیه آمریکا؛
مجلس «سنتکام» را تروریست اعلام کرد/ وظایف دولت برای اقدام متقابل
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب مواد طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا، نیروهای فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) را تروریست اعلام کردند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.