وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

سران طوایف سیستان و بلوچستان اقدام اخیرآمریکا را محکوم کردند
شماری از سران، بزرگان و ریش سفیدان طوایف و قبایل و علمای شیعه وسنی سیستان و بلوچستان اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروههای تروریستی را محکوم و یک بار دیگر حمایت و پشتیبانی قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى تحلیلی خبری طایفه شهنوازی به نقل از ایرنا سران طوایف و علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در دیدار با فرمانده سپاه سلمان استان با اعلام اعتراض به اقدام خصمانه آمریکا نسبت به قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست گروه های تروریستی و اعلام حمایت مردم، علما و سران طوایف منطقه از سپاه، این اقدام دولت آمریکا را خارج از موازین بین المللی دانستند.دولت ترامپ بزرگترین اشتباه تاریخ امریکا را مرتکب شد
 در این دیدار یکی از جانبازان دفاع مقدس با اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دولت ترامپ از زمان آغاز به کار اشتباهات بسیاری مرتکب شده که سه اشتباه استراتژیک آن مهمتر از بقیه بود و موجب شد تا همگان به عدم تعادل روانی رئیس جمهور امریکا پی ببرند.
 
وی افزود: اولین اشتباه استراتژیک وی همان انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس بود و دومین اشتباه نیز الحاق بلندی های جولان به رژیم صهیونیستی بود اما بزرگترین اشتباه ترام همان قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی می باشد که موجب خشم ملت ایران و جهان شده است.

کدالی با تاکید بر اینکه دنیا به خوبی می داند چه کسی تروریست بوده و چه کسی دشمن تروریست هاست، آمریکا خود به وجود آورنده داعش و بسیاری از گروه های تروریستی جهان بوده و حتی به صورت مستقیم نیز دست به اقدامات ضد بشری و تروریستی بسیاری زده اما سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی از آغازین روزهای تاسیس تاکنون همواره در برابر گروه های تروریستی قدعلم کرده و مردانه جنگیده است.

وی ادامه داد: صرفا یک شخص دیوانه نمی تواند نام پر آوازه سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی را لکه دار کند چرا که ملت های جهان به خوبی این ارگان مردمی و انقلابی را می شناسند و می دانند چه خدماتی برای کشور ایران و منطقه داشته است.
 همه مردم ایران خود را سپاهی می دانند
سر طایفه کرد نیز با اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: همه مردم ایران و جهان این اقدام آمریکا را محکوم می کنند، خدمات صادقانه سپاه برای مردم کاملا مشخص بوده و این ارگان انقلابی در قلب مردم جایگاه خاصی برای خود پیدا کرده است.
 
وی افزود: آمریکایی ها از سپاه هراس دارند و به همین دلیل نیز دست به چنین اقدامی زده اند، آنان می دانند سپاه در منطقه به عنوان نیرویی مردمی دارای جایگاه ویژه ای است و سد محکمی در برابر زیاده خواهی آنان می باشد.
 
کرد تمین با تاکید بر اینکه همه ملت ایران سپاهی هستند، گفت: سپاه تنها یک ارگان نظامی نیست بلکه سپاه یعنی تمام ملت ایران، هر ایرانی یک سپاهی است و این را در روزهای اخیر به خوبی مشاهده کردیم که مردم ایران با سردادن فریاد من یک سپاهی هستم چه پاسخ دندان شکنی به آمریکا دادند.
 سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی همواره حامی ملت های مظلوم است
مولوی عبدالستار حسین زهی نیز با اعلام حمایت و هم بستگی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، گفت، ملت شریف ایران رهبری فرزانه، مدیر، عادل و با تدبیری دارند که با رهبری بی نظیر خود در این سال های انقلاب به خوبی کشور را از مشکلات عبور داده است و بی شک تا ابد نیز با رهبری ایشان از مشکلات عبور خواهیم کرد.

وی افرود: این ملت با چنین تهدید ها و تهمت هایی از پا ننشسته و تسلیم نخواهند شد، مردم ایران تا پای جان از از سپاه حمایت کرده و همان گونه که از ابتدای انقلاب حامی این نظام مقدس و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودند تا ابد از این یاورشان حمایت خواهند کرد.
 
امام جمعه اهل سنت خاش با تاکید بر اینکه، تمامی گروه های تروریستی جهان زاده استکبار جهانی هستند خاطرنشان کرد: شیطان بزرگ نام مقدس ترین نیروی نظامی جهان را در کنار فرزندان تروریست خود آورده و این بزرگ ترین اشتباه آنان است چرا که همه جهان این ارگان مردمی را می شناسند اینک همه ملت های آزاده آمریکا را دشمن خود می دانند چرا که سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی همواره حامی آنان بوده است.
 
وی ادامه داد: تمامی ملت ایران سپاهی بوده و از جان و دل سپاه را دوست دارند.
 
 حمایت مردم از سپاه موجب نابودی نقشه دشمنان شد
سردار امان الله گشتاسبی نیز در این دیدار با تقدیر از حمایت بی نظیر مردم ایران از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: همواره هر جا نیاز به حمایت و حضور این مردم بوده آنان با جان و دل لبیک گفته و به حمایت از انقلابشان به پا خواسته اند و اینک نیز در حمایت از فرزندان انقلاب به دشمنان ایران اسلامی پاسخی دندان شکن داده اند.
 
وی افزود: دفاع منطقی و با استدلال شما سران طوایف از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان داد که هیچ گاه دشمن موفق نخواهد شد تا فرزندان انقلاب را از دل مردم خارج کند.
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه این اقدام ترامپ هم راهی گورستان خواهد شد، آنچه تاکنون موجب موفقیت انقلاب اسلامی ایران شده است همین وحدت و حمایت بی نظیر شما ملت از انقلابتان و یک رنگی نیروهای مسلح کشور است.

وی تصریح کرد: سپاه از اولین روزهای سیل در کشور وارد عمل شده و به مردم نیازمند کمک کرده است که این خود نشان دهنده مردمی بودن این ارگان انقلابی است.
 
سردار گشتاسبی با دعوت از همه مردم استان برای کمک به سیل زدگان، گفت: امروز باید همچون دوران دفاع مقدس همه ملت به پا خواسته و از مردم سیل زده حمایت کنند، از شما مردم خوب اسلان سیستان و بلوچستان نیز درخواست داریم تا همچون همیشه برای حمایت از هموطنان خود پیش قدم شوید.
 

سرویس : استان
تاریخ : ۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۲۱:۵۲
کد خبر: ۴۲۵۰۴۲
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۲۱:۲۹
دشمنان به دنبال توقف قدرت موشکی ایران هستند
معاون سیاسی سپاه پاسداران با اشاره به هراس دشمنان از عظمت و قدرت ایران گفت: دشمنان به دنبال توقف قدرت موشکی ایران هستند.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۲۱:۱۴
اختلاف‌افکنان بین شیعه و سنی پیاده نظام دشمن هستند
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اختلاف‌افکنان بین شیعه و سنی، پیاده نظام دشمن هستند، اظهارداشت: اختلاف‌افکنی و ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی بازی کردن در زمین دشمن است.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۲۱:۰۶
از سوی فرمانده نیروی دریایی سپاه مطرح شد
تاکید بر ارتقای آمادگی های حوزه پدافند جنگ نوین در نیروی دریایی سپاه
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از قربانیان سلاح های شیمیایی دشمن است، بر لزوم ارتقای توان و آمادگی های حوزه پدافند جنگ نوین در نیروی دریایی سپاه تاکید کرد.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۲۰:۵۶
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد:
انتصاب ۳ عضو فقهای شورای نگهبان برای یک دوره جدید
حضرت آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای آقایان آیت‌الله یزدی و آیت‌الله آملی‌لاریجانی را با توجه به پایان یافتن دوره عضویت آنان در شورای نگهبان، مجدداً برای یک دوره جدید به‌عنوان عضو فقهای این شورا...
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۲۰:۴۶
متن دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش‌های انسانی در قوه قضائیه منتشر شد
متن کامل «دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش‌های انسانی در قوه قضائیه» مشتمل بر پنج فصل و در ۳۳ ماده و هشت تبصره منتشر شد.
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۲:۵۹
نشست هم اندیشی سران طوایف سیستان و بلوچستان با سپاه
نشست هم اندیشی سران طوایف سیستان و بلوچستان با سپاه در قرارگاه شهید میرحسینی برگزار شد.
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۲:۱۱
گلوله باران مقرهای تروریست‌ها در مرز اقلیم کردستان با ایران
نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روز چهارشنبه ( ۱۹ تیرماه ) مقرهای فعال و محل استقرار و آموزش گروهک‌های تروریستی ضدانقلاب در این مناطق را هدف قرار داد.
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۱:۴۹
وزیر کشور مطرح کرد:
اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار به مناطق مرزی کشور
وزیر کشور از اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار اعتبار به عنوان کمک هزینه برای ایجاد تاسیسات و تجهیزات کنترلی مناطق مرزی خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۱:۳۴
امام جمعه زاهدان: حج بزرگترین اجتماع سیاسی مسلمانان است
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با بیان اینکه عظمت و ابهت اسلام در مناسک حج به نمایش گذاشته می شود گفت: حج بزرگترین اجتماع سیاسی مسلمانان است که خیرات و برکات بسیار زیادی به ه...
۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۲۲:۵۶
تسلیت سرلشکر سلامی برای درگذشت مسئول عملیات منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران
فرمانده کل سپاه در پیامی درگذشت ناوسالار یکم پاسدار "بهروز شهبازیان" مسئول عملیات منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران را تسلیت گفت.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.