وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

نماینده ولی فقیه در سپاه: دشمن به دنبال تبدیل تقابل فکری به تقابل استراتژیک است
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: تبدیل تقابل فکری به تقابل در استراتژی و روش نیز از اهداف دیگر دشمنان است، ایجاد اختلاف و فشارهای مختلف دو نکته دیگری است که رسیدن دشمنان به اهداف خود را ممکن می‌سازد.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى تحلیلی خبری طایفه شهنوازی به نقل از خبرگزاري تنسیم ،حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی عصر امروز در گردهمایی اساتید طلاب بسیجی اظهار داشت: روحانیت شیعه افتخار سنگرنشینی دفاع از حقیقت دین و اسلام ناب در عرصه‌های مختلف در برابر انواع تهاجم‌ها را دارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از برجسته‌ترین ابعاد سیره اهل بیت(ع)، تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها در شرایط مختلف است، ما می‌توانیم تهدیدهای دشمنان را به فرصت تبدیل کنیم، امام رضا (ع) این برنامه بزرگ را تبدیل به فرصتی کرد که پایه‌های امامت بزگشت، باید روحانیت سنگرنشین باشد.این سنگرنشینی در هیچ زمانی به اندازه زمان ما اهمیت نداشته است، این نظام الهی از چهل سال گذشته تاکنون به دست مسلمانان حفظ شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران عنوان کرد: در این وضعیت روحانیت رسالت سنگین‌تری دارد، چرا که تقابل جبهه استکبار، کفر و اسلام بدلی در برابر جبهه اسلام نابرابر است، ما به دنبال رسیدن به مفهوم بسیجی به همان نحوی که امام راحل به آن افتخار کرد هستیم، روحانی در سنگرنشینی انقلاب  پیشتاز بوده و در پیش برندگی انقلاب نقش دارد، روحانیت باید بسیجی پرور باشد.

حاجی صادقی خاطرنشان کرد: روحانی بسیجی نه تنها باید انقلابی باشد بلکه امت را در این سنگرنشینی هم باید حفظ کند، دشمن به دنبال جلوگیری از سنگرنشینی ما است، روحانیت با بصیرت، صراحت و قاطعیت می‌تواند به بقای اسلام ناب و تجلی آن کمک کند.

وی با اشاره به اینکه دین، نعمت بی‌بدیل الهی است اظهار داشت: تاریخ تکمیل دین و یا به عبارتی غدیر از دیگر روزهای مهم شمرده می‌شود، عاشورا نیز از نگاه خداوند از روزهای ویژه است، دین  در روز عاشورا نجات داده شد.روز ظهور از دیگر روزهای مهم است، انقلاب اسلامی با پیروزی خود، احیاگر اسلام ناب بود، همچنین حاکمیت انقلاب اسلامی تجلی بخش غدیرخم بود، مأموریت دیگر انقلاب، آمادگی عالم برای نهضت ظهور است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تاکید کرد: انقلاب اسلامی کفر و تبعیت از تمامی حاکم‌های غیرالهی و نظایر این موارد را از بین برد و عالم را تشنه دین اسلام کرد، انقلاب اسلامی روحیه انقلابی و جهادی را در کشور پرورش داده است.روحانیان مبلغ و مدافع دین بودند و امروز در پیاده کردن دین مکلف هستند.

حاجی صادقی تصریح کرد: امروز برای پیاده‌سازی دین، روحانیان وطایف سنگینی را به دوش می‌کشند، اساتید بسیجی برای تحول و متناسب سازی گروه‌های مختلف مطابق با اسلام می‌کوشند، همچنین نسبت به عموم و تبلیغ، بسیج کردن و هدایت آنها پیشتاز عمل می‌کنند. روحانی و بسیجی باید سرباز خوبی باشند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تاکید کرد: انجام این رسالت‌ها جز از ظریق برخی از الزامات مانند دارا بودن روحیه جهادی امکان پذیر نیست، روحانیت باید محدود به تدریس دین نباشد و فعالیت خود را گسترش دهد، همچنین روحانی باید درک درست و واقع‌بینانه از شرایط داشته باشد. روحانیان باید راهکارهای مناسب و تکنیک‌های پاسخگویی داشته باشند.

حاجی صادقی گفت: بستر تقابل جبهه استکبار با جبهه اسلامی، ماندگاری انقلاب بر اصول خود است، در صورت زنده ماندن انقلاب اسلامی مرگ جبهه استکبار قطعی است.

وی گفت: رژیم صهیونیستی، کشورهای اروپایی، منفعلین و سکولارهای داخلی، متحجران و کج اندیشان و نظایر آنها در جبهه استکبار هستند، هدف آنها نابودی و متوقف کردن حرکت انقلاب است، آنها برای جلوگیری از ماندگاری انقلاب در تلاش هستند و از انواع راه‌ها برای رسیدن به اهداف خود وارد می‌شوند؛  دشمنان در صدد تعویض گفتمان انقلاب اسلامی هستند. دشمن از سوی دیگر به دنبال تغییر ذائقه فرهنگی است که باید از آن جلوگیری کرد.

حاجی صادقی خاطرنشان کرد: تبدیل تقابل فکری به تقابل در استراتژی و روش نیز از اهداف دیگر دشمنان است،  ایجاد اختلاف و فشارهای مختلف دو نکته دیگری است که رسیدن دشمنان به اهداف خود را ممکن می‌سازد، اساتید بسیجی در مقابل با استراتژی‌های دشمن باید برنامه‌های وسیعی داشته باشد.

وی تصریح کرد: نباید از شیطان انتظار خوبی داشت، ذات آمریکا شیطنت و ذات استکبار حمله است، ما باید این حمله را به فرصت تبدیل کنیم، باید از تدابیر مقام معظم رهبری استفاده کنیم تا وضعیت را بهبود ببخشیم، به گفته مقام معظم رهبری، ما نیز باید مانند دشمنان جبهه داشته باشیم.برای داشتن جبهه مقابل آنها باید چهار نکته را رعایت کنیم که یکی از آنها تنوع است، آنها نامتجانس هستند، انگیزه و ابتکار نیز دو نکته حائز اهمیت دیگر برای وجود جبهه مقابل با مستکبران است، برنامه هدایت شده از مهم‌ترین خصوصیات جبهه است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران بیان کرد: ما برای چهار مورد مذکور برنامه‌های مختلفی داریم، در حال حاضر  دشمنان برای نفوذ به ما امور مختلفی انجام می‌دهند اما تاکنون موفق نشدند، ما باید استقامت ملی، عملی و فکری داشته باشیم، افشای نقشه‌های دشمن از اهداف ماست. ترویج روحیه مطالبه گری و جهت گیری از مسائل بسیار حائز اهمیت است.

حاجی صادقی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب در راستای ماندگاری انقلاب است؛یکی از محورها، وظایف، کارکردها و نقش بسیجی در حوزه‌ها است، وظایف استاد بسیجی نسبت به مردم و جامعه است.

سرویس : اخبار
تاریخ : ۱۳۹۸/۶/۱ - ۱۵:۵۹
کد خبر: ۴۲۵۳۴۳
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۸
در مصلای امام خمینی(ره)؛
نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب برگزار می‌شود
ستاد نمازجمعه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نمازجمعه این هفته تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۸
سرلشکر باقری:
شرارت‌های آمریکا ادامه یابد، پاسخ سنگین‌تری دریافت می‌کند/ علاقه‌ای به توسعه تنش نداریم
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ایران با عملیات متقابل علیه آمریکا، اراده قطعی برای دفاع از حقوق خود را نشان داد و ثابت کرد اگر شرارت‌های آمریکا ادامه یابد، پاسخ سنگین تری دریافت می‌کند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲
سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده مستقر شدند
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از استقرار سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده جنوب شرق کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۱
سرلشکر صفوی: قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح باید تقویت شود
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: در شرایط حساس کنونی منطقه غرب آسیا و ترور سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس توسط نیروهای تروریستی نظامی آمریکا لازم است قدرت دفاعی-امنیتی و قدرت باز...
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۱
ایران یک کشور مقتدر و مهم‌ترین تهدید برای آمریکا است
مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: از نظر پنتاگون و اندیشکده‌های مطالعاتی آمریکا، ایران برای آمریکا مهم‌ترین تهدید به شمار می‌رود و برای جلوگیری از این تهدید جنگ نرم علیه ایران به راه انداخته‌اند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۰
حاتمی: آمریکا تسلیم توانمندی موشکی و قدرت اراده جمهوری اسلامی شد
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پاسخ موشکی نیروهای مسلح به اقدام آمریکا را عینت بخشی واقعی قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران برای دشمن عنوان کرد و گفت: این پاسخ از طرفی دیگر نشاندهنده قدرت اراده و تصمی...
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۴
باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کنیم
معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: با گفتمان سازی باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کرده و آن را به عنوان یک راهبرد دنبال کنیم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۲
سرلشکرسلامی:
هیچ وقت این‌قدر شرمنده نبوده‌ام؛ هیچ وقت/ آرزویی جز تکه‌تکه شدن در پای امنیت و رفاه مردم نداریم
فرمانده کل سپاه گفت: دوست داشتم داخل این هواپیما باشم و با این عزیزان سقوط کنم اما شاهد این ماجرای غم‌انگیز نباشم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۷
آیت‌الله رئیسی: در پرونده سقوط هواپیما بدون هیچگونه ملاحظه، عدالت اجرا خواهد شد
رئیس قوه قضائیه با اشاره به پرونده سقوط هواپیما گفت: مردم عزیز ما اطمینان داشته باشند که تاکید ما، اجرای عدالت در این خصوص بدون هیچگونه ملاحظه ای است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۸
پدر شهید حادثه هواپیما: ضدانقلاب همواره به دنبال سوءاستفاده است/ تابع ولی‌ فقیه هستیم
پدر یکی از شهدای سانحه هواپیمایی اوکراین با اشاره به اینکه ضدانقلاب همواره به دنبال چنین رخنه‌هایی در نظام می‌گردد تا سوءاستفاده کند، گفت: ما تابع ولی‌ فقیه هستیم و راضی نیستیم هیچ‌گاه دل رهبر عزیزمان...

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.