وبسایت خبری
امروز: شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب برگزار می‌شود (۱ روز و ۲۱ ساعت و ۲۷ دقیقه پیش) شرارت‌های آمریکا ادامه یابد، پاسخ سنگین‌تری دریافت می‌کند/ علاقه‌ای به توسعه تنش... (۱ روز و ۲۱ ساعت و ۳۷ دقیقه پیش) سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده مستقر شدند (۱ روز و ۲۱ ساعت و ۵۳ دقیقه پیش) سرلشکر صفوی: قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح باید تقویت شود (۱ روز و ۲۲ ساعت و ۴ دقیقه پیش) ایران یک کشور مقتدر و مهم‌ترین تهدید برای آمریکا است (۱ روز و ۲۲ ساعت و ۱۴ دقیقه پیش) حاتمی: آمریکا تسلیم توانمندی موشکی و قدرت اراده جمهوری اسلامی شد (۱ روز و ۲۲ ساعت و ۲۵ دقیقه پیش) باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کنیم (۴ روز و ۲۳ ساعت و ۱۱ دقیقه پیش) هیچ وقت این‌قدر شرمنده نبوده‌ام؛ هیچ وقت/ آرزویی جز تکه‌تکه شدن در پای امنیت و ر... (۴ روز و ۲۳ ساعت و ۲۳ دقیقه پیش) آیت‌الله رئیسی: در پرونده سقوط هواپیما بدون هیچگونه ملاحظه، عدالت اجرا خواهد شد (۴ روز و ۲۳ ساعت و ۳۸ دقیقه پیش) پدر شهید حادثه هواپیما: ضدانقلاب همواره به دنبال سوءاستفاده است/ تابع ولی‌ فقیه ... (۴ روز و ۲۳ ساعت و ۴۷ دقیقه پیش)
اقدامات قضایی 500 واحد تولیدی را احیا کرد/ ناامید کردن مردم در جهت راهبرد دشمن است
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه توانمندسازی بخش خصوصی وظیفه اصلی دولت است، گفت: ۳۲ کارخانه که در استان آذربایجان شرقی با مشکل بوده را با همت و تلاش قوه قضائیه نجات دادیم که این تعداد در کل کشور بیش از ۵۰۰ کارخانه و واحد تولیدی است.

به گزارش سرویس خبری پایگاه اطلاع رسانی طایفه شهنوازی   به نقل از خبرگزاري فارس ،آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی شامگاه امروز در شورای اداری آذربایجان‌شرقی که با حضور رئیس قوه قضائیه در تبریز برگزار شد، اظهار کرد: خطه آذربایجان معروف به عشق اهل بیت (ع) و اباعبدالله الحسین (ع) است و امیدواریم به خاطر این توسلات برکات به کشور نازل شود. 

قانون و قانونگرایی اولویت همه مدیران باید باشد

وی توجه به قانون و قانون‌گرایی را اولویت همه مدیران دانست و گفت: کشور در مسیر انتخابات است و هر روز یک حزب و سیاست پای کار می‌آید که طبق قانون انجام می‌گیرد و هر چه مبتنی بر قانون باشد، هیچ مشکلی پیش نمی‌‌آید. 

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر نظارت درون‌‌سازمانی قبل از نظارت برون‌سازمانی، گفت: نظارت‌های کمکی به مدیران در دیوان‌ها انجام می‌گیرد ولی اصل نظارت در خود دستگا‌‌ه‌ها باید انجام گیرد. 

وی ابراز کرد: وقتی نظارت نشود و یک کارخانه‌ واگذار شود و اهلیت و آورده آن بررسی نشود، ناراحتی پیش می‌آید، در اولین جلسه با مجلس به نوع واگذاری‌ها اشاره کردیم زیرا واگذاری ماشین‌سازی مشکل ساختاری داشت. 

آیت‌الله رئیسی تصریح کرد: هر کسی که می‌خواهد مشکل بخش خصوصی حل شود باید ابتدا در رابطه با رفع ساختاری سازمان خصوصی‌سازی که مشکل جدی دارد، تلاش کند. 

وی ادامه داد: ساختار باید طوری تعریف شود که بسترهای فسادزا رفع شود. 

رئیس قوه قضائیه اذعان داشت: ما دولت و رسانه را در کنار خود می‌بینیم و در بحث مبارزه با فساد همه با هم هستیم و باید مبارزه کنیم. 

بروکراسی اداری و خان‌ها موجب فساد می‌شود

وی تاکید کرد: هیچ کارآفرین، سرمایه‌گذار، صنعتگر و کاسب آماده برای رشوه دادن به دستگاه نیست و آن چیزی که منجر به رشوه می‌شود، بروکراسی اداری و سخت کردن کارهای اداری است. 

آیت‌الله رئیسی توضیح داد: وقتی کاری طولانی می‌شود و خان‌ها ایجاد می‌شود به دنبال آشنا و رشوه هستند در حالی که کسی که می‌خواهد سرمایه‌گذاری کند باید به صورت سهل این کار را انجام دهد. 

وی ابراز کرد: بحث عدالت بحث بسیار بزرگی است و عدالت بهترین شاخص اجرای قانون می‌باشد. 

رئیس قوه قضائیه افزود: فساد را چوب لای چرخ تولید دانسته و برخورد با آن را هموار کردن رونق تولید بدانیم. 

وی تصریح کرد: مدیر باید ساعتی را برای باز کردن در اتاق به روی ارباب رجوع بگذارد تا روابط ناسالم از بین برود. 

آیت‌الله رئیسی با تاکید بر اینکه دشمن با تمام ظرفیت وارد عمل شده است ولی اراده مردم منجر به نقش برآب ساختن توطئه‌ آنها شده است، گفت: ظرفیت ذخایر عظیم این استان و کشور منشاء بسیاری از گرهگشایی‌ مشکلات است. 

وی با بیان اینکه ما 3 هزار کیلومتر ارتباط ساحلی داریم که بسیار زیادتر از کشورهای اروپایی است، تصریح کرد: این در حالی است که فقط ۳ درصد اقتصاد دریا را داریم. 

رئیس دستگاه قضا ادامه داد: اقتصاد آی تی یک ظرفیت دیگر در کشور است که جوانان زیادی در آن فعال هستند. 

منافذی که منجر به فساد می‌شود را باید بست

رئیس قوه قضائیه با اشاره بر اینکه منافذی که منجر به فساد می‌شود را باید بست، افزود: کارخانه‌ای بوده که مدیر از سه ماه قبل کارخانه را بسته و مواد خام را در بازار آزاد فروخته و کارگران را بیکار کرده بود و جالب است گزارش نادرست می‌دهد ولی قوه قضائیه به خوبی وارد عمل شد. نباید هیچ مدیر کارگاه و کارخانه‌ای احساس کند که بدون پشتوانه است.

آیت‌الله رئیسی با تاکید بر اینکه توانمندسازی بخش خصوصی وظیفه اصلی دولت است، گفت: ۳۲ کارخانه که در استان با مشکل بوده را با همت و تلاش قوه قضائیه  نجات دادیم که این تعداد در کل کشور بیش از ۵۰۰ بخش است. 

وی اضافه کرد: پای میثاق ماندن برای همه واجب است و میثاق‌شکنی بر همه ممنوع است.

رئیس قوه قضائیه بیان کرد: باید نسبت به تغییر کاربری در جهادکشاورزی دقت شود زیرا قانون به جهاد کشاورزی اختیارات لازم داده است که البته یک منفذ قانونی وجود دارد که باید بسته شود تا اجازه سوءاستفاده به سودجویان ندهیم. 

وی به درخواست نماینده مردم شبستر در رابطه با زنان زندانی گفت: مسئله زنان زندانی در استان و کل کشور را پیگیری می‌کنیم. 

آیت‌الله رئیسی ادامه داد: در خصوص زمین‌های صوفیان نیز اقداماتی انجام شده که گزارش آن به زودی ارائه می‌شود. 

وی گفت: اصلاحیه شورای حل اختلاف به مجلس ارائه می‌شود تا کارکنان به یک ساماندهی مطلوب برسند. 

مجلس، دولت و دستگاه قضا نمی‌توانند در برابر فساد بی‌تفاوت باشند

رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: در ذات نظام مبارزه با فساد هست و فکر نکنید که حرکت سیاسی و موسمی است زیرا مجلس، دولت و دستگاه قضا نمی‌توانند در برابر فساد بی‌تفاوت باشند، در شان یک مدیر نیست که در مبارزه با فساد بی‌تفاوت عمل کند و اصلا آن فرد مدیر نیست.

وی ادامه داد: تلاش داریم دست به سمت دشمن دراز نکنیم و این را نیز دشمن فهمیده است و امیدواریم با اراده ملت و مسوولان و ایجاد انگیزه در بین مردم موفق‌تر باشیم،با وجود فشارها همچنان امید مردمی بیش از پیش شده است. 

ناامید کردن مردم در جهت راهبرد دشمن است

آیت‌الله رئیسی تصریح کرد: هر کسی در هر مقامی و در هر جایگاهی بخواهد و یا نخواهد، بداند و یا نداند و مردم را مایوس کند در جهت راهبرد دشمن حرکت کرده است و برخلاف آن هر کسی دانسته و یا ندانسته و با حرفش امید در بین مردم ایجاد کند در مسیر راهبرد نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت می‌کند. 

وی در پایان گفت: شناسایی پرونده‌هایی که دغدغه مردم شده است را جمع کرده و در سریع‌ترین زمان آن را حل خواهیم کرد و دغدغه‌مندان را نیز در جریان کار باید گذاشت.

 

سرویس : کشور
تاریخ : ۱۳۹۸/۸/۹ - ۲۳:۰۷
کد خبر: ۴۲۵۵۰۱
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۸
در مصلای امام خمینی(ره)؛
نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب برگزار می‌شود
ستاد نمازجمعه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نمازجمعه این هفته تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۸
سرلشکر باقری:
شرارت‌های آمریکا ادامه یابد، پاسخ سنگین‌تری دریافت می‌کند/ علاقه‌ای به توسعه تنش نداریم
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ایران با عملیات متقابل علیه آمریکا، اراده قطعی برای دفاع از حقوق خود را نشان داد و ثابت کرد اگر شرارت‌های آمریکا ادامه یابد، پاسخ سنگین تری دریافت می‌کند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲
سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده مستقر شدند
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از استقرار سامانه های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده جنوب شرق کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۱
سرلشکر صفوی: قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح باید تقویت شود
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: در شرایط حساس کنونی منطقه غرب آسیا و ترور سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس توسط نیروهای تروریستی نظامی آمریکا لازم است قدرت دفاعی-امنیتی و قدرت باز...
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۱
ایران یک کشور مقتدر و مهم‌ترین تهدید برای آمریکا است
مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: از نظر پنتاگون و اندیشکده‌های مطالعاتی آمریکا، ایران برای آمریکا مهم‌ترین تهدید به شمار می‌رود و برای جلوگیری از این تهدید جنگ نرم علیه ایران به راه انداخته‌اند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۰
حاتمی: آمریکا تسلیم توانمندی موشکی و قدرت اراده جمهوری اسلامی شد
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پاسخ موشکی نیروهای مسلح به اقدام آمریکا را عینت بخشی واقعی قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران برای دشمن عنوان کرد و گفت: این پاسخ از طرفی دیگر نشاندهنده قدرت اراده و تصمی...
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۴
باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کنیم
معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: با گفتمان سازی باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کرده و آن را به عنوان یک راهبرد دنبال کنیم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۲
سرلشکرسلامی:
هیچ وقت این‌قدر شرمنده نبوده‌ام؛ هیچ وقت/ آرزویی جز تکه‌تکه شدن در پای امنیت و رفاه مردم نداریم
فرمانده کل سپاه گفت: دوست داشتم داخل این هواپیما باشم و با این عزیزان سقوط کنم اما شاهد این ماجرای غم‌انگیز نباشم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۷
آیت‌الله رئیسی: در پرونده سقوط هواپیما بدون هیچگونه ملاحظه، عدالت اجرا خواهد شد
رئیس قوه قضائیه با اشاره به پرونده سقوط هواپیما گفت: مردم عزیز ما اطمینان داشته باشند که تاکید ما، اجرای عدالت در این خصوص بدون هیچگونه ملاحظه ای است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۸
پدر شهید حادثه هواپیما: ضدانقلاب همواره به دنبال سوءاستفاده است/ تابع ولی‌ فقیه هستیم
پدر یکی از شهدای سانحه هواپیمایی اوکراین با اشاره به اینکه ضدانقلاب همواره به دنبال چنین رخنه‌هایی در نظام می‌گردد تا سوءاستفاده کند، گفت: ما تابع ولی‌ فقیه هستیم و راضی نیستیم هیچ‌گاه دل رهبر عزیزمان...

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.