وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

سردار حاج خوبیار شهنوازی سرطایفه شهنوازی با صدور پیامی۱۷مرداد،روز خبرنگار را به ... (۱ روز و ۱۵ ساعت و ۴۰ دقیقه پیش) اعلام آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بندر بیروت (۳ روز و ۱۶ ساعت و ۳۱ دقیقه پیش) با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم (۳ روز و ۱۶ ساعت و ۴۳ دقیقه پیش) دبیرخانه اقوام و طوایف استان سیستان و بلوچستان،موفقیت سربازان گمنام امام زمان (ع... (۶ روز و ۱۶ ساعت و ۷ دقیقه پیش) «وحدت‌شکنی» شگرد عوامل دشمن/ وحشت جبهه استکبار از وحدت اسلامی و آشنایی ملت‌های م... (۶ روز و ۱۶ ساعت و ۲۲ دقیقه پیش) ارتقای توان موشکی کشور اولویت‌ وزارت دفاع است/ امروز نیروهای مسلح آماده‌تر از هر... (۶ روز و ۱۶ ساعت و ۳۲ دقیقه پیش) نیروهای مسلح فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی را به‌عنوان «فرمان» تلقی می‌کنند (۶ روز و ۱۶ ساعت و ۴۲ دقیقه پیش) شقی‌ترین دشمنان نظام را در مرصاد نابود کردیم (۱۳ روز و ۱۶ ساعت و ۲ دقیقه پیش) هوشمندی ملت ضامن شکست پروژه نفوذ و اراده دشمن در تسلیم ایران است (۱۳ روز و ۱۸ ساعت و ۵۷ دقیقه پیش) فرمانده کل سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه نیروی مقتدر و پیشتاز است که در خط مقدم آرا... (۱۵ روز و ۱۶ ساعت و ۴۴ دقیقه پیش)
نماینده ولی فقیه در سپاه بمناسبت هفته عفاف و حجاب بیان کرد
جریان استکبار به همان میزان که دنبال ترویج عفت زدایی است؛ به دنبال غیرت زدایی هم است/روی غیرت دینی مردان هم تکیه کنید/ نسبت به خانواده خودتان غیرت دینی داشته باشید
به آقایان می گویم، غیرت داشته باشید، نگاه نکنید توی فیلم ها جلوی مردی، مرد دیگری با خانم او چطوری صحبت می کند. این الگوی خوبی نیست که دنیای غرب به ما می دهد.

به گزارش سرویس خبری پایگاه اطلاع رسانی طایفه شهنوازی.. حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،به مناسبت فرارسیدن هفته عفاف و حجاب سخنان مبسوطی را بیان کرده است که متن کامل آن به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود به ارواح پاک همه شهداء، امام شهیدان و بویژه زنان بزرگ تاریخ اسلام که ما در کنار هر مجاهد و شخصیت برجسته در عالم اسلام از جنس مردان یک خانم می بینیم؛ این معنادار است گویا این سنت الهی است، خانم هایی که در تعبیر قرآن، آنها اسوه هر انسان مومن معرفی می شوند؛ با سلام به همه این ها، بویژه زنان جامعه انقلابی خودمان که هم قبل از انقلاب و هم بیش از ۴۰ سال نشان دادند به معنای واقعی هم در کارگردانی و تربیت نسل سنگر نشین انقلاب موثرند و هم در آنجایی که لازم است خودشان سنگر نشینی انجام می دهنداین درود و سلام و عرض ادب به این ها.
من فقط دو گروه را دیدم امام به عنوان رهبر خود انتخاب کردند:یکی آن جوان سیزده ساله را فرمودند که نارنجک به خود می بندد و به زیر تانک می رود یکی هم به یاد دارم وقتی که تعدادی از خانم های قم به نزد امام در دوران دفاع مقدس آمدند و آنچه را داشتند؛کمک کردند. امام فرمودند: اینها رهبران ما هستند؛ یک معنای دینی دارد؛ معنای دینی آن هم همین است که اسلام، زن را کارگردان، هدایتگر و مربی می بیند برعکس اومانیسم فرهنگ غرب که از زن به عنوان هنر پیشه استفاده می کند؛این خیلی تکته قابل توجهی است. نکته دوم این است که اسلام در باب ارزش ها، مخاطبش نه زن است و نه مرد.مخاطبش، انسان است؛ انسان به تعبیر قرآن حقیقت روح مجرد است، متعلق به بعد روحانی انسان است نه جسم انسان؛ به قول آیت الله جوادی آملی بحث زن و مرد نیست، بحث انسان بودن است؛ بحث برخورداری از حیاط طیبه است این که قرآن عنایت دارد بعضی جاها بگوید، اینجا فرقی بین زن و مرد نیست “من عمل صالحا من ذکر او انثی ” همه ما می دانیم “الذین امنوا”(ها) زن و مرد را شامل می شود؛ همه آن جاهایی که به صورت خاص نیامده، شامل می شود؛ اما یک جاهایی عنایت دارد که بفرماید فرقی بین زن و مرد وجود ندارد”من عمل صالحا من ذکر او انثی و هما مومن فلنحیینه حیاه طیبه” این جا بحث ارزش ها مرد و زن ندارد.
یک کاری را اخیرا کار تحقیقی هم شده، نظام ارزشی قرآن با توجه به جنسیت زن و مرد، خیلی کار قشنگی است،ثابت کرده علم، تقوا، جهاد، هجرت، عمل صالح، اینهایی که به عنوان ملاک های فضیلت در قرآن شناخته می شود؛ این ها فرقی بین زن و مرد ندارد، گرچه در مصداق عمل صالح ممکن است فرد باشد اما در اصل فضیلت فرق نیست.
آنچه مهم است اسلام در باب تکالیف، متناسب با نقشی که هم از زن و هم از مرد می خواهد برای هر کدام تکالیفی قرارداده، این تکالیف هم همه ما معتقدیم مبتنی بر مصالح واقعی است.
من اولا خواهشم این است که ما به همین میزانی که تکالیف زن مطرح می کنیم، تکالیفی را هم که متوجه مردان است هم توجه کنیم؛ از خود سوره نور نگاه کنیم اول؛ تکلالیف مردان را می گوید بعد زنان را .
در همین مسئله حجاب و عفاف من یک درخواست کنم؛ روی غیرت دینی مردان هم تکیه کنید واقعا یکی از بحث ها هم همین است یکی از کارهایی که اسلام از ما خواسته، نسبت به خانواده خودتان، خواهر خودتان، همسر خودتان، دختر خودتان، غیرت دینی داشته باشید. من به نظرم جریان استکبار به همان میزان که دنبال ترویج بی حجابی و بدحجایی و عفت زدایی است؛ به دنبال غیرت زدایی هم است. خیلی از خانواده ها را ما سراغ داریم که به خاطر ضعف غیرت و یا بی غیرتی بعضی از مردهایشان گرفتار شده اند. خانم ها برای مشاوره به خود من مراجعه کردند که ما می خواهیم این حجاب را داشته باشیم متاسفانه خانواده ی ما، همسرما برای ما مشکل ایجاد می کنند. بنابراین یک نکته هم این است که غیرت دینی داشته باشیم، چطور شما اجازه می دهید نعمتی را که خدا اختصاصی برای شما و برای بنیاد خانواده گذاشته است؛ دیگران از آن استفاده کنند؛ پس همانطور که اشار کردم؛ اسلام تکالیفش متفاوت است نه ارزش های آن، تفاوت تکالیف هم، فضیلت نمی آورد.هر کس که تکلیفش را انجام داد چه زن و چه مرد به فضیلت می رسد نکته سوم در باب حجاب و عفاف این است که ببنید پشت این قضیه چیست؟ پشت این قضیه آیا دفاع از خانم هاست؟ آیا دفاع از حیثیت زن است؟آیا صیانت است یا نه محدویت؟ اگر قبلا استدلال می کردیم امروز دیگر این دلیل ها لازم نیست. امروز تجربه مشاهده شده دنیا،تجربه مشاهده شده در عرصه بیرون به ما جواب می دهد که حجاب، صیانت است، حفاظت است، حجاب کمک کننده فعال بودن خانم هاست که اشاره فرمودید: بسیاری از مخاطبین شما. خانم های شاغل هستند، اسلام با فعالیت خانم ها هیچ کجا مخالف نیست، ما کدام زن را در دنیا پیدا می کنیم که در میدان مبارزه با دشمن به فاطمه زهرا(س) و حضرت زینب(س) برسد؟ کدام یک از مردان زمان حضرت علی (ع) در حمایت از ولایت مانند زهرا عمل کردند، صحابه پاک، مردان بزرگ، اما همین فاطمه ای که با آن حجاب حتی نسبت به نابینا می گوید من در برابر کسی که نابینا است حجاب را رعایت می کنم ، همان فاطمه زهرا(س) برای این که نامحرم تون صدای او را متوجه نشود آن اقدام را انجام می دهد؛ می آید مسجد سخنرانی می کند، فریاد می زند،حجابش را دارد، عفافش را هم دارد برای اسلام، سیلی می خورد یعنی هر چیزی سر جای خودش.
آنجایی که دین خدا به خطر می افتد، همه چیز را باید فدا کرد، زینب کبری(س) مفسر قرآن بودف شاید این ابعاد کمتر گفته شده باشد، حضرت زینب(س) فقط یک انسان مجاهد شجاع نبود، یک خانم عالمه بود،امام زین العابدین(ع) فرمود: تو تعلیم شده ای که کسی تو را تعلیم نداده است. “عالمه غیر معلمه” خیلی مهم است، این قابل توجه است و این خانم مفسر آنجا که لازم باشد یک صحنه کربلا را اداره می کند، می شود در تاریخ هم زیاد داشته باشیم، اخیرا کارهای خوبی شده است زن های بزرگ در تاریخ، حالا من گذشته را نمی گویم، انقلاب اسلامی خودمان، در همین حادثه کرونا من، آنجایی که بیش از همه جا خودم تحت تاثیر قرار می گرفتم و واقعا احساس شرم می کردم؛ آنجایی که می دیدم خانم هایی مخصوصا خانم های شاغل در همین تهران، مسجد و مساجدی خانم هایی را می دیدم بعضی سرپرست خانواده،بعضی کمک خانواده و شاغل بودند، ایشان می گفت؛ تاساعت ۳ سر کار هستم، بعد از ظهر منزل می روم تا ساعت ۵ در منزل به غذای بچه ها و استراحت می پردازم، ساعت ۵ به بعد برای کمک به این عزیزان(کمک کنندگانبه کرونا) به مسجد می روم و در ساعت ۱۱ شب به منزل بر می گردم. من احساس شرم می کنم و می گفت: چرخ خیاطی خودم را هم آوردم اگر نخ و چیزی هم لازم داشته باشم خود آن را تهیه می کنم. با حجاب کامل هم است؛ بعد ببینید کسانی که اهل حجاب نیستند، ببینید نقششان در جامعه چقدر است؟ تاثیر گذاری آنها چقدر است؟ امروز عرض کردم اگر خانم های ما بدانند، بخواهند تاثیر گزاری اجتماعی هم داشته باشند، تاثیر گذاری تربیتی هم داشته باشند؛ باید از سنگر حجاب استفاده کنند(از سنگر حجاب)

آخرین نکته را هم عرض کنم؛ همه بحث عفاف هم به حجاب نیست ابعاد دیگر این عفاف را هم توجه کنید. مثلا یکی از کارهایی که به نظرم با دسیسه ی دشمن در حال انجام است و در بعضی از کارهای فرهنگی ما، در فیلم های ما، در مراودات اجتماعی ما در بعضی از ادارات، نیز بایدتوجه شود، ریختن قبح ارتباط نامتناسب محرم و نامحرم است ما هرگز نمی گوییم خانم ها کنار آقایان کار نکنند؛ نه خود پیامیر را داریم.ایشان با زن ها جلسه می گذاشتند، مدیریت می دادند، ماموریت می دادند؛ اما این که این طور رابطه ها و صحبت کردن ها، تماس ها، رعایت آن حریم ها نشود، من به خانم ها می گویم اجازه ندهید در برنامه های اجتماعی و غیر اجتماعی، مردان از حریم خودشان بیرون بیایند و وارد حریم شما بشوند.
به آقایان می گویم، غیرت داشته باشید، نگاه نکنید توی فیلم ها جلوی مردی، مرد دیگری با خانم او چطوری صحبت می کند. این الگوی خوبی نیست که دنیای غرب به ما می دهد. الگوی ما آن است که دختر حضرت امام (ره) از ایشان سوال می کند که؛ شوهر خواهر من به منزل ما می آید ، من لازم است به او سلام کنم، او نامحرم است و شوهر خواهر من است، لازم است به او سلام کنم، به تعبیری( به او سلام کنم یا نکنم) امام می فرمایند: ضرورت ندارد و بعد هم مسیر را طوری قرار بدهد که تو ناچار نباشی. حالا تا این حد نمی گوییم؛ چون حالت انسان های خاص است. اما این که تا این حد راحت بخواهیم نشر بدهیم و توی مسافرت ها و…. گاهی از آن طرف تفسیر می شود؛ این را مراقب و مواظب باشید، تذکر بدهید.
من از دوستان عزیزمان که در مجموعه کارهای مذهبی من جمله رادیو معارف می خواهم؛ دنبال این باشند که نگذارند قبح این فاصله ریخته شود، بله اشکال ندارد ما الان اساتید بزرگی داریم که برای خانم ها تدریس می کنند اما با حفظ همه حرمت ها، با آن نوع ادبیات، نوع سخن ها، نوع کلام ها، نوع شوخی ها و جدی ها.اینها معنی ندارداین هم یک بعد است که خواهش می کنم به آن توجه کنید.
نکته ضمیمه ای را هم عرض کنم ما در این بیش از ۴۰ سال انقلاب توجه کردیم بزرگترین سنگری که خانم ها از آن سنگر به همه سنگرهای انقلاب راه پیدا می کنند تا این انقلاب را حفظ کنند نقش آنها از مردها بیشتر است،کمتر که نیست بیشتر هم است؛ همان سنگر حجاب و عفاف است و کسانی که اهل این سنگر نبودند خیلی هم کمیتا و کیفیتا در انجام سنگرنشینی برای کشور و نظامشان ضعیف تر، پایین تر قابل شمارش با آن خانم هایی که این سنگر را حفظ کردند، نیستند.
از شما و کسانی که این برنامه را تهیه کردند، تشکر می کنم.

 

سرویس : اخبار
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۱۸:۰۱
کد خبر: ۴۲۵۸۶۰
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۲۱:۵۲
سرلشکر سلامی مطرح کرد؛
اعلام آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بندر بیروت
فرمانده کل سپاه با صدور پیامی فاجعه انفجار در بندر بیروت را به ملت،دولت و دبیرکل حزب الله لبنان تسلیت گفت و از آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان این حادثه خبر داد.
۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۲۱:۴۰
رهبر معظم انقلاب:
با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی در پی فاجعه‌ی انفجار دردناک بندر بیروت، با مردم لبنان ابراز همدردی کردند.
۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۲۲:۰۲
سیره رهبر معظم انقلاب اسلامی در موضوع وحدت اسلامی؛
«وحدت‌شکنی» شگرد عوامل دشمن/ وحشت جبهه استکبار از وحدت اسلامی و آشنایی ملت‌های مسلمان با یکدیگر
بیش از یک قرن است که علمای پیشتاز نهضت اسلامی در عصر جدید، ضرورت وحدت بین صفوف مسلمین در جهان اسلام و در مقابل تجاوزات و دسیسه‌های تفرقه‌افکنانه و سلطه‌جویی‌های استکبار جهانی را درک کرده و منادی آن در...
۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۲۱:۵۱
امیر حاتمی:
ارتقای توان موشکی کشور اولویت‌ وزارت دفاع است/ امروز نیروهای مسلح آماده‌تر از هر زمان دیگر از حدود و ثغور کشور محافظت می‌کنند
وزیر دفاع گفت: ارتقای توان موشکی کشور و تهیه و ساخت پیشرفته ترین دستاوردهای حوزه رزم دریایی از جمله اولویت‌های وزارت دفاع در سالهای اخیر بوده است.
۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۲۱:۴۱
معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه:
نیروهای مسلح فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی را به‌عنوان «فرمان» تلقی می‌کنند
سردار یدالله جوانی گفت: ما نظامی‌ها همواره فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی را به‌عنوان فرمان تلقی می‌کنیم؛ بنابراین اگر کشور در حوزه دفاعی پیشرفت کرده است؛ به این دلیل بوده که تدابیر و بیانات فرمانده...
۱۳۹۹/۵/۵ - ۲۲:۲۱
شقی‌ترین دشمنان نظام را در مرصاد نابود کردیم
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: شقی‌ترین دشمنان نظام اسلامی را در عملیات مرصاد نابود کردیم.
۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۹:۲۷
بیانیه سپاه در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد؛
هوشمندی ملت ضامن شکست پروژه نفوذ و اراده دشمن در تسلیم ایران است
سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد؛ وحدت، بصیرت و هوشمندی ملت را ضامن شکست پروژه نفوذ و اراده دشمن و وطن فروشان روسیاه در تسلیم ایران اسلامی و تحمیل مجدد سلطه استکب...

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.