وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

آخرین اخبار:

سردار حاج خوبیار شهنوازی سرطایفه شهنوازی با صدور پیامی۱۷مرداد،روز خبرنگار را به ... (۱ روز و ۱۵ ساعت و ۲۵ دقیقه پیش) اعلام آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بندر بیروت (۳ روز و ۱۶ ساعت و ۱۷ دقیقه پیش) با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم (۳ روز و ۱۶ ساعت و ۲۸ دقیقه پیش) دبیرخانه اقوام و طوایف استان سیستان و بلوچستان،موفقیت سربازان گمنام امام زمان (ع... (۶ روز و ۱۵ ساعت و ۵۲ دقیقه پیش) «وحدت‌شکنی» شگرد عوامل دشمن/ وحشت جبهه استکبار از وحدت اسلامی و آشنایی ملت‌های م... (۶ روز و ۱۶ ساعت و ۷ دقیقه پیش) ارتقای توان موشکی کشور اولویت‌ وزارت دفاع است/ امروز نیروهای مسلح آماده‌تر از هر... (۶ روز و ۱۶ ساعت و ۱۷ دقیقه پیش) نیروهای مسلح فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی را به‌عنوان «فرمان» تلقی می‌کنند (۶ روز و ۱۶ ساعت و ۲۷ دقیقه پیش) شقی‌ترین دشمنان نظام را در مرصاد نابود کردیم (۱۳ روز و ۱۵ ساعت و ۴۷ دقیقه پیش) هوشمندی ملت ضامن شکست پروژه نفوذ و اراده دشمن در تسلیم ایران است (۱۳ روز و ۱۸ ساعت و ۴۲ دقیقه پیش) فرمانده کل سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه نیروی مقتدر و پیشتاز است که در خط مقدم آرا... (۱۵ روز و ۱۶ ساعت و ۳۰ دقیقه پیش)
شقی‌ترین دشمنان نظام را در مرصاد نابود کردیم
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: شقی‌ترین دشمنان نظام اسلامی را در عملیات مرصاد نابود کردیم.

به گزارش سرویس خبری پایگاه اطلاع رسانی طایفه شهنوازی.. سردار بهمن ریحانی در ویژه برنامه گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد اظهار داشت: امام خمینی (ره) با تفکر پیامبرگونه خود قطع‌نامه را پذیرفتند و فرمودند برای رضای خدا، حفظ نظام و به دور بودن از توطئه‌های دشمن قطعنامه را پذیرفتم.

وی افزود: در پایان جنگ تحمیلی رژیم بعثی عملیات گسترده‌ای را در جنوب و غرب علیه کشور ما با نیروی انسانی بیشتر و تجهیزات بسیار قوی‌تر آغاز کرد به زعم اینکه رزمندگان پس از هشت سال جنگ تحمیلی خسته و ضعیف شدند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: امام راحل با پذیرش قطع‌نامه دشمن را خلع سلاح کرد و در واقع آنها ابزاری برای امتیازگیری نداشتند زیرا اسرای ما بیشتر از آنها بود و خاکی در دست دشمن نداشتیم حتی بخشی از خاک دشمن هم در دست ما بود بنابراین باید کاری می‌کردند.

سردار ریحانی خاطرنشان کرد: نیروهای نفاق از شقی‌ترین افراد و با التقاطی ترین تفکر بودند که پس از پذیرش قطع‌نامه بسیج شدند و عملیات سنگینی از جنوب علیه کشور ما آغاز شد.

وی با بیان اینکه رزمندگان ما در غرب تعداد کمتری نسبت به جبهه جنوب داشتند، عنوان کرد: همچنین در سه محور قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و کرند عملیاتی علیه کشور آغاز شد و به تصور اینکه مدافعان نظام خسته هستند و توانایی مقابله با آنها را ندارند و می‌توانند در زمان کوتاهی امتیاز زیادی از ما بگیرند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با این تفکرات غلط و محاسبات اشتباه جبهه‌ای توسط نیروهای نفاق که پس از پذیرش قطع‌نامه نمی‌توانستند کاری کنند راه اندازی شد و در واقع رژیم بعثی بستر را برای ورود منافقین فراهم کرد به گونه‌ای که پس از پذیرش قطعنامه عراق یک سناریو علیه کشور ما راه انداخت.

سردار ریحانی گفت: همزمان با تهاجم نیروهای نفاق عملیات روانی نیروهای بعثی در کرمانشاه و اطراف آغاز شد و ترس و وحشت را بر اذهان عمومی مستولی کرد که اگر بیایند همه را خواهند کشت.

وی گفت: منافقین از پست ترین دشمنان نظام بودند و ضربه‌های زیادی از رزمندگان ما خورده بودند و در واقع بغضی از رزمندگان به دل داشتند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به صحنه‌های دلخراش به شهادت رسیدن مردم بی گناه افزود: اگرچه جنگ قوانینی دارد که باید به آنها احترام گذاشت اما جنایات منافقین خارج از تصور بود تا جایی که حتی افرادی که به نظام وابستگی نداشتند برای مقابله با منافقین حضور پیدا کردند و درخواست سلاح می‌کردند.

سردار ریحانی با یادآوری یاد شهید صیاد شیرازی و شهید شوشتری که در این عملیات نقش مؤثری داشتند، گفت: عملیات مرصاد نه تنها افتخاری برای مردم کرمانشاه بلکه برای همه کشور است که در آن شمار افراد متقاضی اعزام به قدری افزایش یافت که سپاه از تجهیز آنها عاجز شده بود و این افتخاری برای امام راحل، مقام معظم رهبری و خانواده شهدا است.

وی خاطر نشان کرد: در این عملیات لشکر ۸۱ زرهی ارتش و تیپ نبی اکرم (ص) یگانهای خط شکن از استان کرمانشاه بودند که شهدای زیادی را تقدیم کردند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: در عملیات مرصاد بزرگترین و شقی‌ترین دشمنان خود را نابود کردیم البته تعدادی از آنها فرار کردند.

سردار ریحانی عنوان کرد: در هیچ تاریخی از دفاع مقدس ملت ایران تا این اندازه با هم متحد نشده بودند تا جایی که افرادی که به نظام وابسته نبودند منافقین را خائن به کشور و ملت ایران قلمداد می‌کردند.

وی با بیان اینکه مدیریت و فرماندهی ولی‌فقیه زمان یعنی امام راحل دست آنها را کوتاه کرد، ادامه داد: ملت ایران هر زمانی که با هم متحد شوند و هدف ارزشمند را دنبال کنند می‌توانند بر دشمن غلبه کنند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نباید منافقین را تنها ۵ هزار نفر نیرو قلمداد کنیم بلکه تمام جامعه استکبار جهانی پشتوانه آنها بودند، گفت: امروزه هم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در یک آمادگی کامل اعتقادی و تجهیزاتی به سر می‌بردند و از نظر تجهیزاتی قابل مقایسه با دوران دفاع مقدس نیستیم ایران اکنون کشوری بسیار مقتدر است.

سردار ریحانی با بیان اینکه اقتدار امنیتی جدا از امنیت است، خاطرنشان کرد: در حالی که دشمن سناریوهای ۴۰ ساله و تهدیدات سیاسی، اقتصادی و نظامی را علیه ما اعمال کرده اما کشور ایران امن ترین کشور منطقه است و بزرگترین پایگاه مردمی جهان متعلق به نظام جمهوری اسلامی ایران است که این اقتدار به پشتوانه مردمی است که معتقد به ایستادگی در مقابل تهاجمات دشمن هستند.
 

سرویس : اخبار
تاریخ : ۱۳۹۹/۵/۵ - ۲۲:۲۱
کد خبر: ۴۲۵۸۷۷
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۲۱:۵۲
سرلشکر سلامی مطرح کرد؛
اعلام آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه بندر بیروت
فرمانده کل سپاه با صدور پیامی فاجعه انفجار در بندر بیروت را به ملت،دولت و دبیرکل حزب الله لبنان تسلیت گفت و از آمادگی سپاه برای کمک به آسیب‌دیدگان این حادثه خبر داد.
۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۲۱:۴۰
رهبر معظم انقلاب:
با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی در پی فاجعه‌ی انفجار دردناک بندر بیروت، با مردم لبنان ابراز همدردی کردند.
۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۲۲:۰۲
سیره رهبر معظم انقلاب اسلامی در موضوع وحدت اسلامی؛
«وحدت‌شکنی» شگرد عوامل دشمن/ وحشت جبهه استکبار از وحدت اسلامی و آشنایی ملت‌های مسلمان با یکدیگر
بیش از یک قرن است که علمای پیشتاز نهضت اسلامی در عصر جدید، ضرورت وحدت بین صفوف مسلمین در جهان اسلام و در مقابل تجاوزات و دسیسه‌های تفرقه‌افکنانه و سلطه‌جویی‌های استکبار جهانی را درک کرده و منادی آن در...
۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۲۱:۵۱
امیر حاتمی:
ارتقای توان موشکی کشور اولویت‌ وزارت دفاع است/ امروز نیروهای مسلح آماده‌تر از هر زمان دیگر از حدود و ثغور کشور محافظت می‌کنند
وزیر دفاع گفت: ارتقای توان موشکی کشور و تهیه و ساخت پیشرفته ترین دستاوردهای حوزه رزم دریایی از جمله اولویت‌های وزارت دفاع در سالهای اخیر بوده است.
۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۲۱:۴۱
معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه:
نیروهای مسلح فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی را به‌عنوان «فرمان» تلقی می‌کنند
سردار یدالله جوانی گفت: ما نظامی‌ها همواره فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی را به‌عنوان فرمان تلقی می‌کنیم؛ بنابراین اگر کشور در حوزه دفاعی پیشرفت کرده است؛ به این دلیل بوده که تدابیر و بیانات فرمانده...
۱۳۹۹/۵/۵ - ۲۲:۲۱
شقی‌ترین دشمنان نظام را در مرصاد نابود کردیم
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: شقی‌ترین دشمنان نظام اسلامی را در عملیات مرصاد نابود کردیم.
۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۹:۲۷
بیانیه سپاه در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد؛
هوشمندی ملت ضامن شکست پروژه نفوذ و اراده دشمن در تسلیم ایران است
سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد؛ وحدت، بصیرت و هوشمندی ملت را ضامن شکست پروژه نفوذ و اراده دشمن و وطن فروشان روسیاه در تسلیم ایران اسلامی و تحمیل مجدد سلطه استکب...

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.