وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

رهسپاریم با ولایت تا شهادت زنده ایم

معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه:
نیروهای مسلح فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی را به‌عنوان «فرمان» تلقی می‌کنند
سردار یدالله جوانی گفت: ما نظامی‌ها همواره فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی را به‌عنوان فرمان تلقی می‌کنیم؛ بنابراین اگر کشور در حوزه دفاعی پیشرفت کرده است؛ به این دلیل بوده که تدابیر و بیانات فرمانده کل قوا، «فرمان» تلقی می‌شود.

به گزارش سرویس خبری پایگاه اطلاع رسانی طایفه شهنوازی.. سردار «یدالله جوانی» معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه در گفت‌وگویی رادیویی اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در روز عید قربان مجموعه‌ای بود که درون خود نکات راهبردی و فراز‌های بسیار فراوان داشت و مقام معظم رهبری به اقتضای زمان به‌عنوان رهبر انقلاب اسلامی آن‌چه را که لازم بود مردم در جریان آن قرار بگیرند، کاملاً به شکل معقول و منطقی تبیین فرمودند.

وی با بیان اینکه تمامی نکات مقام معظم رهبری، نکات مهم و راهبردی بود، اما دو سه نکته از اهمیت بیشتری برخوردار است، افزود: ملت ایران در مدت ۴۰ سال گذشته توانسته در پناه آموزه‌های دینی، اسلام و قرآن و ولایت با یک ایستادگی معجزه‌آسا در همه فشار‌ها ایستادگی کرده و توطئه‌های دشمن را خنثی کند.

معاون سیاسی سپاه گفت: مقام معظم رهبری همواره در فرمایشات‌شان با نگاهی امیدوارانه از نگاهی درخشان برای ملت ایران خبر می‌دهند؛ مقام معظم رهبری روز عید قربان ضمن اشاره‌ای به داستان «تحریم» و «تحریف» به‌عنوان دو راهبرد اصلی دشمن اشاره فرمودند که ملت ایران از تحریم و تحریف عبور می‌کند و نمی‌گذارد تحریف‌ها این ملت را از پای درآورد.

سردار جوانی بیان کرد: ما برای اینکه بتوانیم از این مرحله عبور کنیم، نیاز به دو بال یعنی صبر و ثبات داریم و دشمن با فشار‌هایی که می‌آورد و تحریم‌هایی که هوشمندانه پی می‌گیرد با آن عملیات روانی و جنگ نرمی که انجام می‌دهد به دنبال این است که صبر ملت ایران را به پایان ببرد و ملت ایران دیگر قادر نباشد همچون گذشته در مقابل این فشار‌ها صبورانه ایستادگی کند و مسائل خود را پیش ببرد.

وی عنوان کرد: بنابر این مقام معظم رهبری تأکید بر این داشتند که ما باید این صبر را همواره مد نظر داشته باشیم؛ البته صبری که مقام معظم رهبری مطرح می‌کنند به معنی بی تفاوت بودن و به امید فردا نشستن نیست، بلکه منظور این است که با ایستادگی تلاش شود و موانع از سر راه برداشته شده و مشکلات یکی پس از دیگری حل شود.

معاون سیاسی سپاه هدف اصلی از تحریم و تحریف‌های دشمن را بر هم زدن ثبات و آرامش کشور دانست و خاطرنشان کرد: زمانی که دشمنان ما به صراحت در کنار تحریم‌ها و فشار‌ها و عملیات‌های روانی‌شان بحث تابستان داغ را مطرح می‌کنند، این نشان می‌دهد که آن‌ها هدف‌شان چیست و به دنبال این هستند که معیشت و رفاه مردم را به چالش بکشند و مردم را ناراضی کنند تا این نارضایتی‌ها به حرکت‌های خیابانی شده و آن‌ها با استفاده از مزدوران و جریان‌های خودشان، جریان‌های نفاق بتوانند حوادثی همچون حوادث ۹۶ و ۹۸ را رقم بزنند تا این ثبات و آرامش از کشور گرفته شود.

سردار جوانی بیان کرد: دشمن می‌داند اگر ایران با ثبات باشد، می‌تواند به برکت منابع خدادادی، ظرفیت‌ها و منابع انسانی که دارد، تمامی مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر گذارد.

وی گفت: مقام معظم رهبری روز عید قربان در سخنان خود به این مسئله اشاره داشتند که زمانی که ما در حوزه‌هایی تحت فشار قرار گرفتیم و تحریم شدیم، جوانان ما چه کار‌های بزرگی انجام دادند.

معاون سیاسی سپاه یادآور شد: دشمن تصور می‌کرد با تحت فشار قرار دادن صنایع نفت و گاز ما با جلوگیری از این بخش و تحریم کردن بنزین می‌تواند کشور ما را فلج کند؛ اما امروز ما به نقطه‌ای رسیده‌ایم که نه‌تنها نیاز داخلی‌مان را با پالایش و فرآورده داخلی تأمین می‌کنیم، بلکه به دیگر کشور‌ها بنزین صادر می‌کنیم.

سردار جوانی تصریح کرد: این‌ها در پرتو ثبات و آرامش است؛ دشمن به این مسئله پی برده است که اگر بخواهد جلوی ثبات ملت ایران را بگیرد، باید با فشار‌ها کاری کند که ملت ایران عصبی شوند و به خیابان‌ها بیایند تا این ثبات به هم خورده و پیشرفت صورت نگیرد.

وی با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری این دو نیاز را برای ساختن آینده یادآور شدند، خاطرنشان کرد: ملت ایران در ۴۱ سال گذشته نشان دادند که ملتی صبور بوده و صبر از نشانه‌های هوشمندی، بصیرت و آگاهی است؛ اگر ملت ما گرانی و مشکلات و کمبود را می‌بینند، این‌طور نیست که بهانه به دست دشمن دهند و دشمن را به خواسته خود برسانند.

معاون سیاسی سپاه اضافه کرد: مقام معظم رهبری در بخشی از سخنان خود اشاره داشتند به همتی که مسئولین باید داشته باشند و معیشت مردم را با اقدامات فوری مورد توجه قرار دهند به‌خصوص مباحثی همچون گرانی‌ها و این وضعیت افسارگسیختگی که در بازار ارز به وجود می‌آید و قیمت‌ها و همه چیز را مورد توجه قرار می‌دهد؛ سخنان مقام معظم رهبری یک بسته بود که باید همه‌اش را در کنار هم دید.

سردار جوانی اظهار داشت: مقام معظم رهبری راهکار برای مشکلاتی که منشأ آن داخلی است، بیان کردند و فرمودند مهم این است که مسئولین و دست‌اندرکاران در هر جایی که هستند، این موضوعات را مورد توجه قرار دهند.

وی تصریح کرد: ما نظامی‌ها در مجموعه‌های خودمان همواره فرمایشات مقام معظم رهبری را به‌عنوان فرمان تلقی می‌کنیم. اگر امروز کشور در حوزه دفاعی این‌گونه پیشرفت کرده است به خاطر این است که تدابیر و فرامین فرمانده کل قوا به‌عنوان فرمان تلقی می‌شود.

معاون سیاسی سپاه خاطرنشان کرد: کارشناسان می‌گویند که در بسیاری از زمینه‌ها که ما گرانی داریم، کمبود نداریم که دلیل آن اقتصادی باشد، بلکه دلیل آن یک نوع سودجویی و حرکت ترامپ‌گونه است که عده‌ای کالا‌ها را در انبار‌ها نگه می‌دارند تا به قیمت بالا بفروشند.

سردار جوانی گفت: این‌جا دولت متولی اصلی است که نظارت‌ها را تقویت کرده و برخورد کند و مقام معظم رهبری هم اشاره فرمودند قوه قضاییه هم آن جایی که لازم است، ورود پیدا کند که اگر کسانی جنسی را در این شرایط احتکار می‌کنند، باید برخورد آنی و جدی صورت گیرد و این نکته بسیار مهمی است.

وی تأکید کرد: امروزه اگر کسی در داخل کشور کالایی را که با امکانات این مردم و سرمایه ملی تولید می‌شود، احتکار می‌کند تا به چند برابر قیمت یا به نرخ دلار روز بفروشد، دارد در حق ملت خود ظلم می‌کند که باید به این مسئله دولت و قوه قضاییه و دستگاه‌های نظارتی ورود داشته باشند.

معاون سیاسی سپاه با تأکید بر اینکه وقتی قیمت کالایی بالا می‌رود، باید ورود جدی صورت گیرد، عنوان کرد: تمامی کارشناسان اقتصادی معتقد هستند که خوشبختانه کشور ما تحریم‌ناپذیر است؛ به معنای اینکه دشمن نتواند در آن ناداری به وجود آورد.

جوانی ادامه داد: مقام معظم رهبری نکته‌ای فرمودند و آن هم اینکه بر اساس برخی گزارش‌ها دلایل امنیتی سیاسی هم وجود دارد و به معنای اینکه دنباله‌های دشمن و جریان‌های مخالف نه صرفاً به خاطر سودجویی و سوداگری به بازار ارز و در بازار کالا ورود پیدا می‌کنند، بلکه با هدف ناراضی کردن مردم و به چالش کشیدن نظام این کار را انجام می‌دهند تا بحران‌های امنیتی به وجود آید و این‌جا مسئله متفاوت است.

وی تصریح کرد: آن فردی که به لحاظ سودجویی دارد این کار را انجام می‌دهد، یک حالت مفسد فی‌الارض را دارد و باید برخورد جدی شود و اگر افزون بر این مسئله که باید کالایی با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد، اما به دنبال بحران و چالش امنیتی است، این‌جا باید برخورد جدی‌تری صورت گیرد که این‌جا لازم است دولت، دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی ورود جدی داشته باشند و وقتی که مشخص می‌شود چه عناصری ارتباط با بیرون دارند و چنین جنایتی مرتکب می‌شوند، هم به مردم معرفی شده و هم برخورد جدی صورت گیرد.

معاون سیاسی سپاه گفت: این اقدامات یعنی مبارزه با فساد‌های این‌چنینی باید به گونه‌ای باشد که هم برای مردم باورپذیر باشد و هم آرامش تولیدکنندگان را بر هم نزند.

 

سرویس : اخبار
تاریخ : ۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۲۱:۴۱
کد خبر: ۴۲۵۸۷۸
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۹/۷/۹ - ۲۳:۰۰
طایفه شهنوازی و سردار حاج خوبیار شهنوازی در پیامی شهادت سه تن از پاسداران جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان نیکشهر به دست نیرو‌های ضد انقلاب را تسلیت گفت .
*«مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا»*
۱۳۹۹/۷/۹ - ۲۲:۳۴
نماینده ولی فقیه در سپاه: توافق برخی حکام منطقه با رژیم غاصب صهیونیستی فرجامی جز ذلت نخواهد داشت/دفاع مقدس از آغاز تا پایان بر مبنای عقلانیت و تدبیر دنبال شد
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی نفوذ معنوی گفتمان انقلاب اسلامی را موجب هراس دشمنان توصیف کرد و گفت: امروز برخی حکام منطقه مسیر قدرتمند شدن را در توافق با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی می بینند؛ در ح...
۱۳۹۹/۷/۹ - ۲۲:۱۷
هراس استکبار جهانی از قدرت نظامی ایران
سردار سرتیپ پورجمشیدیان گفت: نیرو‌های مسلح ایران نسبت به گذشته پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند، به طوری که استکبار جهانی امروز از قدرت نظامی ما هراس دارد.
۱۳۹۹/۷/۴ - ۰۰:۲۳
پیام رهبر انقلاب به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از ایثارگران:
گذشت زمان هرگز نخواهد توانست یاد شهیدان عزیز را از خاطر ملت ایران بزداید/ این ذخیره‌ی تاریخی همواره به نسلهای ما امید و همت و جرأت خواهد بخشید
این ذخیره‌ی تاریخی همواره به نسلهای ما امید و همت و جرأت خواهد بخشید تا گامها به سمت هدفهای والا را محکم و استوار بردارندو از دشمنی شیاطین خنّاسان عالم نهراسند.
۱۳۹۹/۷/۴ - ۰۰:۰۹
سپاه با وجود تحریم‌ها اجازه توقف هیچ طرحی را نمی‌دهد /‌ مانند جنگ‌های گذشته بر دشمن غلبه خواهیم کرد‌
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه با وجود تحریم‌ها اجازه توقف هیچ طرحی را نمی‌دهد، گفت: سپاه پاسداران از همه ظرفیت‌ها برای آبادانی ایران اسلامی استفاده و مانند جنگ‌های گذشته بر دشمن غلبه خواهیم کرد.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۲۳:۵۶
سرلشکر رشید:
مجاهدت‌های سردار خدادی الهام‌بخش نسل‌های امروز و فردای سپاه است
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) با تبریک و تسلیت شهادت سردار خدادی معاون ایمنی و اقدامات تأمینی سپاه،گفت: جهاد مخلصانه وی الهام‌بخش نسل‌های امروز و فردای سپاه پاسداران است.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۲۳:۴۳
ثمرات مدیریت میدانی حضرت امام خامنه‌ای در دفاع مقدس
در روز‌های پایانی جنگ که سازمان منافقین با پشتیبانی آمریکا و رژیم بعث بنای حمله به خاک ایران و کشتار مردم را گذاشت، باز هم آیت‌الله خامنه‌ای وارد میدان شد و کوشید تا بسیج عمومی حفظ شود.
۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۲۳:۳۵
طایفه بزرگ مرزدار شهنوازی و سردار حاج خوبیار شهنوازی ،طی پیامی چهلمین سالگرد دفاع مقدس را تبریک گفت/ یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی گرامی باد
هفته #دفاع_مقدس یادآور افتخارات ، شهامت ها ، رشادت ها و شهادت ها است . یادآور مردانی که مردانگی آفریدند .
۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۲۳:۱۶
امروز با نگاه درست می‌توانیم از مدل بسیج مردمی استفاده کنیم/ دست تحریف در کمین دفاع مقدس است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه بسیج مردمی در دفاع مقدس، مدل‌سازی جدید بود فرمودند:‌ امروز با نگاه درست می‌توانیم از مدل بسیج مردمی استفاده کنیم.
۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۲۳:۰۶
سرلشکر سلامی در جمع خبرنگاران:
آمریکا از درون پوسیده است
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکا از درون پوسیده است و در بیرون هم منزوی است، گفت: ملت ایران عزیز هستند و هیچ نگران نباشند و با آرامش زندگی کنند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
نفوذ اقتصادی، امنیتی تکنیک و عملیات دشمن ولی نفوذ فرهنگی و سیاسی راهبرد اوست/ آمریکا در ترویج لاابالی‌گری به‌دنبال آندلس‌سازی ایران است
معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: چون جنس انقلاب اسلامی ایران ذاتاً فرهنگی بود، عموماً دشمنی و ستیزها با جریان انقلاب هم ماهیتی فرهنگی دارد بنابراین دشمن‌شناسی فرهنگی با تاکید بر نفوذ فرهنگی ...
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۹
تحفه ای در دست مسافران نوروزی
صنایع دستی سیستان و بلوچستان، بیانگر استعداد، ذوق، هنر و آفرینش های سازنده هنرمندان سیستانی و بلوچ در طول تاریخ است.
۱۳۹۵/۱/۳ - ۱۳:۲۳
مبارزاتى كه مردان شجاع و دلاور اين طايفه با رشادت سردار جيندخان توانستند تاريخ را در شرق كشور براى افتخار و اقتدار خاك وطن رقم زنند
سال نود و پنج يكصدمين سال مبارزات طايفه بزرگ شهنوازى با استمارگران بريتانياى است
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۰:۲۲
تقدیر وتشکر سرطایفه شهنوازی سردار حاج خوبیار خان شهنوازی از قرارگاه قدس
وجا دارداز قرارگاه سپاه قدس کمال تشکر وقدر دانی داشته باشم که به موقع وکمتر از 24ساعت این مزدوران راشناسایی وبه هلاکت رساندند و آرامش وآسایش را به جامعه هدیه دادند
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۳:۰۰
سفر وزیر آموزش وپرورش کشور به شهرستان خاش
تصاویر مربوط به سفر وزیر آموزش وپرورش درخصوص شهیدگنگوزهی
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۵:۰۳
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند/ حضور 16 گروه اهل سنت در اردوی جهادی نوروز 95
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان از آمادگی گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۲۰:۰۱
تصاویر رزمایش
تصاویر رزمایش پیامبر اعظم در سیاه چادر شهنوازی
۱۳۹۵/۱/۱۰ - ۱۹:۳۲
جزئیات شرکت ۹هزار نفر در عروسی با شادباش یک‌میلیارد و ۸۵۰میلیون تومانی/ داماد رکورد برادرش را شکست + عکس
قبیله قریشی‌های بندرعباس سال‌هاست که با زنده نگه‌داشتن رسم اعطای فضل به داماد با احیای نوع‌دوستی و نمایش اتحاد و همدلی رکورددار پرداخت شادباش در کشور هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۰:۲۶
ایثار آخرین درس معلم خاشی/ زندگی دوباره دانش آموزان با اهدای جان معلم جوان+ عکس
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان آنان در خطر بود معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹
بیانیه طایفه شهنوازی وسردارحاج خوبیار شهنوازی به مناسبت دهه فجر
دهه فجر یاد آور روزهای شیرین وبه یاد ماندنی انقلاب است با گذشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،پیش روندگی انقلاب ونظام اسلامی را در گرو خدامحوری ،دشمن شناسی ،ولایت مداری وپایبندی به آرمان...
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۳
سردار سلیمانی: تحریم‌ها دهها برابر هم شود، ایران حمایتش از فلسطین را قطع نمی‌کند
یک شبکه لبنانی از دیدار هیأت حماس که بهمن‌ماه به تهران آمد با سردار قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که وی اعلام کرده که اگر تحریمها علیه ایران دهها برابر هم شود، ایران دست‌ از حمایت فلسطین برنخواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵
غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ + تصاوير
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان خاش از غرق شدن غرق شدن پدر و پسر خاشي در سد خاكي روستاي دجنگ خاش از توابع بخش نوك آباد اين شهرستان خبر داد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.